До мене на прийом прийшла дівчинка 14 років

Я на той момент працювала лікарем а дитячій гінекології. До мене на прийом прийшла дівчинка 14 років. У неї була вагітність 6 тижнів. Звісно після почутого вона була не в собі. Я запропонувала наступного разу прийти з мамою і на всякий випадок лишити мені контакти матері.

Звісно позитивної відповіді я не очікувала. А ще я думала, що вона попросить позбавити її від тягаря. Та яке було моє здивування, коли вона прийшла в 18 тижнів з матір’ю і майбутнім батьком. Вона тривожилися за неї і її стан.

Він трепетно тримав її за руку і чекав поки я скажу вердикт, переживав за неї. Все було в порядку, малюк розвивався добре.

Я попросила затриматися матір дівчинки, під приводом заповнити деякі папери, молодих батьків залишила чекати в коридорі. По вигляду матері та доньки видно було, що вони з нормальної благополучної сім’ї.

Хоча певні здогадки в мене все ж були, але я не стала їх озвучувати. -Він не знав, вона виглядає старше, самі ж бачите. А в магазині де вона підпрацьовує на запитання скільки їй років, сказали що 18.

Звісно, що вони могли сказати, адже вони не знали хто запитує, а раптом податкова чи перевірка яка. Вони зустрічалися 2 місяці, потім він поїхав в відрядження ще на 2, зустрічалися рідко, зізвонювалися теж не часто.

А коли донька запитала чи не тривожить його різниця в віці, а йому 24, він сказав, що ніскільки. Вік то ніхто не озвучував. Я в доньки теж запитала чи розуміє вона що є певна різниця. У нас не було секретів одна від одної і вона сказала що запитувала. Словом якось так сталося, що по суті він до останнього не знав її вік.

Коли мама закінчила розповідь я сиділа і думала, розуміла, що я маю цю ситуацію винести на розгляд певних органів, але я думала. Мама наче прочитала мої думки в сказала, що вона вже поспілкувалася з адвокатом, і його не посадять.

Але по хлопцеві було видно що він любить дівчинку, любов в очах відразу видно. Через 3 роки я зустріла їх на вулиці, біля поліклініки, щаслива сім’я, з дитиною на руках. Хоч я і не вірила в те, що так буває, але він її не покинув. Дивився не неї так само, як 3 роки тому.

Related Post

Мені прикро, що на рівному місці мене оббрехали і хочуть виставити мегерою, якою я не єМені прикро, що на рівному місці мене оббрехали і хочуть виставити мегерою, якою я не є

Ми із чоловіком не живемо разом вже рік після великої сварки. Є дитина. Дружина його брата одразу мене зненавиділа, заздрить мені і не приховує цього. Вона живе зі свекрухою, а

Він казав мені по відео, що закоханий і хоче одружитися. А потім я дізналася, що в нього є дружинаВін казав мені по відео, що закоханий і хоче одружитися. А потім я дізналася, що в нього є дружина

Мені написав хлопець у соцмережах. Ми почали дуже мило спілкуватися. Довго переписувалися, але я не вірю в кохання з листування. Потім він зізнався, що закоханий у мене, і йому дуже