До 21 року в мене не проходили прищі, не одна дівчина не хотіла зі мною цілуватися… пробував креми, тоніки, все…

У початковій школі я вважав найнеприємнішою подією в житті – це момент коли доведеться цілуватися з дівчатами. Всі ж цілуються … Потім була середня школа. Гормони через край, ламається голос і статеве дозрівання.

Я був дуже прищавим підлітком. Бридко було дивитися у дзеркало. Прищі не сходили з моєї фізіоморди років до 20. До цього часу я вже був глибоко впевнений в тому, що мені ніколи не світить близкість з дівчиною. Та й хто б захотів тусити з прищавим тілом?

Я перепробував все: лосьйони, креми, у свій час навіть зеленкою намагався сушити шкіру. А в 21 рік прищі пропали, наче їх ніколи й не було.

Я почав просто дико комплексувати. Пропустив той період, коли дівчата і хлопці починають гуляти за ручку. Доглядав нерозумно і невміло. Лише сильніше переконувався, що ніколи не одружуся. Але серед своїх друзів я першим одружився.

Одного разу запросив сокурсницу попити кави. Я навіть не був упевнений, що вона мені відповість. Але вона відповіла. І відповіла ствердно. Після однієї кави була ще одна і ще … А через 5 місяців я якимось невідомим чином опинився в РАГСі.

Хтось може скаже, що даремно я так … Нібито, нагулятися людині треба. Може комусь і треба. А мені потрібна моя кохана. Та сама, в яку був закоханий з самого першого курсу, але боявся запросити на побачення. Спочатку боявся через прищі, потім через низьку самооцінки.

Якщо мою історію читають хлопці, то я хочу сказати вам наступне: “Пробуйте!”. Краще почути одну відмову, ніж все життя думати про те, що було б, якби ви тоді її запросили. Зробіть це!

Related Post

Того вечора я підійшла до чоловіка і сказала, що не хочу народжувати, що ця вагітність не вчасно, що на работі мої підлеглі не зможуть без менеТого вечора я підійшла до чоловіка і сказала, що не хочу народжувати, що ця вагітність не вчасно, що на работі мої підлеглі не зможуть без мене

Моя історія може здатися близькою багатьом дівчатам або молодим жінкам які зараз мають перспективну роботу. Іноді улюблена робота, дружний колектив настільки нас затягують, що ми забуваємо про інші цінності життя.

І все ж таки він не розлучився з нею, оскільки розумів, що на таку жінку вмить вишикується черга з претендентівІ все ж таки він не розлучився з нею, оскільки розумів, що на таку жінку вмить вишикується черга з претендентів

Один мій добрий знайомий дуже прагматично підійшов до вибору другої половинки. Він був далекий від думки, що в якийсь момент зустріне дівчину, яку полюбить і з якою буде готовий прожити

Коли хлопець дівчини є ровесником її батьків. Мама з батьком в шоці…Коли хлопець дівчини є ровесником її батьків. Мама з батьком в шоці…

Дочка так швидко виросла, що і озирнутися не встигли. Нещодавно відсвяткувала 18-річчя. На день народження принесла шикарні букети та подарунки, говорила, що від хлопця. Детально про хлопця не розпитували, та