Дізналася, що мій хлопець одружений. Довелося звільнитися

Я зустрічаюся зі своїм начальником. Він має свій бізнес, стежить за собою, дуже галантний. Раніше таких не зустрічала. Закохалася одразу ж, як побачила, просто відчула, що це та людина, яку я так давно шукала. Він теж одразу мене помітив. У мене довге волосся та гарна фігура.

Ми почали спілкуватися, проводити разом багато часу. У нас багато спільних тем і ми чудово розуміємо одне одного. Я буквально на крилах літала від щастя весь цей рік. Він дарує мені подарунки, красиво доглядає, часто надсилає квіти, але зустрічаємось ми завжди на нейтральній території. А нещодавно я випадково дізналася, що він одружений. У фірмі ніхто не в курсі про те, що ми разом і в основному, у нас не пліткують, але почувши одну з розмов колег, я зрозуміла, що він увесь час мене обманював.

Його дружина — домогосподарка, у них двоє дітей. Наживо я цю жінку не бачила. Мені довелося дуже постаратися, щоб знайти її. У нього на сторінці про дружину та дітей немає і натяку. У друзях вона теж прихована. Звичайна жінка, повненька, не дуже доглянута, вони ніби ведуть зовсім різний спосіб життя з чоловіком. Я вивела його на розмову, і він у всьому зізнався. Попросив вибачення, сказав, що давно її не любить і давно хоче піти. Що діти його тримають. Загалом, говорив все, що зазвичай кажуть у таких випадках.

Я ж подала заяву на розрахунок та заблокувала його скрізь. Він усіма способами намагається зв’язатися, приїжджає, дзвонить із різних номерів, намагається купити моє прощення, але мені просто гидко все це. Я постійно заходжу на сторінку його дружини, бачу ці щасливі фото, пости про кохання та сімейне щастя, дітей, велику хату і думаю, чи варто їй розповісти? Чи варто розплющити очі? Адже не факт, що завтра він не знайде ще когось.

Мені дуже боляче і прикро, що зі мною так вчинили. Хочу помститися йому, дати відчути те саме, що й я. Але не знаю, чи варто? Адже вона також постраждає. А може, її все влаштовує?

Не знаю. Думаю, що всі звинувачуватимуть мене. Що це я намагалася зруйнувати сім’ю, що це погана. І ніхто не слухатиме мене. Ось тому я пішла з роботи. Відразу уникла пліток та ненависті в мій бік. І поки що шукаю нову роботу, намагаюся ігнорувати купу смс повідомлень від нього.

Related Post

А мені просто набридло бути “зручною жінкою” для чоловіківА мені просто набридло бути “зручною жінкою” для чоловіків

Всі психологи в один голос твердять, що чоловіки заледащіли і не поважають жінок, тому що ми їм самі це дозволяємо. Мовляв, вони повинні домагатися, проявляти ініціативу, а жінки в свою

Я не можу з нею зв’язатися не порушуючи закону, та й вона мене боїться і уникаєЯ не можу з нею зв’язатися не порушуючи закону, та й вона мене боїться і уникає

Зустрічався з дівчиною 2 роки. Нам по 20 років. Розлучилися 3 місяці тому. До цього ми мали дуже добрі стосунки протягом 1,5 року, потім щось пішло не так. Почалося все

Хлопцеві подобається коли я йому зраджуюХлопцеві подобається коли я йому зраджую

Мені 32 роки. Нещодавно я познайомилася з одним хлопцем 18 років, ми почали зустрічатися. Йому в мені подобається все те, чого немає в ровесницях: я буваю при ньому в вечірніх