Дружина дістає мого коханого вічними причіпками

Уже рік зустрічаюся з одруженим чоловіком. І це зовсім не закоханість дурної дівчини. Я дійсно люблю і відчуваю себе щасливою, коли ми разом, хоча це буває не часто. Дружина у нього дуже ревнива. Він одружився в свій час, тому що треба було: вік підходив, в 30 років.

Я розумію, що у мене просто почуття суперництва і заздрості, але вона не дає йому життя через свої вічні причіпки і допити про те, що у нього хтось є.

Звичайно, він все заперечує перед нею, але як так можна жити? У нього немає особистої свободи, вона контролює кожен його рух, навіть перевіряє, чи не надіта на ньому майка навиворіт під час обіду і ввечері!

Одного разу він сказав – шкодує про те, що зустрів мене так пізно, може, я і є подарунок долі (хоча йому всього лише 37 років), говорив, що хотів би піти від дружини, але тоді для чого сім’ю створював?

Один раз він подавав на розлучення, але через пару днів сам же забрав заяву. Це страх перед невідомим? Я його розумію, у нього боротьба з самим собою. Хочу, щоб він був щасливий. Не можу не думати про нього або перемкнутися на іншу людину, що це? Залежність або слабкість? Я заплуталась. Що мені робити?

Соня, 23 роки. Порада від психолога.
Я згоден з тим, що в вас є і залежність, і слабкість. І я не бачу причини, чому їх не повинно бути. Ви – молода жінка, яка шукає любові, тому для вас більш ніж природно бути і залежною, і слабкою. Я думаю, важливо залишатися собою, яка ви є, не вдавати з себе іншу. Більш того, мені здається, що саме такою ви йому і подобаєтеся.

Не ви повинні приймати рішення в ситуації, що склалася. Ці рішення про своє життя повинен приймати він. Не ви повинні боротися з обставинами в ситуації, що склалася, а він. І за нього ви все це не зробите.

Так що найкращим в вашому положенні буде певна порція егоїзму. Не думайте і не відчувайте за нього. Сконцентруйтеся на собі, своєму житті, своїх потребах.

Залиште його в спокої. Нехай він займеться собою, своїм життям, своїми виборами і рішеннями. Не прагніть його в цьому підміняти. Нехай кожен займеться своєю справою. Так ви не будете заважати одне одному, ситуація не буде зависати і швидше вирішиться.

Related Post

Чоловік через те, що я не можу мати дітей зовсім мене заїв. Все тикав, що я хвора-крива-коса …Чоловік через те, що я не можу мати дітей зовсім мене заїв. Все тикав, що я хвора-крива-коса …

Кращий період в житті будь-якої жінки – це відразу після розлучення… Прожила в шлюбі з чоловіком 8 років. З дітьми якось не вийшло. Мені здоров’я не дозволяє. Довго лікувалася, але

Все добре, тільки я часом просто дивлюся на нього і ставлю собі питання: «а чи люблю я його, і взагалі, що це таке кохання?»Все добре, тільки я часом просто дивлюся на нього і ставлю собі питання: «а чи люблю я його, і взагалі, що це таке кохання?»

Пишу від того, що не можу зрозуміти, що таке кохання і чи я люблю насправді чоловіка? Познайомилася з майбутнім чоловіком в інтернеті, спілкування призвело до шлюбу та народження доньки. Все

Я часто їжджу громадським транспортом – маршрутні таксі або великі м’які автобуси. У великих скупченнях народу іноді доводиться стикатися з людьми кілька, як би сказати неадекватними. Пару раз на мене накидалися явні міські божевільні, а деякі люди, як мені здається, спеціально приходять, так би мовити, «розрядитися», піднімаючи в переповненій маршрутці скандал на порожньому місціЯ часто їжджу громадським транспортом – маршрутні таксі або великі м’які автобуси. У великих скупченнях народу іноді доводиться стикатися з людьми кілька, як би сказати неадекватними. Пару раз на мене накидалися явні міські божевільні, а деякі люди, як мені здається, спеціально приходять, так би мовити, «розрядитися», піднімаючи в переповненій маршрутці скандал на порожньому місці

Але цей випадок мені здався настільки дивним, що я вирішила розповісти його вам. Судіть самі, але я до сих пір гублюся в здогадах, що це було. Отже, обідньої пори, я