fbpx

Дізналася, що мій хлопець одружений. Довелося звільнитися

Я зустрічаюся зі своїм начальником. Він має свій бізнес, стежить за собою, дуже галантний. Раніше таких не зустрічала. Закохалася одразу ж, як побачила, просто відчула, що це та людина, яку я так давно шукала. Він теж одразу мене помітив. У мене довге волосся та гарна фігура.

Ми почали спілкуватися, проводити разом багато часу. У нас багато спільних тем і ми чудово розуміємо одне одного. Я буквально на крилах літала від щастя весь цей рік. Він дарує мені подарунки, красиво доглядає, часто надсилає квіти, але зустрічаємось ми завжди на нейтральній території. А нещодавно я випадково дізналася, що він одружений. У фірмі ніхто не в курсі про те, що ми разом і в основному, у нас не пліткують, але почувши одну з розмов колег, я зрозуміла, що він увесь час мене обманював.

Його дружина — домогосподарка, у них двоє дітей. Наживо я цю жінку не бачила. Мені довелося дуже постаратися, щоб знайти її. У нього на сторінці про дружину та дітей немає і натяку. У друзях вона теж прихована. Звичайна жінка, повненька, не дуже доглянута, вони ніби ведуть зовсім різний спосіб життя з чоловіком. Я вивела його на розмову, і він у всьому зізнався. Попросив вибачення, сказав, що давно її не любить і давно хоче піти. Що діти його тримають. Загалом, говорив все, що зазвичай кажуть у таких випадках.

Я ж подала заяву на розрахунок та заблокувала його скрізь. Він усіма способами намагається зв’язатися, приїжджає, дзвонить із різних номерів, намагається купити моє прощення, але мені просто гидко все це. Я постійно заходжу на сторінку його дружини, бачу ці щасливі фото, пости про кохання та сімейне щастя, дітей, велику хату і думаю, чи варто їй розповісти? Чи варто розплющити очі? Адже не факт, що завтра він не знайде ще когось.

Мені дуже боляче і прикро, що зі мною так вчинили. Хочу помститися йому, дати відчути те саме, що й я. Але не знаю, чи варто? Адже вона також постраждає. А може, її все влаштовує?

Не знаю. Думаю, що всі звинувачуватимуть мене. Що це я намагалася зруйнувати сім’ю, що це погана. І ніхто не слухатиме мене. Ось тому я пішла з роботи. Відразу уникла пліток та ненависті в мій бік. І поки що шукаю нову роботу, намагаюся ігнорувати купу смс повідомлень від нього.

Related Post

Моя дитина завжди, без проблем просто бігла в дитячий садокМоя дитина завжди, без проблем просто бігла в дитячий садок

Нещодавно мій син відмовився йти в садочок. Я не зразу зрозуміла в чому проблема, адже раніше він залюбки ходив і грався там з дітками. Для мене дійсно це стало новиною.