Дієвий спосіб від Лариси як позбутися від суперниці… її чоловік не може допетрати, чому всі “фіфи” бігають від нього

Криза середнього віку – жорстока річ. Різним людям вона вдаряє по-різному, але по чоловікам чомусь (у всякому разі з моїх спостережень за оточуючими) завжди мітить в одну точку – еротичну. Іншими словами, сивина в бороду – біс в ребро. Сорокарічні чоловіки починають повально кидати своїх дружин-одноліток і кидатися за молоденькими дівчатами.

Мій чоловік тримався довше інших. Уже всі знайомі порозводилися, а ми як і раніше разом. Однак, настає момент, коли на горизонті з’являється ВОНА, і в надійній сімейній фортеці виникає тріщина. Вона – це молода фіфа, з якою ми познайомилися по роботі (у нас з чоловіком спільний бізнес), і яка вважає, що вона “всіх розумніша, рум’яна та понад”.

І ось ця фіфа починає підкочувати до мого чоловіка отже, і сяк: всякі там розмови по душам, посмішки та інші знаки уваги. Чоловік поки тримається, але відчуваю, що з кожним разом тріщина стає все ширше і ширше, і скоро фортеця здасться. Учиняти скандал чоловікові як би не справа: по-перше, у мене немає ніяких доказів, а по-друге, це не в моєму амплуа лити сльози і висмикувати з себе волосся (які вже, до речі сказати, починають сивіти).

Але проти краси молодості є велика сила – життєва мудрість, накопичена за довгі роки, і мені приходить в голову геніальна ідея. Коли ми зустрічаємося з потенційною суперницею в черговий раз, я так ненав’язливо до неї підкочую і говорю приблизно наступне: “Ми через тебе з чоловіком мало не посварилися вчора”. У неї в очах удаване здивування. “Розумієш, – продовжую я – ми з чоловіком любимо близькість на трьох. Ми і бізнес цей відкрили, щоб було легше знайомитися з новими людьми і запрошувати їх до себе в ліжко.”

Здивування змінюється легким страхом. “А щодо тебе у нас суперечка вийшла. Чоловікові ти подобаєшся, а мене ти ну зовсім не заводиш. Зрозумій мене правильно: ти дуже симпатична і розумна жінка, але я абсолютно не відчуваю до тебе еротичного потягу.”

Дівчинка починає відступати назад. “Не знаю, – знову кажу я – якби дала мені шанс дізнатися тебе ближче, то, можливо, я б змінила свою думку”. Дівчинка рве кігті, щось лопочучи на предмет того, що її жінки теж не заводять.

Епілог. Через кілька днів під час вечері чоловік вимовив: “Лена якось дивно себе сьогодні вела. Я їй посміхнувся, а вона на мене так подивилася, ніби я якийсь збоченець”.

You cannot copy content of this page