fbpx

Досі коли йду до якогось лікаря згадую цю історію

Ця ситуація сталася зі мною ще в інституті, коли я проходила медичну комісію. Хто займався цією невдячною працею, той знає скільки часу і нервів на це треба покласти.

Отже я здала всі аналізи, але це було нелегко. Довелося добряче пересваритися з усіма місцевими бабцями і дідами. Поки потрапила до окуліста і нервопатолога, то сіпалося око і здавали нерви.

І от момент”Х”, я приношу всі печаті до лікуючого, а він дивиться так пристально і каже, о, так у вас прописка не місцева, вам до психотерапевта ще треба, правда це в іншій лікарні.

Знесилена, знеможена, я вже їхала в поліклініку на інший кінець міста, чекала на нові випробування. Відстояла чергу швидку, тому приготувалася до того, що так легко не може бути.

Та ні, зайшла до лікаря цілком спокійно. І тут він дивиться на мене таку розтріпану і злу, і каже що зазвичай він підписує так, з першого погляду бачити що за людина, але зараз в нього сумніви якісь.

І питає в мене, яка різниця між сонцем і місяцем. Ну я і відповідаю, я доречі на вчителя вступила, географію і астрономію знаю як саму себе. -Сонце це велика зірка.

Сферична, має гарячу плазму. А місяць являється єдиним природним супутником планети.

Він подивився на мене і каже, так, випадок важкий. Взагалі-то, дівчино, сонце світить вдень, а місяць вночі, віддав мені підписаний листок і просто ліг під стіл зі сміху.

Досі коли йду до якогось лікаря згадую цю історію. Він зробив мій день. А у вас були такі люди, які зарядили вас позитивом на весь день.

Related Post

“Сонечко, котра година?”, – почула Ліда коли йшла темним парком… То виявився її майбутній чоловік“Сонечко, котра година?”, – почула Ліда коли йшла темним парком… То виявився її майбутній чоловік

– Сонечко, котра година? Ліда аж здригнулася. Вона крокувала на роботу напівтемним безлюдним містом і була занурена в свої думки. Не помітила самотнього перехожого, що так налякав її. – Десять

Лишили на мене дитину, а самі на острови поїхалиЛишили на мене дитину, а самі на острови поїхали

Маючи величезний досвід роботи з дітьми якось я потрапила в одну сім’ю, де потрібна була няня. Я прийшла в обумовлений час, принесла з собою рекомендації і почала запитувати про дитину.