До весілля чоловік був просто ідеальним, піклувався та був чесним, але через пів року все змінилося, вагітність була не простою, а тут ще він робить концерти

Я вже зовсім нічого не розумію. З чоловіком разом більше двох років, одружені – і пів року немає. Слова про кохання, клятви, сльози після сварок.

Моя лайка через його пристрасті до хмельного і його обіцянки виправитися. Увечері ми відпочиваємо в гостях, визнається в любові, робить компліменти, а черёз пів години вже влаштовує істерику через моєї відмови їхати з ним в караоке (в минулий раз там таке учудив, після чого обіцяв, що їздити туди більше не будемо).

Вночі посварилися ще більше. Загуляв. І через день дізнаюся, що у нього нова пасія. Розповів друзям, що його і бачили з нею.

Налиганий в дрова, гуляв всю ніч і познайомився з нею в нещасливому караоке. Каже, що вони разом. У мене світ звалився.

На мене ще боргів навішав, віддавати не хоче. Мій турботливий добрий створив таке – в голові не вкладається, всі, хто його знають – теж в шоку.

За такою поведінкою ніколи помічений не було. Шукаю в інтернеті тих, хто може поворожити, одна на знімній квартирі, без грошей і в боргах.

Кожен другий пише про чари. Не знаю, кому і чому вірити. І не можу віддати останні гроші, раптом вони підуть шарлатану.

У будь-яку подібну містику не вірю, але іншого пояснення його поведінки знайти не можу. Хіба що те, що він виявився шизофреніком. Хто-небудь стикався з подібним магічним впливом на кохану людину? Що робити, як позбутися, чи можна щось налагодити?

Related Post

Ми любимо одне одного, але життя чинить нам перешкоди. Розлучатися з ним я не хочу, але перспектив ми не маємоМи любимо одне одного, але життя чинить нам перешкоди. Розлучатися з ним я не хочу, але перспектив ми не маємо

Ми познайомилися 6 років тому на роботі, коли його призначили моїм начальником. Мені тоді було 23 роки, а йому 29. На той момент Віктор був одружений та мав двох дітей.

Викликав мене шеф і запитав: «А ти знаешь чому журавлі білі?», я відповів і за це він мене підвищив та додав зарплатніВикликав мене шеф і запитав: «А ти знаешь чому журавлі білі?», я відповів і за це він мене підвищив та додав зарплатні

“А ти знаєш, чому журавлі білі?” Є у нас на роботі один співробітник, який вже всіх дістав. От не просто дістав, а грунтовно заколивав! Коли видається вільна хвилинка, то він