До сих пір не можу забути зраду дружини, яка трапилася в 1978 році. Моя молода дружина, якій на той момент було трохи більше 30 років (але виглядала набагато молодше) поїхала в санаторій підлікуватися

Це сталося в 1978 році. Моя молода дружина, якій на той момент було трохи більше 30 років (але виглядала набагато молодше) поїхала в санаторій підлікуватися.

Там у неї трапився курортний роман. Коли вона приъхала додому я щось таке вловив, але до кінця не зрозумів, так як був впевнений, що на зраду в повному сенсі цього слова вона не готова.

Через 16-17 років я випадково зустрів і розговорився з людиною, який був в цей же час в цьому санаторії і був свідком цього курортного роману.

Після цієї розмови я намагався дізнатися щось у дружини, але крім нервових зривів у неї нічого конкретного не дізнався.

Я проаналізував наступні роки і зрозумів, що у цього роману було продовження.

По-перше, круїз на теплоході в 1989 році, де була зустріч замість екскурсії, потім, за моїми оцінками, приїзд коханця у відрядження до Молдови. І нарешті, спільний відпочинок в одному з санаторіїв.

Я давно вже не живу з дружиною, вона живе одна, я теж. Зустрічаємося на дні народження дітей.

Навіщо я пишу це, адже минуло вже 42 роки? Може бути, хтось (може бути і герой цього роману) згадає цю історію і напише про це в коментарях. Я б дуже хотів почути героя цього роману і дізнатися у нього, чим він пыдкупив мою дружину, яка була більш-менш порядною жінкою.

Тепер деякі подробиці, щоб можна було дізнатися тих, хто в курсі справи, про кого йде мова. Звичайно, ніяких імен прізвищ і подробиць я не назву.

Але моя колишня дружина – єврейка з Молдавії, красива, невисокого зросту, чорнява, з ідеальною фігурою.

Вона також проводжала свого героя в аеропорт, тому що він їхав раніше неї на 3-4 дні. Це був санаторій Центросоюзу, поруч з парком, у другій половині серпня і першій половині вересня 1978 року.

Related Post

Колишній пропонує «дружбу з привілеями»Колишній пропонує «дружбу з привілеями»

Зовсім недавно у мене були романтичні стосунки. Ми планували бути разом, одружитися. Але наш союз почав розпадатися через невдоволення одне одним і непорозуміння. Я перестала поважати і любити себе, у

Кинула чоловіка старше мене на 18 років, тепер страждаюКинула чоловіка старше мене на 18 років, тепер страждаю

Закохалася в чоловіка старше мене на 18 років. Він небагатий, але любить сильно. Батьки і брат з сестрою постійно твердили, що він занадто старий для мене і не пара мені.

– Вибач мене Женя, але то у тебе немає часу, а тепер немає і у мене. Розмова, яка могла перевернути все їх життя…– Вибач мене Женя, але то у тебе немає часу, а тепер немає і у мене. Розмова, яка могла перевернути все їх життя…

Історія про кохання, двох молодих людей які хотіли прожити все життя разом, але доля розпорядилася по іншому. Юна дівчина на ім’я Адель і юнак Євген познайомилися у компанії, в товаристві

facebook