Дочка вважає мене поганою матір’ю, бо я відмовляюся прикривати її загули перед чоловіком. Сказала їй, що якщо вона не припинить, то я все йому розповім. Так донька образилася, каже, що ж я за матір, раз не хочу бути на боці власної дитини. А я не хочу брати участь в обмані людини. Сама була на його місці, мені не сподобалось

Дочка вважає мене поганою матір’ю, бо я відмовляюся прикривати її загули перед чоловіком. Сказала їй, що якщо вона не припинить, то я все йому розповім. Так донька образилася, каже, що ж я за матір, раз не хочу бути на боці власної дитини. А я не хочу брати участь в обмані людини. Сама була на його місці, мені не сподобалось.

У мене в самої був неприємний досвід зі зрадами та обманом. Тільки обманювала не я, а мене. Чоловік три роки ходив ліворуч, наставляв мені гіллясті роги, а я була не в курсі, ніхто не сказав. Поки сама не дізналась, ходила як дурна. Пам’ятаю, які тоді я мала відчуття.

З чоловіком ми до весілля три роки зустрічалися. Він мені здавався таким відповідальним, таким надійним. Я думала, що за ним я, як за кам’яною стіною, не скривдить, не зрадить. Дуже любила його, а він, як мені здавалося, відповідав взаємністю. Хоча на той момент, мабуть, справді кохав.

Ми одружилися, я дізналась що чекаю дитину. До пів року доньки все було гаразд. Чоловік виявляв турботу та увагу, допомагав, займався з дитиною, поки я господарювала. Ми разом ходили гуляти у вихідні, будували плани на літо, думали купувати дачу, хотіли звозити дитину до моря.

Потім чоловік почав більше часу проводити на роботу. Ну, це він так казав. То в нього відрядження, хоча він туди не їздив, то приймання деталей до опівночі, бо тільки привезли до кінця дня. У вихідні теж періодично кудись зривався.

Але в решту часу це був той самий добрий, дбайливий і коханий чоловік. Я навіть не могла подумати, що десь на боці він завів собі жінку. Адже у нас кохання, сім’я, дитина, будинок повна чаша. Навіщо ще щось? А чоловікові, певне, чогось не вистачало.

Обман тривав майже три роки. Я б напевно й далі не знала, якби з відрядження він не привіз чужу жіночу білизну та відбиток помади на сорочці. Я впевнена, що коханка таким чином вирішила відкрити карти, мабуть, набридло їй у такому непривабливому статусі.

Був скандал, розлучення, я з донькою залишилася, а чоловік пішов до своєї нової жінки. Навіть не знаю, від чого було гірше – чи то від самого факту зради, чи то від того, що мені мій коханий чоловік три роки брехав.
Тепер дочка виросла, вийшла заміж і пішла стопами батька. Вона теж дурить чоловіка, гуляючи з кимось на боці, а мене просила прикрити.

Вони з Мишком розписалися два роки тому. Хлопець мені сподобався – відкритий, чесний, працьовитий, завжди допоможе. Може трохи простий, але це його не псує. А головне, що дружину та дитину любить безмірно, балує у міру можливостей, намагається догодити.

Я думала, що у дочки шлюб міцний, раділа за неї. Поки вона одного разу не попросила мене посидіти з онукою, кудись у справах їй треба було. А ввечері прийшла за дитиною і сказала, що якщо Мишко раптом спитає, вона весь день провела в мене.

Мені це не сподобалося, я почала випитувати, що трапилося. Будь-що в голові вже вигадувала, але про найочевидніше не подумала. Дочка спочатку юне казала, а потім зізналася, що в неї з’явився хлопець.

– Він мені подобається. Він такий привабливий, з манерами, цікавий. Ще й з грошима. Ось сьогодні до ресторану ходили, – радісно поділилася дочка, але я її радості щось не розділила.

– Ти збираєшся розлучатися з чоловіком?
– Поки не знаю. Мишко – він надійний і простий. А той… Там поки що все незрозуміло.

Я розлютилася, сказала, що дочка поводиться жахливо та егоїстично. Якщо чоловіка не любить, то нехай іде. А якщо залишається з ним, то нехай поважає і не тягається з іншими мужиками. Дочка сказала, що розбереться.

Минув тиждень, вона знову просить посидіти з онукою. Каже, що їй треба порозумітися з кавалером, а то не гарно вийде. Я відпустила. Коли дочка повернулася, я по затуманеному погляду зрозуміла, що вони не порозумілися, а синець на шиї виразно показав, чим насправді вони там займалися.

Я була в гніві. Це вже натуральна зрада, про що я дочці й заявила. І додала, що якщо вона гульки свої не припинить, то я все розповім Мишкові. Він нічим не заслужив такого ставлення до себе.
– Ти ось так просто здаси мене? Взагалі-то ти моя мати, ти маєш бути на моєму боці!

Пояснила, що не визнаю такої її поведінки. Хоче бути з чоловіком – нехай буде вірною дружиною. Не хоче – нехай розлучається і йде до свого коханця. Покривати її гульки я не збираюся.

Тепер я для доньки погана мати, яка стала не на її бік. Краще я буду поганою матір’ю, ніж поганою людиною. Дала дочці тиждень на розв’язання питання з коханцем, я тепер уважно стежитиму за її поведінкою, і якщо нічого не зміниться, я розплющу зятю очі на поведінку дочки.

You cannot copy content of this page