Догляд за літніми батьками, які практично не виходять із дому, перетворився на справжнє випробування. Літні люди їдять як не в себе. Дружина тільки те й робить, що готує їм їжу та відносить на літню кухню

Друг на роботі останнім часом ходив якийсь роздратований та невеселий. Ми з колегами намагалися з’ясувати у нього, що трапилося, але він відмахувався.

І от якось зібралися ми чоловічою компанією після роботи посидіти за чаркою. І друга прорвало. Він розповів, що стало причиною його поганого настрою останнім часом.

Наприкінці літа вирішили вони із дружиною забрати її літніх батьків із села до себе жити. А мешкають вони у невеликому приватному будинку, де є невелика літня кухня. Вони недавно ще ремонт у ній закінчили. Ось у цій кухні і вирішили поселити тещу із тестем. Мовляв, вони вже погано ходять, і там їм буде зручно.

Дружина у нього не працює, веде домашнє господарство, тому старші люди під цілодобовим контролем. І тут почалося те, чого вони ніяк не могли припустити.

Догляд за літніми батьками, які практично не виходять із дому, перетворився на справжнє випробування. Літні люди їдять як не в себе. Дружина тільки те й робить, що готує їм їжу та відносить на літню кухню.

З дому не виходять, а їдять як здорові. Коли друг побачив, скільки дружина їм готує та відносить на літню кухню, у нього почалася паніка. Він спробував поговорити з дружиною про це і з’ясував, що вона теж не знає, що з цим робити.

Їй це теж не подобається, вона намагалася з ними поговорити, але у відповідь починаються істерики та лайка. Поводяться як примхливі діти. Тому він із дружиною вже просто змирилися з неминучим.

Ранок дружини починається о 6 годині. Вона підводиться і йде на кухню готувати сніданок. Найчастіше це омлет чи яєчня із трьох яєць на людину та варена ковбаса чи сосиски. Ще вона варить манну чи гречану молочну кашу та нарізає половину батона. Пече оладки або млинці, до них також банку джему або згущеного молока. Все це вона відносить батькам до будинку. І це їхній перший сніданок.

На другий сніданок дружина несе їм молоко чи ряжанку з другою половиною батона та якісь сезонні фрукти чи ягоди. А там і обід незабаром.

Обід у них складається з великої глибокої тарілки першого: борщу чи супу. На друге – велика тарілка картоплі або рису. Інші каші вони не їдять, бо не люблять. Овочі, салати їм важко жувати, тож це теж відпадає. До гарніру обов’язково по 2 котлетки чи сардельки. Рибу теж вони не визнають, кажуть вона не ситна і їм важко витягувати кісточки. На десерт обов’язково фрукти чи ягоди з половиною білого хліба.

Кожні два тижні закуповується величезна кількість печива, чаю та різних фруктів. Все одразу відносити їм не можна, тому дружина порційно раз на тиждень поповнює їхні запаси у будинку. На тиждень їм вистачає два кіло печива та однієї пачки чаю. Ще вони дуже люблять булочки з молоком між обідом та вечерею.

На вечерю, як правило, дружина їм готує тушковану картоплю із запеченим м’ясом або відбивними. Тушковані овочі, кабачкові або картопляні оладки, хліб з олією, чай чи молоко. А ще банани!

Друг каже, тесть уже ледве пересувається із двома паличками по кухні від ліжка до столу. Теща ще іноді може вийти надвір подихати свіжим повітрям і може сама себе обслужити. Але, зважаючи на все, це ненадовго.

Дружина вже сама ледве пересувається від утоми. Подружжя чекає, коли їхнє життя звільнить від цього ярма. Розуміють, що так думати грішно, але сил уже не лишилося.

Друг каже, що змінити їхній спосіб життя та харчування вже просто нереально. Їм по 80 років і по-іншому вони не хочуть жити. Натомість постійно контролюють, скільки діти витрачають із їхньої пенсії, чеки вимагають.

Друг каже, що їх мінімальних пенсій й на півмісяця не вистачить їх прогодувати. А ще ліки та памперси купувати треба!

Друг потребує моєї поради. Але я, якщо чесно, з подібним стикаюся вперше. Хто знає, до якого фахівця потрібно звернутися?

Related Post

У моєї дружини був службовий роман, а вона навіть не вибачиласяУ моєї дружини був службовий роман, а вона навіть не вибачилася

Напевно, кожен, хто пише свою сповідь, тішиться певною надією, що ось раптом знайдеться хтось, хто щасливо пережив подібне випробування. Або у когось була схожа проблема, і люди все пережили, і

Чоловік зрадив і навіть не вибачивсяЧоловік зрадив і навіть не вибачився

Дізналася про те, що чоловік мені зрадив. Пояснюватися зі мною він не став. Я припинила з ним сексуальні відносини, оскільки для мене це нестерпно. Тепер живемо, як сусіди і колеги,