fbpx

Донька чоловіка від першого шлюбу запитала в мене, чому її тато так повів себе з її мамою. Я не змогла знайти слів, щоб одразу відповісти

Кожен вчинок впливає на наше майбутнє.

Ця історія буде швидше непрямою, так як трапилася вона не зі мною, а з моїм чоловіком. Історія нашого знайомства теж дуже цікава і повчальна, але зараз історія буде не про це.

Вся справа в тому, що я в нього не перша жінка. Від першого шлюбу у нього є шестирічна красуня-донька. А розійшлися вони з колишньою дружиною, коли дівчинці було років зо два. Вік не великий, але, як виявилося, дуже чутливий.

Розлучення їх було дуже болісним, так як мій чоловік застав свою колишню з коханцем. Він дуже погарячкував і нагримав не неї при дитині. Його можна зрозуміти, не кожен би стримався.

Після тривалого процесу суду і розділу майна, дочка залишилася жити з мамою. А Саша – так звуть мого чоловіка – знайшов мене, тепер у нього є ще два сина.

Минув час, а він, як відомо, лікує. Дочка зараз у нас дуже частий гість. Вона дуже прив’язалася і до мене, і до своїх молодших братів. Але ось недавно я почула від неї питання, яке застало мене зненацька.

Вона запитала мене, навіщо тато нагримав на її маму, і не робить він те саме і зі мною. Ось вона, дитяча пам’ять і вразливість.

Як пояснити скривдженій дитині чому так вийшло я до сих пір не знаю.
Мораль історії проста. У кожній ситуації потрібно думати над словами і вчинками. Особливо, якщо в кімнаті є діти. Адже дитячий суд – найсправедливіший суд у світі.

Related Post

Коли Вітя грав у схованки, він знайшов під ліжком чиїсь ногиКоли Вітя грав у схованки, він знайшов під ліжком чиїсь ноги

Мій батько в дитинстві жив в маленькому селі з батьками. У них був великий, хороший цегляний будинок. Я теж народився в тій хаті, але зараз живу в місті. А батько

Ми одружені 5 років, але ніколи не цілувалися!Ми одружені 5 років, але ніколи не цілувалися!

Чоловіка свого я дуже люблю, але все частіше ловлю себе на думці … про інших чоловіків… Ось що ми, жінки, перш за все відзначаємо в представниках чоловічої статі? В першу