Дмитро зраджує дружині і розповів другу, що він думає про зраду дружини

Один мій одружений приятель з густим моджо, частенько промишляє близькості на стороні, на моє запитання, чи допускає він зраду дружини (дівчата теж вельми гарачі), наче виправдовуючись, відповів: «У принципі допускаю. Головне тільки, щоб я про це ніколи не дізнався. В іншому випадку все, кінець ».

На мій погляд, його слова точно формулюють чоловічу позицію щодо подружньої невірності дружин. Як тільки це стає надбанням гласності, брак припиняє своє існування.

Напевно знайдуться приклади-виключення, коли чоловіки змогли зробити вигляд, що цього не сталося. Але найчастіше таке не прощається. З іншого боку, візьмуся стверджувати, що в сучасній культурі встановилася традиція, яка припускає подружні зради з боку чоловіків.

Звичайно, в основному мова йде про разові контакти ( знайомства без продовження відносин). Такі «подвиги» ні в якому разі і ні за яких обставин не розголошуються і категорично заперечуються, навіть якщо чоловіка застукали на гарячому.

Дружини допускають, що їхні чоловіки теоретично можуть з кимось там переспати, і в цьому немає нічого драматичного (вони навіть готові закрити на це очі, якщо раптом випадково про щось дізнаються).

Чи означає це, що чоловіки великі власники? Думаю ні. Почуття власності щодо своїх партнерів розвинене у нас в рівній мірі. Просто це перекіс культури, в якій домінують чоловіки, і, відповідно, такі стереотипи поведінки вбираються хлопчиками з раннього віку, як тільки вони починають конкурувати з іншими самцями.

Жінки з дитинства більше орієнтовані на сім’ю, готові до великих компромісів і менше зациклені на своїх принципах. Кажуть, що обручка на пальці чоловіка сигналізує жінкам: «Обережно, я одружений».

А ось таке ж кільце у жінки обертається закликом: «Сміливіше, я заміжня». Можливо, відносини з заміжніми жінками і справді безпечніше для чоловіка, адже його не розглядають як потенційного чоловіка, а значить, від такого зв’язку можна отримувати тільки задоволення без головного болю.

Але це тільки у неодруженого чоловіка. Якщо зв’язок встановиться між жінкою і чоловіком, що перебувають в шлюбах, то неприємності неодмінно настануть у обох.

Я насилу вірю в стосунки між статями виключно заради ліжка. Рано чи пізно почнуть прокидатися почуття, з’явиться прихильність, і зрада неодмінно відкриється. І запевняю вас, любов одруженого чоловіка до іншої жінки в підсумку обертається справжньою катастрофою.

Related Post

Дружина поїхала на заробітки і стала там жити з іншим чоловікомДружина поїхала на заробітки і стала там жити з іншим чоловіком

Ми живемо з дружиною 6 років. Два роки тому було розставання майже на рік, я думав, що змінює, і мав рацію. Вона зізналася і хотіла розлучитися. У підсумку ми залишилися

Брат чоловіка збігає від проблем до нас, я вже втомилася від цьогоБрат чоловіка збігає від проблем до нас, я вже втомилася від цього

У мого чоловіка є старший брат Максим. Ми з ним добре спілкуємось. Він може просто в перерві між уроками (він учитель) заїхати до мене в гості на чай. Ми сидимо

Я почула, як на кухні побрязкують тарілки. Це точно було не сном – чітко пам’ятаю, як стягувала ковдру з голови і прислухалася, завмираючи від жаху: невже забрався злодій ?! Балкон у мене засклений, але секція з сіткою відкрита, якщо прорвати сітку – теоретично, можна і влізти, а двері не замкнені. Але кроків не булоЯ почула, як на кухні побрязкують тарілки. Це точно було не сном – чітко пам’ятаю, як стягувала ковдру з голови і прислухалася, завмираючи від жаху: невже забрався злодій ?! Балкон у мене засклений, але секція з сіткою відкрита, якщо прорвати сітку – теоретично, можна і влізти, а двері не замкнені. Але кроків не було

Це було буквально вчора ввечері. Статут за день, я вирішила лягти спати раніше, але заснути толком не вийшло – лежала в напівдрімоті, то спливаючи, то вибираючись. І раптом почула, як