Дружина на годину: “Вам акуратно двері розкрити або роздовбати?”

Історія сталася на минулий Новий рік. У грудні позаминулого року вселився в квартиру, прописався, почав обживатися.

До слова, тоді я жив один і взагалі не планував заводити сім’ю. Друзі покликали святкувати Новий рік. Увечері першого числа я поїхав додому. Вже піднявся на поверх, підійшов до дверей. Почав шукати ключ по кишенях. Немає ключа.

Обнишпорив рюкзак, тричі перевірив кишені куртки і брюк. Подзвонив другу, у якого відзначали свято – у нього теж ключа не було. Згадав, де міг упустити ключ. Іноді він примагнічував до чохла телефону. Ну точно десь упустив.

В інтернеті знайшов організацію в стилі “чоловік на годину”. Подзвонив – не працюють. Другі – не працюють … Треті – теж не працюють. Від відчаю хотів уже їхати до батьків ночувати.

Подзвонив в четверту організацію. Жінка уточнила адресу, запитала, чи готовий я почекати півтори години. Погодився.

Приїхала жінка (а я думав, що вона тільки на дзвінках), оглянула мене і запитала, чи є документи які, підтверджують, що я живу в квартирі. В іншому випадку погодилася розкрити двері тільки при дільничному.

Добре, що прописатися встиг. Дістав з рюкзака паспорт. Показав. Жінка запитала, мені акуратно двері розкрити або роздовбати. Я попросив акуратно. І, дійсно, акуратно розкрила двері за хвилин 6-8.

Запросив її на чашку кави. Через годину вона пішла.

На наступний день передзвонив їй, запросив в жарт знову двері розкрити. Вона сказала, що я або дуже невдачливий, або дуже тупий. Але все ж приїхала. Пили вино, їли тортик. Вже як рік живемо разом. Ось така моя новорічна історія.

P. S. Дівчина насправді інженер-конструктор, а підробляла “домушницею” через відсутність роботи. Зараз працює за фахом.

Related Post

Від мене народила заміжня дівчина. Як бути?Від мене народила заміжня дівчина. Як бути?

Зустрічалися з дівчиною п’ять місяців, вона від мене завагітніла. Я запропонував розлучитися, щоб ми могли жити разом. Відповіла, що їй потрібен час, щоб в усьому розібратися. Чоловік дізнався про зраду

Діти викликали духа, який вирішив пограти з ними у загадки і за невірні відповіді карав…Діти викликали духа, який вирішив пограти з ними у загадки і за невірні відповіді карав…

Знаєте, чому гри з викликом духів погана ідея? Ні. Можу розповісти одну цікаву історію, про компанію хлопців, які вирішили пограти з духом в хованки. Начебто дитяча гра, але вона стає

– За день до весілля мою весільну сукню вкрали у плацкарті…– За день до весілля мою весільну сукню вкрали у плацкарті…

Ігор познайомився з Світланою на турбазі, куди приїхав відпочити. Військова служба не дозволяла влаштувати особисте життя, не вистачало часу. І ось, опинившись на відпочинку, Ігор звернув увагу на одну дівчину

facebook