Дізналася чим моя подруга на життя заробляє, і тепер якось навіть заговорити до неї не можу

Давно не бачилася зі своєю подругою. От якось списалися з нею в соціальних мережах і вирішили що нам треба зустрітися та погомоніти, те та се обговорити.

Домовилися на час та конкретне місце. Я ж її 7 років не бачила. Сиджу чекаю. Повз мене промчалася якась гламурна дама в окулярах, я і не впізнала зразу. Аж тут ця дика лань притормозила, зняла окуляри і як кинеться на мене з обіймами.

Я ж то пам’ятаю її з університету ще такою забитою, скромною, дуже хорошою. А зараз так глянь, то зразу видно де без папіка не обійтися. Я аж закомплексувала, адже сама в декреті з дітьми, схожа на общипану курку, а тут така жінка розкішна біля мене сидить.

Але коли вона розповіла мені, скажімо так, свою історію успіху, в мене ледь мову не відняло. Виявляється ця мадам, працює в одному агентстві, де простою мовою кажучи розводять чоловіків на гроші.

А вона не просто там працює, а є учасником безпосереднім. Вона спілкується в чатах з чоловіками і отримує бонуси, потім міняє їх на гроші в одному додатку.

Але саме цікаве навіть не це, а той факт, що то не просто спілкування, а самі розумієте що. Ну так, чоловіка, дітей, навіть бодай хлопця в неї немає. В день отримує від 50 доларів, а іноді більше.

Уявіть собі на сьогоднішній день яка це зарплата за те, щоби ростом сидіти і задоволена лице корчити.

Поспілкувалися ми, та і розійшлися на цьому. Але номер телефону вона таки лишила, сказала, що заробляти можна там в будь який момент. Тому якщо мені потрібні будуть гроші терміново, то можна звертатися.

А я, як назло ще й з чоловіком сильно посварилася. Та й поїхала з малими до мами, вони якраз у відпустку зібралися з татом, тому я з малими на 2 тижні в селі застрягла.

Набрала Аню, вирішила таки спробувати, адже там можна і просто, без подробиць тіла, аби тільки втримати співбесіду. Я виявилася нудним опонентом, чи надто вдягненим, не знаю вже. Але за тих 10 хвилин такого надивилася, що тепер вік не схочу з Анею говорити, гидко. А ви б змогли за гроші? Навіть за великі?

Related Post

Зламала життя собі, чоловікові, ще й позбавилася дитиниЗламала життя собі, чоловікові, ще й позбавилася дитини

На шостому році шлюбу я закохалася в іншого, зрадила чоловікові та наламала дров. Я забрала дітей та пішла до того іншого. Звісно, ​​щастя не вийшло. Коханець дуже скоро показав своє

Працюю в держустанові. Я не гребу гроші лопатою, як багато зараз подумали, я – звичайний чиновник нижчої ланкиПрацюю в держустанові. Я не гребу гроші лопатою, як багато зараз подумали, я – звичайний чиновник нижчої ланки

У відпустку за свій рахунок через карантин. Працюю в держустанові. Я не гребу гроші лопатою, як багато зараз подумали, я – звичайний чиновник нижчої ланки. На цьому тижні через ситуацію

Якби колись мама нареченого мені не радила тікати, хто зна де б я булаЯкби колись мама нареченого мені не радила тікати, хто зна де б я була

Мама завжди мене переконувала що сільські хлопці мають свої переваги. Тому коли домене почав залицятися знайомий хлопець з села, я навіть зраділа, вирішила що батькам він точно сподобається. Через 4