Довго чекала свого хлопця з армії, як прийшов – одружилися. Якось побачила, що поки там був дуже відверто листувався з іншими дівчатами. Зараз веде себе так само, його сестра радить переїхати до їх батьків, наче йому там мізки вправлять

Заміжня я 1,5 року. З чоловіком разом 4,5. Познайомилися коли мені було 18 в новий рік. Завжди згадувала наше знайомство з посмішкою на обличчі. Але останнім часом, згадувати навіть не хочеться, але про це пізніше.

Загалом познайомилися ми в грудні 2015 р, за кілька днів до нового року, через спільних друзів. Подруга запропонувала відзначити з ними новий рік, сказала, що будуть вона, її хлопець і ще один хлопець. Я зацікавилася.

Попросила фото того хлопчини скинути, вона скинула, він мені не відразу сподобався. Я кажу чого всього одна фотка, давай ще бо щось незрозуміло.

У підсумку на наступний день додається цей хлопчина до мене, поспілкувалися.

Скидає мені свої фото, дивлюся на нього і думаю, ну нічого такий симпатичний.

В результаті зустріли ми разом новий рік. Він мені сподобався, високий 185 см. І після цього зав’язалося наше спілкування, писав кожен день, виявляв знаки уваги. І в кінці січня ми вже почали зустрічатися.

Все було добре, (як мені тоді здавалося) наші відносини швидко розвивалися. Хотів познайомити мене з батьками, але я все відкладала, рано. У підсумку через 5 місяців, як грім серед ясного неба – його забирають в армію.

Настав день проводів, покликав, там познайомилася з його батьками і родичами. Все пройшло добре, мені всі сподобалися і я їм теж.

Він іде в армію, я приїжджала частенько до його батьків. Разом з ними їздили до нього в увал. Під час армії всяке було, іноді здавалося, що відносини пішли на спад, що не люблю більше.

Прийшов з армії, довго одне до одного звикали знову. Бачилися мало рази 3-4 на місяць. Я чекала як дурепа, думала ну ладно, працює, тим більше у них свій будинок, роботи там багато. А потім через деякий час я дізнаюся, що він гуляв з подружками в цей час увечері.

Тоді проковтнула все це, думаю ну ладно, може нічого такого. У 2018 зіграли весілля. І тут я розумію яка людина переді мною – спілкується зі своїми подружками, постійно зависає або в танчики або в телефоні, допомагає по дому рідко, а щоб вдома щось зробити – не допросишся.

У березні 2019 року зайшла в комп’ютер, він залишив сторінку відкритою, я давай копатися в листування. Знайшла одну подружку, під час армії, поки я його чекала з армії, він якраз працював над своєю подружкою – «давай фото відверті, привіт рідна, я не хочу щоб хтось до мене торкався крім тебе».

У мене істерика, скидаю йому скріни і пишу, яка він тварюка і що поки я його з армії чекала, він писав своїй рідній як він її любить.

Він в цей час був на роботі, давай мені надзвонювати, а я в істериці не можу відповісти, та й не хочу. В результаті посилає свого друга який приносить мені квіти, я йому не відкриваю.

Вранці приходить додому з чергування з букетом квітів, просить вибачення, каже що так визнає дурень був, але зараз то ми разом і одружені і він любить тільки мене.

Я пробачила. Але виставила умови, що він видаляє всіх баб, щоб створив нову сторінку в ФБ. Йшов час.

Бачила час від часу, що лайкає фото дівки з якою спілкувався в інст і ФБ, хоча в друзях не було.

Потім з’явилися практикантки, в інсті спілкувався з ними, не як начальник, а як друзі, може більше.

Але промовчала, думала немає доказів фізічної зради, не буду поки говорити, поспостерігавши за ним.

Потім побачила що він писав одній з них, приїхати хотів. Він бувало їхав до друзів ввечері, я його відпускала, бо всім потрібно відпочити одне від одного і мені в тому числі, тим більше і він мене відпускав до подруг. Тепер сиджу і думаю, ось так він до друзів їздив, тварюка.

Загалом доказів фізичної зради немає, але я йому більше не довіряю. Він зараз в лікарні лежить, думаю приїде як, все йому висловлю, нагадаю і зберу його речі нехай поживає окремо.

Розмовляла з сестрою його, вона в шоці з його поведінки, каже треба вам до батьків переїхати, на час щоб батько йому мізки вправив, тим більше в своєму будинку запряже його, щоб не було часу сидіти по сайтам. Я погодилася.

Але зараз сиджу і думаю, нехай поки окремо поживе, а там подивлюся на його поведінку, може батьки на нього вплинуть, може зміниться.

Як ви вважаєте не сильно нерозумно буде виставляти його зараз, через стільки часу. Я вважаю що потрібно це було зробити раніше, але у мене не було доказів зради, тому і мовчала.

Related Post

Після новорічного корпоративу колега підвіз до дому. На прощання мило пококетували, пожартували і розійшлися. Це побачив чоловікПісля новорічного корпоративу колега підвіз до дому. На прощання мило пококетували, пожартували і розійшлися. Це побачив чоловік

Пишу свою сповідь вже від безсилля та безвиході. Сім’я валитись на очах, ніякі вчинки та слова не допомагають. З маленької, здавалося б, дрібниці, виросла справжнісінька буря гігантських розмірів. Провиною всьому