Дружина купила мені квиток на потяг в купе, в якому я зустрів дивовижну дівчину

Вирушаючи на дачу, дружина збирала мені сумки, різний мотлох з дому, зварила поїсти, а я насолоджувався як мило і спритно, у неї це все виходить, я був щасливий, у мене найкрасивіша і кохана дружина.

Іноді дивлячись на мене вона посміхалася, немов сонечко, промінчик кидала, від такого мені на душі ставало ще тепліше.

Присівши на доріжку, ми обговорили останні деталі, що потрібно доробити а що привезти з дачного городу, я відправився на вокзал.

Приїхавши на таксі, я побачив що мій поїзд вже стоїть, і в нього натовпом заходять люди. «Розумниця моя дружина» про себе подумав я, так як вона наперед купила мені квитки, і я вже не встиг би їх купити.

Зайшовши в свій вагон, я  пробігся очима, намагаючись знайти свій номер купе, десь на половині вагона, радісно посміхнувшись, я побачив своє, 33-тє місце.

Зайшовши в купе, я спочатку думав що помилився, дівчина, років 25-ти, дивовижної краси, читала книгу, і мені стало відразу приємно що я буду коротати, свої три години, не на самоті, а в колі приємною молодоє дами.

А може і станеться, якийсь зв’язок між нами спалахне якась пристрасть, жартома подумав про себе я.

Я простягнув руку, дівчина зніяковіло посміхнулася, відповіла ввічливим кивком – «Оля, дуже приємно» відповіла красуня.

По моїй спині пробігло невелике стадо мурах, і я відчув якесь тяжіння до дівчини, і щоб відволіктися, я дістав свій кросворд.

Через пів години, коли всі пристрасті в моєму збудженому мозку заспокоїлися, я спокійно, знявши взуття, лежачи вирішував кросворд, як раптово дівчина встала, і намагаючись підняти свою ліжко, щоб дістати щось з сумки, раптом сказала – «Ви не допоможете мені ».

«Без проблем», відповів я, бадьоро піднімаючись, розуміючи що там справ на 1 секунду, я спробував підняти полку, але всередині, щось заклинило, після декількох ривків, дівчина взялася мені допомагати, і старанно напружуючись, ми зірвали цю неблагополучну полку.

Віддихавшись дівчина подякувала мені, і попросила відвернуться так як вона, трохи спітніла, і хоче переодягнутися.

Розвернувшись в іншу сторону, задоволений від подяки, чарівною красуні Олі, я розвернувся і почав гортати далі свій кросворд, як раптом, ззаду, до мене припало голе тіло …

Струмки пробігли по всіх ерогенних зонах мого тіла, я не в силах був щось з собою зробити, і розвернувшись, почав цілувати цю гарну дівчину, далі все пішло за безглуздим і банальним сценарієм. Несподівана зустріч створила несподівану близькість.

Весь час, на дачі, і по дорозі додому, я лежав з газетою, і роздумував, що ж сказати своїй коханій, а може не треба нічого говорити? Може так буде краще для нас?

You cannot copy content of this page