Довелося в кафе платити мені, але сама винна, голову треба вмикати на роботі

Познайомилися з хлопцем, цікавий, дуже серйозний і симпатичний. Кілька разів гуляли в парку, ще кілька від підвозив мене до університету.

А потім так сталося, що запросив мене в кафе, але саме в цей день я мала йти влаштовуватися на нову роботу. А в мене є така прикмета, що не варто розповідати про щось, поки воно не збулося, тому і не казала.

Перенесли зустріч в кафе на 9 вечора, адже я розуміла що поки мені передадуть всі справи в бухгалтерії це займе якийсь час.

Тим не менше знайомство з колегами пройшло цікаво, фірма невелика, працівників всьо 25, не всі були на місці, деякі на виїзді у клієнтів. Саме цікаве почалося ввечері, коли мені то один то інший почав стягувати цукерки і шоколад за різні довідки там, виписки.

Виявляється в цей день я мала ще й видати зарплату. Звісно враховуючи те, що я не повністю розібралася зі специфікою діяльності я не могла платити гроші, не розуміючи як проходить розрахунок.

Ближче до обумовленого часу ми потрапили все ж в кафе. Посиділи досить скромно, Олег сам вибрав страви. Мені здалося що він був збентежений і весь час дивився на телефон.

А в результаті довелося платити на рахунок порівну, бо грошей і нього не вистачило. Я обурилася, тому що так ще ніхто не чинив зі мною, це звісно не кінець світу, але треба сказати неприємно.

Вечір був зіпсований. І вже тоді я зрозуміла що нам з ним не по путі, тому більше ніяких признаків уваги до нього не виявляла.

А зранку прийшовши на роботу отримала скаргу від одного з колег, правда в очі я його не бачила ще, скаргу передали начальством, про те, що затримка зп начеб то привела до неприємної ситуації.

Що такого могло статися за один вечір без зарплати, подумала я, настрій був зіпсований. І тут я бачу іде Олег, серйозний такий, думаю нічого собі, знайшов де працюю по йшов перепрошувати.

Еге ж, звісно, сваритися прийшов. Він не знав що я тут працюю, а вчора саме він був на виїзді коли мене представляли колективу. Тепер я ніколи не суджу людей по одній зустрічі. Бо раптом чиясь майбутня жінка затримає зп?

Related Post

Історія про мій службовий роман, що не відбувсяІсторія про мій службовий роман, що не відбувся

Я, мабуть, майже вперше в житті так заплуталася. Працюю у чоловічому колективі. Жінки у нас також є, але чоловіків більше. Іноді мені подобається хтось з моїх колег, але я намагаюся

Чому я повинна все життя працювати, щоб жити у власній квартирі, а він, ледар, отримає її даромЧому я повинна все життя працювати, щоб жити у власній квартирі, а він, ледар, отримає її даром

Мама мене з дитинства так виховувала, що всього я повинна домогтися сама, з братом історія з точністю та навпаки. Орест виріс егоїстом. Він до сьогодні вважає, що у всіх його

Я взяв кавун і попросив у його сусіда переважитиЯ взяв кавун і попросив у його сусіда переважити

Їхали одного разу ми з моря додому, і по традиціїії вирішили заїхати на стихійний ринок, купити різних фруктів та овочів, бо ж всі знають, що ціни привабливі, чим ближче до