До мене залицялися Андрій і Олег. В Олега я закохалася відразу, але коли він дізнався, що я приймаю квіти від Андрія то кинув мене. Мені було боляче і я на емоціях почала зустрічатися з Андрієм, який до речі, був при грошах, а згодом вийшла за нього заміж. Пройшло багато років, а я тепер нещасна

Після довгих роздумів зважилася написати свою історію. Я в шлюбі ось уже 7 років. І я нещасна. У 22 роки через одного – сусіда познайомилася з чоловіком, назвемо його Андрієм. Тоді він був початківцем бізнесменом. І так вийшло, що він в мене закохався.

Перше побачення у нас було всього через тиждень-два, точно вже сказати не можу. Але точно пам’ятаю, що він запросив мене в ресторан, і досить-таки пристойний. Ми посиділи, випили, потім він підвіз мене додому, було вже пізно, годин 11 ночі. Тоді ж я познайомилася з Олегом.

У нас була любов з першого погляду! До моменту зустрічі з ним я думала, що подібне тільки в казках буває. Незабаром ми почали зустрічатися, Андрій періодично заходив до мене випити чаю та поговорити. І одного разу він запропонував мені зустрічатися (про Олега я йому не розповідала, бо боялася засмутити, але в той момент довелося розповісти).

Андрій сказав “як сумно”, накинув куртку і пішов, навіть не попрощався. Тоді й Олегу довелося розповісти про Андрія. Начебто реакція була нормальна.

Я сказала йому, що вони б могли стати хорошими друзями, бо обидва обожнюють рибалити. Він погодився зі мною, запропонував покликати Андрія в гості.

Я весь вечір намагалася додзвонитися до нього, але він не відповідав: кидав трубку. Олег сказав щось на кшталт: “Так набридла ти вже зі своїм Андрієм! Я знаю що ти з ним спиш і мені зраджуєш, хоч би посоромилася і не розповідала про нього”.

Потім розбив вазу, яку моя покійна мати дуже любила. У мене була просто неймовірна істерика і нерозуміння того, що відбувається.

Я ще раз спробувала додзвонитися до Андрія, але він не відповідав. Вирішила сходити до друга-сусіда і зателефонувати через його телефон. Пішла, сусід пустив мене і дав на моє прохання телефон.

Андрій відразу відповів, я сказала йому, щоб не скидав трубку, і виклала йому всю ситуацію. Він відразу ж приїхав до мене і втішив.

Мені було так добре з ним. Потім я намагалася додзвонитися до Олега. Додзвонилася. Сказав, що не бачить майбутнього в наших відносинах. І знову істерика, сльози й біль. І знову розрада від Андрія. І почався у нас з ним закручуватися роман. Вірніше у нього зі мною. Бо я бачила в ньому друга і підтримку, але не любила його як свого чоловіка.

Буквально через два місяці він запропонував мені стати його дружиною. Я на емоціях сказала “Так!”. Але це були лише емоції. Під напором родичів (найсильнішим) мені довелося змусити себе вийти за нього.

Родичі, а особливо моя тітка, говорили, мовляв, вийдеш за нього, а через 5 років розбагатієш і нам бідно не жити. Я, дурна, погодилася. Зіграли шикарне весілля. Більш красивої події в моєму житті не було! Ми почали жити разом, а його бізнес почав процвітати, і незабаром ми стали багато жити, раз у раз допомагаючи родичам. У мене народилася дочка, Аня. Я його все ще не любила, але намагалася його полюбити, намагалася зімітувати любов.

Я не можу зізнатися в тому, що у мене немає до нього почуттів, просто тому, що не хочу з дочкою залишитися на вулиці. Все частіше сиджу і думаю, як добре б мені було з Олегом.

А недавно я відкрила свою стару електронну пошту, і побачила в ній листи Олега. В яких він говорив, що був не правий, що шкодує і все ще сильно любить мене. А поштою то цієї я перестала користуватися за місяць до весілля, бо забула пароль, але мені вдалося його відновити зовсім недавно. І стару сімку з номером Олега я продала, бо вона була досить-таки стара.

Що мені робити, як впоратися з усім цим? Будь ласка, допоможіть. Так само я дуже хочу розшукати Олега, але не знаю як, бо в соціальних мережах він не сидить, родичів його теж не знаю.

Related Post

Вирішила моя дружина Тома перевірити мене на своїй подрузі, покликала Анжелу до нас в гості і почалося…Вирішила моя дружина Тома перевірити мене на своїй подрузі, покликала Анжелу до нас в гості і почалося…

Своєю коханою не перестаю дивуватися. У нас трапляються такі ситуації, що нудьгувати просто не доводиться. Ось тільки один приклад. Все почалося з того, що в гості до нас Тома (моя

У нас із чоловіком нічого спільного більше немає. Ми цілими днями можемо мовчати, не розмовлятиУ нас із чоловіком нічого спільного більше немає. Ми цілими днями можемо мовчати, не розмовляти

Мені 27 років, чоловікові 36. Живемо разом 7 років, зустрічаємося ми 8 років. Є син, йому 7 років. Шлюб офіційний. Так ось, вся річ у тому, що у нас із