fbpx

Дізналася чим моя подруга на життя заробляє, і тепер якось навіть заговорити до неї не можу

Давно не бачилася зі своєю подругою. От якось списалися з нею в соціальних мережах і вирішили що нам треба зустрітися та погомоніти, те та се обговорити.

Домовилися на час та конкретне місце. Я ж її 7 років не бачила. Сиджу чекаю. Повз мене промчалася якась гламурна дама в окулярах, я і не впізнала зразу. Аж тут ця дика лань притормозила, зняла окуляри і як кинеться на мене з обіймами.

Я ж то пам’ятаю її з університету ще такою забитою, скромною, дуже хорошою. А зараз так глянь, то зразу видно де без папіка не обійтися. Я аж закомплексувала, адже сама в декреті з дітьми, схожа на общипану курку, а тут така жінка розкішна біля мене сидить.

Але коли вона розповіла мені, скажімо так, свою історію успіху, в мене ледь мову не відняло. Виявляється ця мадам, працює в одному агентстві, де простою мовою кажучи розводять чоловіків на гроші.

А вона не просто там працює, а є учасником безпосереднім. Вона спілкується в чатах з чоловіками і отримує бонуси, потім міняє їх на гроші в одному додатку.

Але саме цікаве навіть не це, а той факт, що то не просто спілкування, а самі розумієте що. Ну так, чоловіка, дітей, навіть бодай хлопця в неї немає. В день отримує від 50 доларів, а іноді більше.

Уявіть собі на сьогоднішній день яка це зарплата за те, щоби ростом сидіти і задоволена лице корчити.

Поспілкувалися ми, та і розійшлися на цьому. Але номер телефону вона таки лишила, сказала, що заробляти можна там в будь який момент. Тому якщо мені потрібні будуть гроші терміново, то можна звертатися.

А я, як назло ще й з чоловіком сильно посварилася. Та й поїхала з малими до мами, вони якраз у відпустку зібралися з татом, тому я з малими на 2 тижні в селі застрягла.

Набрала Аню, вирішила таки спробувати, адже там можна і просто, без подробиць тіла, аби тільки втримати співбесіду. Я виявилася нудним опонентом, чи надто вдягненим, не знаю вже. Але за тих 10 хвилин такого надивилася, що тепер вік не схочу з Анею говорити, гидко. А ви б змогли за гроші? Навіть за великі?

Related Post

Вінок,який вона зберігала вдома і став її карою за все, тепер вона з ним не розлучаєтьсяВінок,який вона зберігала вдома і став її карою за все, тепер вона з ним не розлучається

Цю історію мені бабця розповідає саме вона мені тоді наказала ніколи і нічого не нести додому з кладовища. У нас колись сусідка була, дуже забезпечена жінка, діловита, і господарство у

Про те, як втратити документи та гроші, але знайти кохання всього свого життя… думала, що таке неможливоПро те, як втратити документи та гроші, але знайти кохання всього свого життя… думала, що таке неможливо

Всім привіт!  Злегка підсіла на історії. Поділюся і своєю. Можна, звичайно, що-небудь напридумувати на 100 сторінок і роздути з неї розповідь або навіть романтичну повість, але напишу як є –