fbpx

Довго чекала свого хлопця з армії, як прийшов – одружилися. Якось побачила, що поки там був дуже відверто листувався з іншими дівчатами. Зараз веде себе так само, його сестра радить переїхати до їх батьків, наче йому там мізки вправлять

Заміжня я 1,5 року. З чоловіком разом 4,5. Познайомилися коли мені було 18 в новий рік. Завжди згадувала наше знайомство з посмішкою на обличчі. Але останнім часом, згадувати навіть не хочеться, але про це пізніше.

Загалом познайомилися ми в грудні 2015 р, за кілька днів до нового року, через спільних друзів. Подруга запропонувала відзначити з ними новий рік, сказала, що будуть вона, її хлопець і ще один хлопець. Я зацікавилася.

Попросила фото того хлопчини скинути, вона скинула, він мені не відразу сподобався. Я кажу чого всього одна фотка, давай ще бо щось незрозуміло.

У підсумку на наступний день додається цей хлопчина до мене, поспілкувалися.

Скидає мені свої фото, дивлюся на нього і думаю, ну нічого такий симпатичний.

В результаті зустріли ми разом новий рік. Він мені сподобався, високий 185 см. І після цього зав’язалося наше спілкування, писав кожен день, виявляв знаки уваги. І в кінці січня ми вже почали зустрічатися.

Все було добре, (як мені тоді здавалося) наші відносини швидко розвивалися. Хотів познайомити мене з батьками, але я все відкладала, рано. У підсумку через 5 місяців, як грім серед ясного неба – його забирають в армію.

Настав день проводів, покликав, там познайомилася з його батьками і родичами. Все пройшло добре, мені всі сподобалися і я їм теж.

Він іде в армію, я приїжджала частенько до його батьків. Разом з ними їздили до нього в увал. Під час армії всяке було, іноді здавалося, що відносини пішли на спад, що не люблю більше.

Прийшов з армії, довго одне до одного звикали знову. Бачилися мало рази 3-4 на місяць. Я чекала як дурепа, думала ну ладно, працює, тим більше у них свій будинок, роботи там багато. А потім через деякий час я дізнаюся, що він гуляв з подружками в цей час увечері.

Тоді проковтнула все це, думаю ну ладно, може нічого такого. У 2018 зіграли весілля. І тут я розумію яка людина переді мною – спілкується зі своїми подружками, постійно зависає або в танчики або в телефоні, допомагає по дому рідко, а щоб вдома щось зробити – не допросишся.

У березні 2019 року зайшла в комп’ютер, він залишив сторінку відкритою, я давай копатися в листування. Знайшла одну подружку, під час армії, поки я його чекала з армії, він якраз працював над своєю подружкою – «давай фото відверті, привіт рідна, я не хочу щоб хтось до мене торкався крім тебе».

У мене істерика, скидаю йому скріни і пишу, яка він тварюка і що поки я його з армії чекала, він писав своїй рідній як він її любить.

Він в цей час був на роботі, давай мені надзвонювати, а я в істериці не можу відповісти, та й не хочу. В результаті посилає свого друга який приносить мені квіти, я йому не відкриваю.

Вранці приходить додому з чергування з букетом квітів, просить вибачення, каже що так визнає дурень був, але зараз то ми разом і одружені і він любить тільки мене.

Я пробачила. Але виставила умови, що він видаляє всіх баб, щоб створив нову сторінку в ФБ. Йшов час.

Бачила час від часу, що лайкає фото дівки з якою спілкувався в інст і ФБ, хоча в друзях не було.

Потім з’явилися практикантки, в інсті спілкувався з ними, не як начальник, а як друзі, може більше.

Але промовчала, думала немає доказів фізічної зради, не буду поки говорити, поспостерігавши за ним.

Потім побачила що він писав одній з них, приїхати хотів. Він бувало їхав до друзів ввечері, я його відпускала, бо всім потрібно відпочити одне від одного і мені в тому числі, тим більше і він мене відпускав до подруг. Тепер сиджу і думаю, ось так він до друзів їздив, тварюка.

Загалом доказів фізичної зради немає, але я йому більше не довіряю. Він зараз в лікарні лежить, думаю приїде як, все йому висловлю, нагадаю і зберу його речі нехай поживає окремо.

Розмовляла з сестрою його, вона в шоці з його поведінки, каже треба вам до батьків переїхати, на час щоб батько йому мізки вправив, тим більше в своєму будинку запряже його, щоб не було часу сидіти по сайтам. Я погодилася.

Але зараз сиджу і думаю, нехай поки окремо поживе, а там подивлюся на його поведінку, може батьки на нього вплинуть, може зміниться.

Як ви вважаєте не сильно нерозумно буде виставляти його зараз, через стільки часу. Я вважаю що потрібно це було зробити раніше, але у мене не було доказів зради, тому і мовчала.

Related Post

Хлопець кинув мене вагітну двійнею, а потім звинуватив мене…Хлопець кинув мене вагітну двійнею, а потім звинуватив мене…

Я зустрічалася з хлопцем ще на початку дев’яностих. Був дивне час. Але мені тоді було добре – я була закохана. Результатом любові стали дівчинки-двійнята, яких народила в жовтні 1993 року.

Мою маму за очі раніше називали відьмою – вона пророкувала майбутнє по картах. Причому, по звичайних, гральних. Ще з дитинства я частенько була присутня при подібних таїнствах – мене не проганяли. Я дивилася, як вона розкладає вигадливі візерунки з карт, а потім каже, що позначає те чи інше їх сусідствоМою маму за очі раніше називали відьмою – вона пророкувала майбутнє по картах. Причому, по звичайних, гральних. Ще з дитинства я частенько була присутня при подібних таїнствах – мене не проганяли. Я дивилася, як вона розкладає вигадливі візерунки з карт, а потім каже, що позначає те чи інше їх сусідство

Добрий день. Хочу розповісти історію. Але почну з невеликого вступу. На сайті досить багато розповідей, де детально описується передача магічної сили від однієї людини до іншої. Або це дотик старої

На фото, що надіслав мій обранець, був зображений симпатичний чоловік, який явно стежить за своєю фігурою. На його тлі моя стокілограмова тушка явно програвала. Моя уява жваво малювала вельми неприємну картинку гротескної пари стрункого красеня і великовагової дамочки. Я твердо вирішила зробити з себе красунюНа фото, що надіслав мій обранець, був зображений симпатичний чоловік, який явно стежить за своєю фігурою. На його тлі моя стокілограмова тушка явно програвала. Моя уява жваво малювала вельми неприємну картинку гротескної пари стрункого красеня і великовагової дамочки. Я твердо вирішила зробити з себе красуню

Три роки тому я познайомилася з хлопцем через інтернет. Проста балаканина в чаті привела до дуже серйозної закоханості. Одна тільки проблема: чоловік постійно знаходив причини зі мною не зустрічатися в