Друг сім’ї став чоловіком і батьком… Поки чоловік Тані випивав, його друг оселився з ними і почав допомагати з побутом та дітьми. Таня не витримала і закохалася в нього…

Значить так, скажу відразу – імена не справжні, історія сталася не зі мною, але просто захотілося поділитися і попросити поради, якщо так можна.

Є у мене родичка, скажімо, двоюрідна сестра. Назвемо її Танею. Так ось, Тані вже за сорок, у неї старший син недавно закінчив школу, а молодший пішов в перший клас.

Вона досить молодо виглядає для своїх років, живе непогано, незважаючи на те, що чоловік її – п’яниця і вже багато років взагалі не працює. Так ось, у чоловіка є кращий друг. Давайте назвемо чоловіка Діма, а друга – Андрій. Діма і Андрій з дитячого віку разом, вони нерозлучні друзі, які жодного дня не можуть обходитися друг без друга.

Звісно, навіть зараз, у віці за сорок років, вони постійно разом. І приблизно рік тому так вийшло, що Андрій залишився без житла.

Розійшовся зі співмешканкою (а вони у нього постійно змінюються), і Діма з Танею пустили його до себе пожити. Як зазвичай буває в таких історіях? Людина користується чужою добротою і нагліє, тому з ним доводиться жорстко лаятися, щоб домогтися його відходу. Тут же вийшло навпаки.

Андрій повністю замінив Діму в усьому. Він став батьком їх дітям, ніж Діма. Він став чоловіком. Він працює і приносить гроші в будинок, віддає їх Тані, незважаючи на те, що їй нічого не винен.

Він возить дітей на прогулянки, в кіно, в кафе. Він займається з ними уроками. Він допомагає облаштовувати побут і купувати в будинок нові речі. Що в цей час робить Діма?

П’є і хвалиться всім, що у нього така прекрасна сім’я. Звісно, була лише справою часу – коли Андрій замінить Діму і в серці моєї сестри.

В останній раз, коли ми з нею говорили, вона не знала, що їй робити – їй шкода Діму і вона не може його вигнати, бо знає, що йому нікуди йти, та й хороший він, нешкідливий мужик, просто не допомагає. Але і Андрій їй в душу запав, сам її полюбив, став повноправним членом цієї сім’ї.

Пишу не моралі заради, а просто тому що хочу родичці допомогти. Як вчинити в ситуації, що склалася? Подумати про себе і своїх дітей або залишитися вірною тому, хто довгий час був частиною твого життя?

Related Post

Коли кавалер “не свербить”…. Хлопець не дає грошей, хоча знає, що його допомога мені б не завадилаКоли кавалер “не свербить”…. Хлопець не дає грошей, хоча знає, що його допомога мені б не завадила

Зустрічаюся з хлопцем близько 3-х місяців. За цей час він дарував мені подарунки тільки у відповідь на мої: коли я подарувала йому парфуми без приводу, на наступний день він мені

Грошей немає на життя, зате чоловік купує на останні гроші креветки та крафтове пивоГрошей немає на життя, зате чоловік купує на останні гроші креветки та крафтове пиво

Пишу сюди швидше для тих дівчаток, які ще не встигли вискочити заміж. Хоча навряд чи хтось буде прислухатися до чужих помилок, але все ж … Може хто-небудь задумається … Дівчата

Вадим хоче перевірити мене на детекторі брехніВадим хоче перевірити мене на детекторі брехні

Ми разом 4 роки. Постійно скандалимо, розходимося, потім миримося, але одне без одного не можемо. Він зраджував мені, я знаходила фотографії, читала переписку. Потім партнер сказав, що «зав’язав», почав підозрювати

facebook