До недавнього часу я думала, що життя у мене вдалося, дорослий забезпечений чоловік, якого я люблю, маленька донечка, відпочинок закордоном, брендовий одяг, дороге авто. Але як же сильно я помилялася, коли думала що все чудово

До недавнього часу я думала, що життя у мене вдалося, дорослий забезпечений чоловік, якого я люблю, маленька донечка, відпочинок закордоном, брендовий одяг, дороге авто. Але як же сильно я помилялася, коли думала що все чудово.

Чоловік і не здогадувався, що я знаю його пароль від телефону, а все було дуже просто, я лише ввела його дату народження і це напрочуд виявилося тим злощасним паролем.

Я здивувалася, але не стала нічого переглядати. Але недавно почуття цікавості пересилило мене. Андрій повернувся додому втомлений, трохи налиганий і відразу ліг спати.

Тут я скористалася моментом, взяла телефон, ввела пароль. Спочатку зайшла в повідомлення, нічого цікавого. Потім зайшла в вотсап, теж нічого. Після Вайбер, все чисто, хоча, що це за Віка робота?

Я відкрила діалог і, м’яко кажучи, ох ** ла. Він писав як сильно сумує, як хоче її цілувати, називав Її всякими ласкавими словами! Так він мені ніколи такого не писав !!

З листування я зрозуміла, що вони не раз зустрічалися вечорами! Сиділи в ресторані! Вона шле йому свої фото, добре хоч не оголені!

Дівчина-брюнетка, на вигляд років 25 не більше! Безумовно красива, в порівнянні з нею я звичайно програю, дівчата, що мені робити?

Зателефонувати їй? Або продовжувати читати ці листування, а потім викрити чоловіка в зраді?

Або нічого не говорити, адже у нас маленька дитина, якій ще й року немає? Я в розпачі, поки нічого нікому не говорила, тримаю в собі, але з кожним днем ​​мені все гірше і болючіше.

Related Post

Якщо я купую в тебе гречку, то ти маєш мені безкоштовно продатиЯкщо я купую в тебе гречку, то ти маєш мені безкоштовно продати

Ця історія сталася зі мною нещодавно. Нічого такого наджахливого, нічого особливого, але дуже образливо. Іноді як мені здається, люди заради якихось копійок можуть просто взяти і зрадити або образити інших.

Здавалося життя вже закінчилося, Микола по вуха заліз в боргиЗдавалося життя вже закінчилося, Микола по вуха заліз в борги

Здавалося життя вже закінчилося, Микола по вуха заліз в борги, мав справу з серйозними людьми, дійшов до того, що жінка виперла з хати, сама господарку продала і поїхала з дитиною