fbpx

Дочка моєї знайомої Оля – розумниця, красуня – розійшлася зі своїм чоловіком-бізнесменом через його нескінченних гулянок і неймовірної скнарості щодо сім’ї. При цьому Вова мав у власності дверний завод, пару ресторанів, яхту, літак і ще щось, про що Оля навіть і не знала. І, крім того, Вова мав масу коханок, яких міняв як рукавички

Пишу свою розповідь, прочитавши тут історію, про те, як жінка-бізнесмен, магічно приманила удачу і гроші, втратила всіх своїх близьких. Моя, можливо, не дуже містична, але доводить, що закон бумеранга в цьому всесвіті завжди працює 100-відсотково.

Так, за все треба платити. І не обов’язково для того, щоб твій світ обрушився, робити магічні обряди і ходити на цвинтар. Можна просто обманювати, оббирати інших, здійснювати підлості, балуючи і тішачи лише себе, дорогого. Рано чи пізно чаша переповниться і все твоє беззаконня повернеться до тебе.

Дочка моєї знайомої Оля – розумниця, красуня – розійшлася зі своїм чоловіком-бізнесменом через його нескінченних гулянок і неймовірної скнарості щодо сім’ї. При цьому Вова мав у власності дверний завод, пару ресторанів, яхту, літак і ще щось, про що Оля навіть і не знала. І, крім того, Вова мав масу коханок, яких міняв як рукавички.

А також – чотирьох дітей від різних дружин і не дружин, яким ніколи не платив по аліментах ні копійки. А тепер і їх з Олею дочку залишив без грошей. Причому, він залишився винен і Олиной мамі чималу суму в доларах, яку займав на бізнес.

Ольга спробувала подати на Вову в суд за несплачені аліменти, але він усіх там купив, приніс липову довідку про свої жебрацькі доходи. І йому присудили платити в місяць вже не 4 тисячі, а 500 гривень.

Ольга тоді зовсім від аліментів відмовилася. Сказала – не хочу, щоб через ці копійки моя дочка в старості була зобов’язана його годувати. Запропонувала Вові добровільно видавати грошей на доньку, коли захоче. Він не захотів ні разу.

До речі, свою матір Вова теж нахабно обібрав, продавши її велику квартиру і переселивши її в однокімнатну.

Ця жахлива подія сталася в серпні. Ольга, якій затримали зарплату, сиділа на капітальній мілини. І вона вперше зателефонувала Вові, запропонувавши йому виділити дочці на 1 вересня хоч скільки-небудь на одяг до школи. Тому що дівчинка за літо виросла з усіх обувок і суконь.

«Так-так, – відповів він, – через годину завезу тобі 10 тисяч, купи їй що-небудь від мене». У Олі від подиву трохи істерика не трапилася. Але Вова не заїхав до неї ні в цей день ні після. Взагалі ніколи.

Як виявилося, після їх розмови Вова спокійно поїхав на аеродром, де в цей день мали відбутися показові виступи приватних літаків. У тому числі повинен був виступати і він.

Та тільки-но Вова наблизився до свого літака, як у нього обірвався трос і впився Вові в горло. Рівно о тому місці, де знаходиться сонна артерія. Вови не стало миттєво.

Йому було 45 років. І ніяка швидка допомога, яка там в цей день постійно чергувала, не змогла йому допомогти. Заводи і яхти йому більше не знадобилися. Потім намагалися знайти винних, але їх не було.

До речі, коли кинулися ділити його спадок, все воно виявилося оформлено на якусь чергову коханку-співачку. Очевидно, Вова так панічно боявся аліментів або ще якихось приставів, що переписав все своє добро на сторонню людину. Їй і дісталися його ресторани та інше.

А його діти і мати не отримали нічого. Та це й неважливо. Ольга сказала, що побудоване на чужих сльозах майно добра не принесе. Проживе і так. Зате без бумерангів.

А коханка, кажуть, зараз в бігах. Ховається десь, тому що якісь озлоблені люди хочуть віджати у неї неправедно захоплене майно. Чи то пайовики, чи то колектори.

Ось така сумна історія.

Related Post

Вінілові платівки vs жінка: чоловік після того як ми посварилися сказав щоб я повернула йому свій подарунок на день народженняВінілові платівки vs жінка: чоловік після того як ми посварилися сказав щоб я повернула йому свій подарунок на день народження

Я та, кого прийнято називати жінкою бальзаківського віку. Якщо комусь незрозуміло, то я в самому розквіті сил. Ну в самому соку як говорять. Місяць тому закінчила дуже незвичайні відносини в

Ми збиралися одружитися, а виявилося, що в нього є дружина і ще була коханкаМи збиралися одружитися, а виявилося, що в нього є дружина і ще була коханка

Був якось у мене коханець (між першим та другим шлюбом). Назву його … Анатолій. Ім’я, зі зрозумілих причин, змінено (а то ще загордиться, що я про нього розповідь написала). Познайомилися