До мене на прийом прийшла дівчинка 14 років

Я на той момент працювала лікарем а дитячій гінекології. До мене на прийом прийшла дівчинка 14 років. У неї була вагітність 6 тижнів. Звісно після почутого вона була не в собі. Я запропонувала наступного разу прийти з мамою і на всякий випадок лишити мені контакти матері.

Звісно позитивної відповіді я не очікувала. А ще я думала, що вона попросить позбавити її від тягаря. Та яке було моє здивування, коли вона прийшла в 18 тижнів з матір’ю і майбутнім батьком. Вона тривожилися за неї і її стан.

Він трепетно тримав її за руку і чекав поки я скажу вердикт, переживав за неї. Все було в порядку, малюк розвивався добре.

Я попросила затриматися матір дівчинки, під приводом заповнити деякі папери, молодих батьків залишила чекати в коридорі. По вигляду матері та доньки видно було, що вони з нормальної благополучної сім’ї.

Хоча певні здогадки в мене все ж були, але я не стала їх озвучувати. -Він не знав, вона виглядає старше, самі ж бачите. А в магазині де вона підпрацьовує на запитання скільки їй років, сказали що 18.

Звісно, що вони могли сказати, адже вони не знали хто запитує, а раптом податкова чи перевірка яка. Вони зустрічалися 2 місяці, потім він поїхав в відрядження ще на 2, зустрічалися рідко, зізвонювалися теж не часто.

А коли донька запитала чи не тривожить його різниця в віці, а йому 24, він сказав, що ніскільки. Вік то ніхто не озвучував. Я в доньки теж запитала чи розуміє вона що є певна різниця. У нас не було секретів одна від одної і вона сказала що запитувала. Словом якось так сталося, що по суті він до останнього не знав її вік.

Коли мама закінчила розповідь я сиділа і думала, розуміла, що я маю цю ситуацію винести на розгляд певних органів, але я думала. Мама наче прочитала мої думки в сказала, що вона вже поспілкувалася з адвокатом, і його не посадять.

Але по хлопцеві було видно що він любить дівчинку, любов в очах відразу видно. Через 3 роки я зустріла їх на вулиці, біля поліклініки, щаслива сім’я, з дитиною на руках. Хоч я і не вірила в те, що так буває, але він її не покинув. Дивився не неї так само, як 3 роки тому.

Related Post

Викликала таксі і приїхала … а там … чоловік в обіймах дівчини, та й не просто дівиці, а вчительки її синаВикликала таксі і приїхала … а там … чоловік в обіймах дівчини, та й не просто дівиці, а вчительки її сина

Рита була дівчиною звичайнісінькою, можна навіть сказати, трохи некрасивою, але вона не надавала цьому великого значення, особливо ніколи і не доглядала за собою. А навіщо? Адже її вибрав ВІН, Ігор,