Добре що Віта виявилася розумнішою і змінила своє життя до того, як опинитися на вулиці з колишнім.

Віта розуміла, що в неї нема іншого виходу, як змиритися, і почати щось робити. Вона була з немовлям на руках. 8 місяців, ходити ще не вмів, але вже повзав і потребував уваги до себе. Чоловіка наче підмінили. Хоч вони і були не розписані, але вона вважала його своїм чоловіком. Раніше все було інакше.

Гроші до декрету вони заробляли разом, тому потреби просити в нього, Віта не мала. А коли пішла в декрет, тут і почалися проблеми. Працювала неофіційно, тому отримала мізер. Тих коштів, що виплачувала держава аж раптом вистачало на пачку підгузків хорошої фірми. На дитині вона б точно економити не стала.

Точка кипіння наступила тоді, коли він навіть на прохання купити дитині суміші чи соку відбріхувався що в нього немає. Віта була далеко не дурною дівчиною. Вона б звісно могла зробити істерику, могла кричати, плакати, звинувачувати його в чомусь, але розуміла – толку нуль. Вона дійсно була не дурною, настільки, що в її голові досить швидко дозрів план.

Весь свій час вона стала приділяти собі і дитині. Більше не чекала Ігоря з роботи, не стояла біля плити до упаду, навчилася робити манікюр і навіть запрошувала клієнток до себе. В неї було чисто, акуратно, тоді люди йшли. Всі хотіли якісний манікюр за помірну ціну. В вільний час брала замовлення на торти, та миловаріння. Освоїла техніку виготовлення їстівних букетів. Врешті мала багато захоплень, багато чого навчилася, почала заробляти гроші.

Чоловік всеодно не цікавився тим що вона робить цілий день. Дитину в садочок було ще рано. Відносини в сім’ї так і не налагодилися. Зате Віта схудла, у неї з’явилася якась іскра в очах. Через те що працювала з людьми, доводилося тримати себе і квартиру в гарному вигляді.

Пройшов ще якийсь час, поки все налагодилося, вона підзбирала гарну суму грошей і вирішила що пора іти. Зібрала найнеобхідніше, собі та дитині. Викликала таксі і наче сліду не було. Замовлення вона приймала вже в новій зйомній квартирі, а ще влаштувалася журналістом в одну гарну компанію, віддала сина до саду.

Бачила декілька разів чоловіка зовсім не такого яким він був раніше. Пошарпаний, брудний, з перегаром. А син взагалі його з безхатьком сплутав. Адже у нього інший тато, він правда довго літав у космосі, а коли Юрчику виповнилося 1.5 року з’явився, одружився на мамі і тепер вони чекають на 2 сестричок, які живуть в мами в животику.

Related Post

Яка б професія не була, люди обов’язково знаходять один одному задачі. От тільки мене ніхто не зачіпаєЯка б професія не була, люди обов’язково знаходять один одному задачі. От тільки мене ніхто не зачіпає

У мене є багато знайомих з різними професіями. І як повелося в нас в країні, якщо хтось з друзів десь працює, то він має продемонструвати свої навички. Ось наприклад, якщо

Коли я вночі пішов попити води, почув як Макс плаче в своїй кімнатіКоли я вночі пішов попити води, почув як Макс плаче в своїй кімнаті

Антон і Аня запросили мене на святкування річниці свого весілля. Ми добряче погуділи. Годині об одинадцятої ночі гості розійшлися, а мені запропонували залишитися на ніч, так як в моєму стані

На початку стосунків він бачив мою вагу, знав, що була операція, і тоді він теж мені казав: «схудни або я не буду з тобою»На початку стосунків він бачив мою вагу, знав, що була операція, і тоді він теж мені казав: «схудни або я не буду з тобою»

Мені 27 років, перебуваю у шлюбі, є двоє діток. Чоловік добрий, працює (військовослужбовець) і без шкідливих звичок. Сім’я та діти, от і все наше життя. Живемо загалом непогано. Але є