fbpx

Друг сім’ї став чоловіком і батьком… Поки чоловік Тані випивав, його друг оселився з ними і почав допомагати з побутом та дітьми. Таня не витримала і закохалася в нього…

Значить так, скажу відразу – імена не справжні, історія сталася не зі мною, але просто захотілося поділитися і попросити поради, якщо так можна.

Є у мене родичка, скажімо, двоюрідна сестра. Назвемо її Танею. Так ось, Тані вже за сорок, у неї старший син недавно закінчив школу, а молодший пішов в перший клас.

Вона досить молодо виглядає для своїх років, живе непогано, незважаючи на те, що чоловік її – п’яниця і вже багато років взагалі не працює. Так ось, у чоловіка є кращий друг. Давайте назвемо чоловіка Діма, а друга – Андрій. Діма і Андрій з дитячого віку разом, вони нерозлучні друзі, які жодного дня не можуть обходитися друг без друга.

Звісно, навіть зараз, у віці за сорок років, вони постійно разом. І приблизно рік тому так вийшло, що Андрій залишився без житла.

Розійшовся зі співмешканкою (а вони у нього постійно змінюються), і Діма з Танею пустили його до себе пожити. Як зазвичай буває в таких історіях? Людина користується чужою добротою і нагліє, тому з ним доводиться жорстко лаятися, щоб домогтися його відходу. Тут же вийшло навпаки.

Андрій повністю замінив Діму в усьому. Він став батьком їх дітям, ніж Діма. Він став чоловіком. Він працює і приносить гроші в будинок, віддає їх Тані, незважаючи на те, що їй нічого не винен.

Він возить дітей на прогулянки, в кіно, в кафе. Він займається з ними уроками. Він допомагає облаштовувати побут і купувати в будинок нові речі. Що в цей час робить Діма?

П’є і хвалиться всім, що у нього така прекрасна сім’я. Звісно, була лише справою часу – коли Андрій замінить Діму і в серці моєї сестри.

В останній раз, коли ми з нею говорили, вона не знала, що їй робити – їй шкода Діму і вона не може його вигнати, бо знає, що йому нікуди йти, та й хороший він, нешкідливий мужик, просто не допомагає. Але і Андрій їй в душу запав, сам її полюбив, став повноправним членом цієї сім’ї.

Пишу не моралі заради, а просто тому що хочу родичці допомогти. Як вчинити в ситуації, що склалася? Подумати про себе і своїх дітей або залишитися вірною тому, хто довгий час був частиною твого життя?

Related Post

Вступила в фіктивний шлюб з іноземцем за гроші, «контракт» на 3 роки… пройшло 2 роки, а я закохалася і розлучатися не хочуВступила в фіктивний шлюб з іноземцем за гроші, «контракт» на 3 роки… пройшло 2 роки, а я закохалася і розлучатися не хочу

Фіктивний шлюб: всього один крок до справжнього кохання. Анонімно. Без імен, дат і подробиць, які б дозволили встановити особу після прочитання моєї історії. Подруга з турагентства несподівано запропонувала мені зустрітися

Чоловіка більше цікавить гараж, ніж яЧоловіка більше цікавить гараж, ніж я

Чому чоловіки тікають від дружин в гаражі? Про чоловіків, що пройшли кризу середнього віку говорять: «сивина в голову, біс в ребро». Це про тих, які в процесі болісного переосмислення свого