Досі коли йду до якогось лікаря згадую цю історію

Ця ситуація сталася зі мною ще в інституті, коли я проходила медичну комісію. Хто займався цією невдячною працею, той знає скільки часу і нервів на це треба покласти.

Отже я здала всі аналізи, але це було нелегко. Довелося добряче пересваритися з усіма місцевими бабцями і дідами. Поки потрапила до окуліста і нервопатолога, то сіпалося око і здавали нерви.

І от момент”Х”, я приношу всі печаті до лікуючого, а він дивиться так пристально і каже, о, так у вас прописка не місцева, вам до психотерапевта ще треба, правда це в іншій лікарні.

Знесилена, знеможена, я вже їхала в поліклініку на інший кінець міста, чекала на нові випробування. Відстояла чергу швидку, тому приготувалася до того, що так легко не може бути.

Та ні, зайшла до лікаря цілком спокійно. І тут він дивиться на мене таку розтріпану і злу, і каже що зазвичай він підписує так, з першого погляду бачити що за людина, але зараз в нього сумніви якісь.

І питає в мене, яка різниця між сонцем і місяцем. Ну я і відповідаю, я доречі на вчителя вступила, географію і астрономію знаю як саму себе. -Сонце це велика зірка.

Сферична, має гарячу плазму. А місяць являється єдиним природним супутником планети.

Він подивився на мене і каже, так, випадок важкий. Взагалі-то, дівчино, сонце світить вдень, а місяць вночі, віддав мені підписаний листок і просто ліг під стіл зі сміху.

Досі коли йду до якогось лікаря згадую цю історію. Він зробив мій день. А у вас були такі люди, які зарядили вас позитивом на весь день.

Related Post

Я відчуваю, що ми різні, у нас різні погляди на життя та сім’ю в цілому, немає спільних інтересівЯ відчуваю, що ми різні, у нас різні погляди на життя та сім’ю в цілому, немає спільних інтересів

Мені 36 років, і вже 11 років я одружена з людиною іншої національності та релігії. Є донька-підліток від першого шлюбу. Живу із сім’єю за кордоном та працюю на гарній роботі.

Чим захопити юнака в селі у бабусі? Зрозуміло, дівчиною!Чим захопити юнака в селі у бабусі? Зрозуміло, дівчиною!

Часто читаю кумедні історії про юнацтво. Ось і вирішив поділитися своєю. Вона не дуже довга. Сподіваюся вам сподобається. Початок двохтисячних. Навесні після закінчення дев’ятого класу мені виповнилося 16 років. Тоді