Дочка чоловіка сидить на нашій шиї. Його дочка не робить по дому нічого, якщо попросити, то робить так, що просити більше не хочеться, але в холодильник і каструлі лізе без докорів сумління і з’їдає не все підряд, а те, що смачніше

Три роки живу з чоловіком, стосунки у нас відмінні. Я переїхала до нього з Києва, де у мене була стабільне життя, хороша робота і дорослі діти, що живуть своїм влаштованим життям, в місті де тепле море.

Він далекобійник, періодично без роботи, а я живу тут перший рік, не працюю, так як за будинком і городом потрібно доглядати, і роботи по господарству багато, і так ледве все встигаю.

Чоловік вдома буває раз на місяць, так що спілкуюся я переважно з його татом (чудовий дід, поки не починає політичні просторікування) і дочкою чоловіка.

Ось вона-то і є для мене найсильнішим подразником. Вона працює, але отримує вкрай мало. На цю зарплату у неї завжди свої плани, за ЖКГ платить дідусь, продукти купую я і частково дідусь, готую я.

Крім того, його дочка не робить по дому нічого, якщо попросити, то робить так, що просити більше не хочеться, але в холодильник і каструлі лізе без докорів сумління і з’їдає не все підряд, а те, що смачніше (важить 110 кг).

Натяки на те, що ми з чоловіком теж хочемо економити його нестабільну зарплату, не чує жодного разу.

Як, не образивши і остаточно з нею не посварившись, дохідливо пояснити, що дорослій жінці 26 років пора б злізти з чужої шиї? На неї мені наплювати, в принципі, нехай зі своїм життям робить що хоче, але сваритися через неї з чоловіком в мої плани не входить.

Related Post

Довго не могла повірити в те, що моя найкраща подруга говорить за моєю спиною гидоти про мене, а мого чоловіка називає зрадникомДовго не могла повірити в те, що моя найкраща подруга говорить за моєю спиною гидоти про мене, а мого чоловіка називає зрадником

У жіночій дружбі завжди присутня заздрість. Хочу поділитися своєю банальною, на перший погляд, історією, але для мене, це стало таким собі уроком в житті. Була у мене подруга, дружили ще зі