fbpx

Доручила матері подивитися за дітьми, а та стала їх налаштовувати проти

У Світлани було 3 дітей. Вона була досить молодою матусею, тому більшість постійно намагалися її повчати. Дійшло до того, що мама, бабуся, навіть подруги у яких не було досвіду в вихованні дітей намагалися сказати жінці що щось не так.

Чоловік постійно був на роботі, і їй доводилося без кінця вислуховувати поради, невдоволення. А саме неприємне було те, що Світлана навіть не просила їхньої допомоги. Тому і не розуміла за що її так катують.

Все допоміг вирішити випадок. Коли останньою краплею стало те, що Світлана лишила дітей на свою матір і поїхала в магазин скупитися до Нового року, а коли приїхала застала картину. Старший син навіть не підвівся з ліжка, щоб привітатися з мамою. Вона гукнула його, а він їй нехотя відповів, щоб та йшла туди, де ходила.

Свєта подивилася на маму і все зрозуміла.Більше вона не просила родичів дивитися за дітьми. Можливо вони і не хотіли нічого лихого, але хіба можна так дітей налаштовувати проти рідної матері. 

Деякий час Світлана навіть ходила до психолога, бо не розуміла, може все таки з нею щось не так. Психолог порадила не зациклюватися на цьому пояснила, що вона не одна така, і до неї приходять сотні жінок з аналогічною проблемою.

Світлана вчинила як мудра жінка, вона не тільки помирилася з матір’ю, але і дізналася справжню причину такої їхньої поведінки. Всі в її сім’ї були такими, ні одна жінка, ні її мама, ні бабуся не бачили іншого. Світлана вирішила, що вона буде хорошою матір’ю і бабусею. Так і сталося, на власному досвіді вона зрозуміла як важливо підтримувати молоду маму, а не ставити палиці в колеса.

Related Post

Гидко, коли тебе постійно оцінюють за зовнішніми параметрами…Гидко, коли тебе постійно оцінюють за зовнішніми параметрами…

Чи не шматок м’яса! Гидко, коли тебе постійно оцінюють Прочитала пост про те, як чоловік пішов посеред побачення. І, чорт забирай, як же я добре його розумію! Часом теж хочеться

Мати говорить, що я – товста, лінива і ні на що не здатнаМати говорить, що я – товста, лінива і ні на що не здатна

Я симпатична, хоч і не красуня. Одна виховую дитину, про заміжжя давно і не мрію. Але все-таки життя не здавалося б мені жахливим, якби не конфлікти з матір’ю. Іноді здається,

facebook