Дорогою розповів, що його дружина прочитала мої СМС, влаштувала дикий скандал, він подав на розлучення. Ні, це не я стала причиною такого кроку

Курортний роман. Напевно це мій найскладніший і найпрекрасніший етап у житті…

Довелося мені навесні побувати у санаторії. Дуже хотілося відпочити від кухні, роботи, рутини. Першого дня свого відпочинку познайомилася з цікавим чоловіком. Тиждень ми зустрічалися виключно на масових заходах, ходили до театру, гуляли містом, милувалися природою та розмовляли.

Як то дуже природно і легко перейшли на тісніше спілкування. Пролетів ще тиждень, він був казкою, коли він мене проводжав серце розривалося на частини. Вдома на мене чекав чоловік і дві доньки. Заміжня я вже 22 роки. Надзвичайно вдалий і щасливий шлюб. Був.

Наступні 4 місяці жила від СМС до СМС мого “курортника”. Чоловік ні про що не здогадався. А потім я взяла путівку до того ж санаторію, взяла з собою молодшу дочку. Подзвонила йому, повідомила що я знову їду. Він кинув усі справи, зняв там шикарний номер. За тиждень уже зустрічав нас.

Дорогою розповів, що його дружина прочитала мої СМС, влаштувала дикий скандал, він подав на розлучення. Ні, це не я стала причиною такого кроку, це швидше просто приводом, зручною нагодою, останньою краплею. Найцікавіше сталося ввечері, коли він від мене повернувся до себе в номер: там на нього чекала дружина з донькою.

Вона кричала так, що в іншому корпусі було чутно. Слава богу, вона не знала, в якому номері жила я. Наступного дня він намагався пояснити все, умовити її виїхати. Залишити дитину йому. Дружина виявилася наполегливішою і винахідливішою, ніж він про неї думав.

Вона де хитрістю, де підкупом, але дізналася про мене від персоналу. І хто я, і звідки, і сімейний стан, номер будинок, телефон. Вранці прийшов мій Вадим, збирайся, вона не дозволить вам відпочити. Винайняв нам квартиру в цьому ж місті і ми жили втрьох. Я, моя дочка та він.

Все одно вже чоловікові треба було б пояснювати, чому ми замість санаторію живемо в чужій квартирі, та й дружина його пообіцяла зателефонувати моєму чоловікові. Довелося мені самій набрати номер, і спробувати якось усе це розповісти. А найлегше і найскладніше напевно сказати правду.

Вадим, перш ніж я зважилася на цю розмову, сказав що якщо МІЙ від мене відмовиться, він пропонує мені руку і серце. Мої речі у нього в машині, ми можемо одразу поїхати до його міста. Мій чоловік виявився (навіть не підозрювала) дуже витриманою людиною. Не кричав, не лаявся, не загрожував…

Вадим тиждень побув із нами, відвіз дружину та дочку додому (вони весь цей час жили в його номері в санаторії). Я з дитиною ще тиждень там була. Через день приїжджав Вадим, знімав номер у готелі, поряд із санаторієм, і я бігала до нього на побачення.

Вдома було ДУЖЕ не просте пояснення з чоловіком. Мене пробачили. Любить тепер чоловік мене ще більше. А я не знаю люблю обох. Живемо з Вадимом у різних містах, у різних державах, майже на різних планетах.

You cannot copy content of this page