Дієвий спосіб від Лариси як позбутися від суперниці… її чоловік не може допетрати, чому всі “фіфи” бігають від нього

Криза середнього віку – жорстока річ. Різним людям вона вдаряє по-різному, але по чоловікам чомусь (у всякому разі з моїх спостережень за оточуючими) завжди мітить в одну точку – еротичну. Іншими словами, сивина в бороду – біс в ребро. Сорокарічні чоловіки починають повально кидати своїх дружин-одноліток і кидатися за молоденькими дівчатами.

Мій чоловік тримався довше інших. Уже всі знайомі порозводилися, а ми як і раніше разом. Однак, настає момент, коли на горизонті з’являється ВОНА, і в надійній сімейній фортеці виникає тріщина. Вона – це молода фіфа, з якою ми познайомилися по роботі (у нас з чоловіком спільний бізнес), і яка вважає, що вона “всіх розумніша, рум’яна та понад”.

І ось ця фіфа починає підкочувати до мого чоловіка отже, і сяк: всякі там розмови по душам, посмішки та інші знаки уваги. Чоловік поки тримається, але відчуваю, що з кожним разом тріщина стає все ширше і ширше, і скоро фортеця здасться. Учиняти скандал чоловікові як би не справа: по-перше, у мене немає ніяких доказів, а по-друге, це не в моєму амплуа лити сльози і висмикувати з себе волосся (які вже, до речі сказати, починають сивіти).

Але проти краси молодості є велика сила – життєва мудрість, накопичена за довгі роки, і мені приходить в голову геніальна ідея. Коли ми зустрічаємося з потенційною суперницею в черговий раз, я так ненав’язливо до неї підкочую і говорю приблизно наступне: “Ми через тебе з чоловіком мало не посварилися вчора”. У неї в очах удаване здивування. “Розумієш, – продовжую я – ми з чоловіком любимо близькість на трьох. Ми і бізнес цей відкрили, щоб було легше знайомитися з новими людьми і запрошувати їх до себе в ліжко.”

Здивування змінюється легким страхом. “А щодо тебе у нас суперечка вийшла. Чоловікові ти подобаєшся, а мене ти ну зовсім не заводиш. Зрозумій мене правильно: ти дуже симпатична і розумна жінка, але я абсолютно не відчуваю до тебе еротичного потягу.”

Дівчинка починає відступати назад. “Не знаю, – знову кажу я – якби дала мені шанс дізнатися тебе ближче, то, можливо, я б змінила свою думку”. Дівчинка рве кігті, щось лопочучи на предмет того, що її жінки теж не заводять.

Епілог. Через кілька днів під час вечері чоловік вимовив: “Лена якось дивно себе сьогодні вела. Я їй посміхнувся, а вона на мене так подивилася, ніби я якийсь збоченець”.

Related Post

Історія життя мого кота Захара, який вмів лікувати людей…Історія життя мого кота Захара, який вмів лікувати людей…

На роботі було не нудно, колектив був дружний. Але от увечері зізнатися було тоскливо йти додому. Телевізор, ноутбук і я. І ось вирішила я завести собі кошеня – все ж

Викликала таксі і приїхала … а там … чоловік в обіймах дівчини, та й не просто дівиці, а вчительки її синаВикликала таксі і приїхала … а там … чоловік в обіймах дівчини, та й не просто дівиці, а вчительки її сина

Рита була дівчиною звичайнісінькою, можна навіть сказати, трохи некрасивою, але вона не надавала цьому великого значення, особливо ніколи і не доглядала за собою. А навіщо? Адже її вибрав ВІН, Ігор,

facebook