Друг сім’ї став чоловіком і батьком… Поки чоловік Тані випивав, його друг оселився з ними і почав допомагати з побутом та дітьми. Таня не витримала і закохалася в нього…

Значить так, скажу відразу – імена не справжні, історія сталася не зі мною, але просто захотілося поділитися і попросити поради, якщо так можна.

Є у мене родичка, скажімо, двоюрідна сестра. Назвемо її Танею. Так ось, Тані вже за сорок, у неї старший син недавно закінчив школу, а молодший пішов в перший клас.

Вона досить молодо виглядає для своїх років, живе непогано, незважаючи на те, що чоловік її – п’яниця і вже багато років взагалі не працює. Так ось, у чоловіка є кращий друг. Давайте назвемо чоловіка Діма, а друга – Андрій. Діма і Андрій з дитячого віку разом, вони нерозлучні друзі, які жодного дня не можуть обходитися друг без друга.

Звісно, навіть зараз, у віці за сорок років, вони постійно разом. І приблизно рік тому так вийшло, що Андрій залишився без житла.

Розійшовся зі співмешканкою (а вони у нього постійно змінюються), і Діма з Танею пустили його до себе пожити. Як зазвичай буває в таких історіях? Людина користується чужою добротою і нагліє, тому з ним доводиться жорстко лаятися, щоб домогтися його відходу. Тут же вийшло навпаки.

Андрій повністю замінив Діму в усьому. Він став батьком їх дітям, ніж Діма. Він став чоловіком. Він працює і приносить гроші в будинок, віддає їх Тані, незважаючи на те, що їй нічого не винен.

Він возить дітей на прогулянки, в кіно, в кафе. Він займається з ними уроками. Він допомагає облаштовувати побут і купувати в будинок нові речі. Що в цей час робить Діма?

П’є і хвалиться всім, що у нього така прекрасна сім’я. Звісно, була лише справою часу – коли Андрій замінить Діму і в серці моєї сестри.

В останній раз, коли ми з нею говорили, вона не знала, що їй робити – їй шкода Діму і вона не може його вигнати, бо знає, що йому нікуди йти, та й хороший він, нешкідливий мужик, просто не допомагає. Але і Андрій їй в душу запав, сам її полюбив, став повноправним членом цієї сім’ї.

Пишу не моралі заради, а просто тому що хочу родичці допомогти. Як вчинити в ситуації, що склалася? Подумати про себе і своїх дітей або залишитися вірною тому, хто довгий час був частиною твого життя?

Related Post

Смачного вам, і гостям в вашому доміСмачного вам, і гостям в вашому домі

Рецепт незрівнянних грибочків до вашого столу.Кожна хазяйка робить їх так, як їй зручно. Одна з наших підписниць вирішила поділитися своїм рецепти. Отже для приготування страви необохідно взяти 1 кг шампіньйонів

Я хотіла вийти заміж за чоловіка тільки через його гроші, думала, що і так буде добре, і що про таке багато хто з дівчат мрієЯ хотіла вийти заміж за чоловіка тільки через його гроші, думала, що і так буде добре, і що про таке багато хто з дівчат мріє

Коли розумієш, що не зможеш з чоловіком жити навіть заради його багатства. Коли починалися мої відносини – все йшло гладко і красиво. Мій шанувальник був із заможної родини, хоча сам не