Доню, та як же так, ти пішла з дому в 19, цей в 18, а для кого ми з татом старалися

Ма, ну не права ти, важко видихнула я, Жені он вже 18, може про себе сам подбати, і що що він ще навчається, те що він твій син не дискремінує його як чоловіка, розумієш мам?

– Доню, та як же так, ти пішла з дому в 19, цей в 18, а для кого ми з татом старалися. Та і не в цьому справа, адже він ще дитина, він не може сам за себе відповідати, за свої вчинки. Йому ще 5 років мінімум з нами жити і нікуди не рипатися.

-Мамо, ну ти смішна так запропонуй їм в тебе жити, а що такого, і гроші зекономлять, і тобі так нудно вдома не буде. Даша гарна дівчинка, вона тобі допомагатиме, а те що їй тільки 17 рочків, то й що, ти ж сама за батька в 16 вискочила, чи забула вже.

Поговорили і забули. Але я дуже помилялася, бо мама не забула. Я то думала що вона заспокоїлася вже, а виявляється в її голові дозрів план як зробити так, щоб Женя, мій молодший брат залишився у мами під крилом і перестав зустрічатися з Дариною.

Все просто, вона посварити їх вирішила. Я чесно кажучи була в легкому шоці, адже я завжди рахувала, що моя мама розумна і розсудлива жінка, а виявилося, що вона та ще квочка.

Виріс Женька наш, сам вже як чоловік, а мама ще в голові плани виносить з приводу того як його біля себе посадити.

Звісно план матері я Жені розповіла, але в деталі його не посвятила, просто сказала щоб був обережний, Дарині нічого не казав, адже не варто завчасно невістку і майбутню свекруху один проти одного налаштовувати.

Маму теж намагалася вмовити щоб нічого не вчинила такого, про що буде потім жалкувати, адже розбити сім’ю яка тільки зароджується простіше простого.

Не знаю, як сестра і як донька чи правильно я вчинила, але тепер відчуваю себе винною. Підтримайте, скажіть чи правильно я вчинила, чи може не варто було сунути свого носа не в свою справу?

Related Post

Він розбудив мене і вигнав на вулицю, за хвилину на ліжку опинився шмат стеліВін розбудив мене і вигнав на вулицю, за хвилину на ліжку опинився шмат стелі

Все почалося з того, що мені подзвонили батьки і дуже слізно попросили приїхати. По телефону мама сказала, що в сусідньому місті померла її давня подруга. Мама разом з татом зібралися

“Я не знайомлюся у парку!”, – відповіла Марія нахабному незнайомцю, який потім її врятував“Я не знайомлюся у парку!”, – відповіла Марія нахабному незнайомцю, який потім її врятував

Я не вірю. Я втомилася. Я хочу лягти, закрити очі, і що б цей довгий дощ своєю монотонною прохолодою змочив мені повіки, що б його краплі сльозинками застигли на губах.

Вони кохали одне одного, але не були разом, тому що обидва не могли зважитися на розірвання стосунків з другими половинамиВони кохали одне одного, але не були разом, тому що обидва не могли зважитися на розірвання стосунків з другими половинами

Я прекрасно пам’ятаю той момент, коли, будучи ще не резидентом студентського гуртожитку, проходячи по вуличному коридору, вперше побачила його. Миловидна особа азіатської зовнішності, зачесане темне волосся, струнка фігура … Тоді