ЦЕ EASY Життєві історії Дратують ті, хто починає починає судорожно готуватися до літа або до новорічних свят

Дратують ті, хто починає починає судорожно готуватися до літа або до новорічних свят

Стабільно займаюся в тренажерному залі 2-3 рази в тиждень. Це не тільки тому, що хочу виглядати підтягнуто, також заняття корисні для здоров’я.

Робота в офісі сидяча, в звичайному житті рухаюся мало, тому займаюся. Вражає ситуація, яка починається перед великими святами і з приходом весни особливо.

Протягом року займатися комфортно, народ в залі є, але великих черг на тренажери немає, весь СпортПит в барі не скуповують, завжди є рушники, в роздягальні чисто.

Але періодами починається просто сущий кошмар. Якісь набіги божевільних худнуть. Перед Новим роком, 14 лютого і навіть 8 березня люди, немов сиділи 10 років на дивані, а потім біжать в зал.

Стає задушливо, всюди бардак, всі судорожно готуються, мріючи за пару занять стати богами і богинями. Зараз, мені вже стає страшно. Іноді здається, що цей час просто краще перечекати, перенести тренування на відкрите повітря.

Я не проти підвищеного інтересу людей до тренувань, це здорово. Однак не розумію цього ажіотажу і тих, хто не стежить за харчуванням протягом року, наприклад, їсть все підряд, а потім біжить зганяти жир перед відпочинком.

На море, напевно, перед відпусткою! Чому у людей тільки така мотивація?

Related Post

Але добра Настя не відпускала сестру без гостинців з села. Банок з варенням і соліннями дастьАле добра Настя не відпускала сестру без гостинців з села. Банок з варенням і соліннями дасть

Олена і Настя були веселими, дружніми дівчатками в простій сільській родині. Сестри все дитинство росли в рідному селі, вчилися в сільській школі. Але доля склалася так, що старша Олена поїхала

Цікаво, що могло так вплинути на дівчину? Чому раптом вона почала мене ігнорувати?Цікаво, що могло так вплинути на дівчину? Чому раптом вона почала мене ігнорувати?

Мені 25 років, маю постійний заробіток та стабільну роботу, здобуваю вищу освіту, є власне житло. Днями мої родичі заявили, що хотіли б звести та посватати мене з однією дівчиною, їхньою

Хлопець кличе мене по імені-по батьковіХлопець кличе мене по імені-по батькові

Зустрічаємося більше року, весь цей час хлопець звертається до мене тільки по імені-по батькові. Друзів, колишню дружину і колишніх дівчат кличе по імені, але мене ні разу! Намагалася поговорити з