Дружина на годину: “Вам акуратно двері розкрити або роздовбати?”

Історія сталася на минулий Новий рік. У грудні позаминулого року вселився в квартиру, прописався, почав обживатися.

До слова, тоді я жив один і взагалі не планував заводити сім’ю. Друзі покликали святкувати Новий рік. Увечері першого числа я поїхав додому. Вже піднявся на поверх, підійшов до дверей. Почав шукати ключ по кишенях. Немає ключа.

Обнишпорив рюкзак, тричі перевірив кишені куртки і брюк. Подзвонив другу, у якого відзначали свято – у нього теж ключа не було. Згадав, де міг упустити ключ. Іноді він примагнічував до чохла телефону. Ну точно десь упустив.

В інтернеті знайшов організацію в стилі “чоловік на годину”. Подзвонив – не працюють. Другі – не працюють … Треті – теж не працюють. Від відчаю хотів уже їхати до батьків ночувати.

Подзвонив в четверту організацію. Жінка уточнила адресу, запитала, чи готовий я почекати півтори години. Погодився.

Приїхала жінка (а я думав, що вона тільки на дзвінках), оглянула мене і запитала, чи є документи які, підтверджують, що я живу в квартирі. В іншому випадку погодилася розкрити двері тільки при дільничному.

Добре, що прописатися встиг. Дістав з рюкзака паспорт. Показав. Жінка запитала, мені акуратно двері розкрити або роздовбати. Я попросив акуратно. І, дійсно, акуратно розкрила двері за хвилин 6-8.

Запросив її на чашку кави. Через годину вона пішла.

На наступний день передзвонив їй, запросив в жарт знову двері розкрити. Вона сказала, що я або дуже невдачливий, або дуже тупий. Але все ж приїхала. Пили вино, їли тортик. Вже як рік живемо разом. Ось така моя новорічна історія.

P. S. Дівчина насправді інженер-конструктор, а підробляла “домушницею” через відсутність роботи. Зараз працює за фахом.

Related Post

Як безболісно балансувати між дружиною і коханкою?Як безболісно балансувати між дружиною і коханкою?

У мене є дружина, ми разом 24 роки, і коханка, з якою зустрічаємося 20 років. Люблю обох. Три роки тому була спроба зійтися з коханкою і почати нове життя, але

Я виліпила нормального чоловіка з бабія, а тепер покохала іншого…Я виліпила нормального чоловіка з бабія, а тепер покохала іншого…

Мені 26 років. Протягом 4-х років зустрічаюся з хлопцем. Мені відомо, що спочатку наших відносин з його боку були зради. За статевий зв’язок достовірно не знаю, але дзвінки, зустрічі і