Дратують ті, хто починає починає судорожно готуватися до літа або до новорічних свят

Стабільно займаюся в тренажерному залі 2-3 рази в тиждень. Це не тільки тому, що хочу виглядати підтягнуто, також заняття корисні для здоров’я.

Робота в офісі сидяча, в звичайному житті рухаюся мало, тому займаюся. Вражає ситуація, яка починається перед великими святами і з приходом весни особливо.

Протягом року займатися комфортно, народ в залі є, але великих черг на тренажери немає, весь СпортПит в барі не скуповують, завжди є рушники, в роздягальні чисто.

Але періодами починається просто сущий кошмар. Якісь набіги божевільних худнуть. Перед Новим роком, 14 лютого і навіть 8 березня люди, немов сиділи 10 років на дивані, а потім біжать в зал.

Стає задушливо, всюди бардак, всі судорожно готуються, мріючи за пару занять стати богами і богинями. Зараз, мені вже стає страшно. Іноді здається, що цей час просто краще перечекати, перенести тренування на відкрите повітря.

Я не проти підвищеного інтересу людей до тренувань, це здорово. Однак не розумію цього ажіотажу і тих, хто не стежить за харчуванням протягом року, наприклад, їсть все підряд, а потім біжить зганяти жир перед відпочинком.

На море, напевно, перед відпусткою! Чому у людей тільки така мотивація?

Related Post

Хороші дівчата не можуть викликати коханняХороші дівчата не можуть викликати кохання

Мені 36 років, живу в невеликому військовому гарнізоні, вважається, що я занадто добре виглядаю, і цей фактор, який забезпечує мене упевненість в тому, що хоча б із зовнішністю у мене

Ірина думала, що якщо дитина не рідна, значить і сім’ї як такої немає…Ірина думала, що якщо дитина не рідна, значить і сім’ї як такої немає…

Дуже давно, живучи у цивільному шлюбі, у мене виник роман з одруженим чоловіком. У нього була пристрасть до мене, іноді мені це подобалося, іноді було огидно, але розлучатися з чоловіком

facebook