fbpx

Дмитро зраджує дружині і розповів другу, що він думає про зраду дружини

Один мій одружений приятель з густим моджо, частенько промишляє близькості на стороні, на моє запитання, чи допускає він зраду дружини (дівчата теж вельми гарачі), наче виправдовуючись, відповів: «У принципі допускаю. Головне тільки, щоб я про це ніколи не дізнався. В іншому випадку все, кінець ».

На мій погляд, його слова точно формулюють чоловічу позицію щодо подружньої невірності дружин. Як тільки це стає надбанням гласності, брак припиняє своє існування.

Напевно знайдуться приклади-виключення, коли чоловіки змогли зробити вигляд, що цього не сталося. Але найчастіше таке не прощається. З іншого боку, візьмуся стверджувати, що в сучасній культурі встановилася традиція, яка припускає подружні зради з боку чоловіків.

Звичайно, в основному мова йде про разові контакти ( знайомства без продовження відносин). Такі «подвиги» ні в якому разі і ні за яких обставин не розголошуються і категорично заперечуються, навіть якщо чоловіка застукали на гарячому.

Дружини допускають, що їхні чоловіки теоретично можуть з кимось там переспати, і в цьому немає нічого драматичного (вони навіть готові закрити на це очі, якщо раптом випадково про щось дізнаються).

Чи означає це, що чоловіки великі власники? Думаю ні. Почуття власності щодо своїх партнерів розвинене у нас в рівній мірі. Просто це перекіс культури, в якій домінують чоловіки, і, відповідно, такі стереотипи поведінки вбираються хлопчиками з раннього віку, як тільки вони починають конкурувати з іншими самцями.

Жінки з дитинства більше орієнтовані на сім’ю, готові до великих компромісів і менше зациклені на своїх принципах. Кажуть, що обручка на пальці чоловіка сигналізує жінкам: «Обережно, я одружений».

А ось таке ж кільце у жінки обертається закликом: «Сміливіше, я заміжня». Можливо, відносини з заміжніми жінками і справді безпечніше для чоловіка, адже його не розглядають як потенційного чоловіка, а значить, від такого зв’язку можна отримувати тільки задоволення без головного болю.

Але це тільки у неодруженого чоловіка. Якщо зв’язок встановиться між жінкою і чоловіком, що перебувають в шлюбах, то неприємності неодмінно настануть у обох.

Я насилу вірю в стосунки між статями виключно заради ліжка. Рано чи пізно почнуть прокидатися почуття, з’явиться прихильність, і зрада неодмінно відкриється. І запевняю вас, любов одруженого чоловіка до іншої жінки в підсумку обертається справжньою катастрофою.

Related Post

Зустрічаюся з одруженим чоловіком, він нікому не розповідає про нашу дитинуЗустрічаюся з одруженим чоловіком, він нікому не розповідає про нашу дитину

У мене стосунки з одруженим чоловіком. Коли я завагітніла, він заговорив про аборт: мовляв, ця дитина «нікому не потрібна». Я вирішила народжувати (у мене це третя дитина), а йому запропонувала

Мила, та хто ж тобі заважав?!Мила, та хто ж тобі заважав?!

Одного разу одна дівчинка захотіла коротку стрижку. Мама розсердилася: «Не дозволю різати коси!» Папа гаркнув: «До вісімнадцяти – тільки через мій труп» А бабуся заплакала, довго благала не псувати «такі

Найнебезпечніше побачення в моєму жітті… Дівчина виявилася відьмою, а якщо точніше, то відьмаком…Найнебезпечніше побачення в моєму жітті… Дівчина виявилася відьмою, а якщо точніше, то відьмаком…

  Мені вже 30 років, а я так жодного разу не був в довгострокових відносінах з дівчиною. В останні роки ситуация тільки погіршілася: будь-яка дівчина, яка викликала в мене інтерес,