Дружина дістає мого коханого вічними причіпками

Уже рік зустрічаюся з одруженим чоловіком. І це зовсім не закоханість дурної дівчини. Я дійсно люблю і відчуваю себе щасливою, коли ми разом, хоча це буває не часто. Дружина у нього дуже ревнива. Він одружився в свій час, тому що треба було: вік підходив, в 30 років.

Я розумію, що у мене просто почуття суперництва і заздрості, але вона не дає йому життя через свої вічні причіпки і допити про те, що у нього хтось є.

Звичайно, він все заперечує перед нею, але як так можна жити? У нього немає особистої свободи, вона контролює кожен його рух, навіть перевіряє, чи не надіта на ньому майка навиворіт під час обіду і ввечері!

Одного разу він сказав – шкодує про те, що зустрів мене так пізно, може, я і є подарунок долі (хоча йому всього лише 37 років), говорив, що хотів би піти від дружини, але тоді для чого сім’ю створював?

Один раз він подавав на розлучення, але через пару днів сам же забрав заяву. Це страх перед невідомим? Я його розумію, у нього боротьба з самим собою. Хочу, щоб він був щасливий. Не можу не думати про нього або перемкнутися на іншу людину, що це? Залежність або слабкість? Я заплуталась. Що мені робити?

Соня, 23 роки. Порада від психолога.
Я згоден з тим, що в вас є і залежність, і слабкість. І я не бачу причини, чому їх не повинно бути. Ви – молода жінка, яка шукає любові, тому для вас більш ніж природно бути і залежною, і слабкою. Я думаю, важливо залишатися собою, яка ви є, не вдавати з себе іншу. Більш того, мені здається, що саме такою ви йому і подобаєтеся.

Не ви повинні приймати рішення в ситуації, що склалася. Ці рішення про своє життя повинен приймати він. Не ви повинні боротися з обставинами в ситуації, що склалася, а він. І за нього ви все це не зробите.

Так що найкращим в вашому положенні буде певна порція егоїзму. Не думайте і не відчувайте за нього. Сконцентруйтеся на собі, своєму житті, своїх потребах.

Залиште його в спокої. Нехай він займеться собою, своїм життям, своїми виборами і рішеннями. Не прагніть його в цьому підміняти. Нехай кожен займеться своєю справою. Так ви не будете заважати одне одному, ситуація не буде зависати і швидше вирішиться.

You cannot copy content of this page