Дівчина, з якою я зустрічався, порвала зі мною стосунки з незрозумілої для мене причини

Починалося все начебто непогано. Ми зустрічалися, але я почав помічати, що вона часто не відповідає на дзвінки, не передзвонює і не пише. Через це наші зустрічі більше нагадували дружнє спілкування, тому що я не зовсім розумів, чому так відбувається.

Я спробував про це поговорити. Вона сказала, що я не роблю жодних дій. Ми посварилися, але врешті-решт розібралися в ситуації, і дали зрозуміти одне одному, хто чого хоче. От наче все налагодилося. Вона стала відповідати на дзвінки та передзвонювати. Зустрітися встигли один раз після цих розмов, але зустріч пройшла чудово. Вона навіть захворіла і не сказала мені, але прийшла, щоб побачитися зі мною.

На останній зустрічі вона сказала, що поїде до рідної країни, приблизно на тиждень, додому. Я відреагував на це абсолютно нормально. Попросив сказати, коли поїде, щоб я її провів і допоміг із сумками. Але вона нічого не сказала та поїхала. Тільки згодом написала.

Спілкування у соцмережі у нас тривало недовго. Вона часто не відповідала на повідомлення. Я вирішив, що не варто нав’язуватися і писав у міру надходження відповіді. Але за тиждень стало ще гірше. Від неї взагалі не було відповіді. Слухавки знову не брала.

Я написав їй, що не можу зрозуміти, що відбувається і чому зворотного контакту. Пізніше вона відповіла, що я їй подобався, але зараз у неї є проблема, яку не можна вирішити, і їй треба розлучитися з друзями.

Причину сказати відмовилася, написала, що їй соромно і це ніяк не залежало ні від неї самої, ні від мене та моїх дій, ні від дій третіх осіб. На моє запитання, що причина в тому, що я перестав бути привабливим для неї, вона відповіла негативно. Написала, що ще довго не приїде.

Я став, звичайно ж, докопуватись, що і як. У результаті вона просто мене заблокувала у соцмережах. Через 2 дні я їй направив лише одне повідомлення з іншого номера телефону, що будь-яка проблема вирішувана, і що я допоможу розв’язати все та подолати труднощі разом, що не хочу її втрачати.

Вона нічого не відповіла. Пройшло ще 5 днів, і я вирішив замовити доставлення квітів, але нічого не вийшло, оскільки вона не відповідала на дзвінки кур’єра. От і все.

Тепер я не знаю, що робити. Я не знаю, коли вона приїде, і яка у неї точна адреса. Так би вже сам поїхав. Знаю, що все-таки потрібна особиста та несподівана зустріч. Але вже всі можливі варіанти я пропрацював, немає нічого дієвого. Коли вона приїде, невідомо. А я хочу її повернути.

You cannot copy content of this page