Дружина купила мені квиток на потяг в купе, в якому я зустрів дивовижну дівчину

Вирушаючи на дачу, дружина збирала мені сумки, різний мотлох з дому, зварила поїсти, а я насолоджувався як мило і спритно, у неї це все виходить, я був щасливий, у мене найкрасивіша і кохана дружина.

Іноді дивлячись на мене вона посміхалася, немов сонечко, промінчик кидала, від такого мені на душі ставало ще тепліше.

Присівши на доріжку, ми обговорили останні деталі, що потрібно доробити а що привезти з дачного городу, я відправився на вокзал.

Приїхавши на таксі, я побачив що мій поїзд вже стоїть, і в нього натовпом заходять люди. «Розумниця моя дружина» про себе подумав я, так як вона наперед купила мені квитки, і я вже не встиг би їх купити.

Зайшовши в свій вагон, я  пробігся очима, намагаючись знайти свій номер купе, десь на половині вагона, радісно посміхнувшись, я побачив своє, 33-тє місце.

Зайшовши в купе, я спочатку думав що помилився, дівчина, років 25-ти, дивовижної краси, читала книгу, і мені стало відразу приємно що я буду коротати, свої три години, не на самоті, а в колі приємною молодоє дами.

А може і станеться, якийсь зв’язок між нами спалахне якась пристрасть, жартома подумав про себе я.

Я простягнув руку, дівчина зніяковіло посміхнулася, відповіла ввічливим кивком – «Оля, дуже приємно» відповіла красуня.

По моїй спині пробігло невелике стадо мурах, і я відчув якесь тяжіння до дівчини, і щоб відволіктися, я дістав свій кросворд.

Через пів години, коли всі пристрасті в моєму збудженому мозку заспокоїлися, я спокійно, знявши взуття, лежачи вирішував кросворд, як раптово дівчина встала, і намагаючись підняти свою ліжко, щоб дістати щось з сумки, раптом сказала – «Ви не допоможете мені ».

«Без проблем», відповів я, бадьоро піднімаючись, розуміючи що там справ на 1 секунду, я спробував підняти полку, але всередині, щось заклинило, після декількох ривків, дівчина взялася мені допомагати, і старанно напружуючись, ми зірвали цю неблагополучну полку.

Віддихавшись дівчина подякувала мені, і попросила відвернуться так як вона, трохи спітніла, і хоче переодягнутися.

Розвернувшись в іншу сторону, задоволений від подяки, чарівною красуні Олі, я розвернувся і почав гортати далі свій кросворд, як раптом, ззаду, до мене припало голе тіло …

Струмки пробігли по всіх ерогенних зонах мого тіла, я не в силах був щось з собою зробити, і розвернувшись, почав цілувати цю гарну дівчину, далі все пішло за безглуздим і банальним сценарієм. Несподівана зустріч створила несподівану близькість.

Весь час, на дачі, і по дорозі додому, я лежав з газетою, і роздумував, що ж сказати своїй коханій, а може не треба нічого говорити? Може так буде краще для нас?

Related Post

Хлопцеві подобається коли я йому зраджуюХлопцеві подобається коли я йому зраджую

Мені 32 роки. Нещодавно я познайомилася з одним хлопцем 18 років, ми почали зустрічатися. Йому в мені подобається все те, чого немає в ровесницях: я буваю при ньому в вечірніх

Мені скоро сорок, а я до сих пір незайманаМені скоро сорок, а я до сих пір незаймана

Ліза, журналіст, 38 років: – Я симпатична, виглядаю молодше за своїх років. Раніше дуже любила посміхатися, а останнім часом весь час сумую. У свої 38 років я не змогла подарувати

Забезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханоюЗабезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханою

Андрій не шукав серйозних відносин, але любов сама знайшла його. Перший час Андрій не помічав нову співробітницю Олену. Вона була невисокою, худенькою і не привертала уваги. Олена скромно виглядала і

facebook