Дружина навіть ходила до ворожки знайомої. Та їй сказала, що я її чоловіка приворожила

Розлучилася зі своїм коханцем кілька місяців тому. Розлучилася погано. Тепер от не знаю, як відпустити цю ситуацію раз і назавжди. Зустрічалися ми з ним два роки.

Дружина його кілька разів палила з ним нашу переписку, але завжди його прощала. Через якийсь час я познайомилася з чоловіком холостим. Він був найкращим другом мого коханця. Загалом ми одне одному сподобалися, стали тісно спілкуватися. Коханець дізнавшись про наше спілкування всіляко перешкоджав цьому.

Просив, щоб я його не кидала і таке інше. Вся ця тяганина тривала майже рік. Так мені доводилося обманювати всіх. Я не розуміла, як обірвати стосунки з коханцем. Ми з ним уже навіть близькістю то не займалися, просто проводили разом дозвілля катаючись по музеям і т. д..не розумію, що його тримало біля мене.

Але все вирішилося само собою. Мій новий хлопець виявив нашу з коханцем переписку і відправив його дружині. Ось тут то і почалося.

Загалом у всій цій ситуації залишилася тільки я винна. Коханець, щоб прикрити свою дупу, розповів своїй дружині всі подробиці мого приватного й особистого життя.

І як тільки вона дізналася, що я їй зовсім не суперниця, тут же посмілішала і стала ображати мене. Я на початку не звертала уваги на її словесний потік неприємних слів, так як розуміла, що в ній говорить ображена і принижена жінка.

Поставилася до цього з розумінням. Я навіть не відразу зрозуміла, як все хвацько обернулося проти мене. Коханчик красавчик, а я відьма.

Дружина навіть ходила до ворожки знайомої. Та їй сказала, що я її чоловіка приворожила.

Ось дружина знайшовши виправдання своєму чоловікові, заспокоїлася і почала всіляко баламутити.

Минуло пару місяців … і тут я згадала всі подробиці її слів. Вона зачепила моє самолюбство. Мені стало стрьомно і прикро за себе, і я почала її тероризувати повідомленнями з фейкових сторінок.

Я знаю, що роблячи це я себе ще більше втоптувалася в бруд. І ще більше вона посміхалася наді мною.

Але я вже не могла зупинитися. Я не лізла до її чоловіка, тому що мені вже було на нього відверто начхати. Вона. Вона зачепила мене.

Загалом довго я її діставала. Але вона кремінь) жодного разу не відповіла на мої провокації) тут їй потрібно віддати належне)) Але мабуть в якийсь момент її дістало моє переслідування і вона поскаржилася чоловікові на мої смс.

Той написав мені: “досить писати моїй дружині”. І я не знаю чому, але після його повідомлення  у мене геть відбило  бажання їй писати. Як осінило. Рельно не хочу їй писати. Так що там писати, я навіть знати її не хочу. Намагаюся забути цю брудну історію.

Related Post

Сергій опинився на вулиці з однорічним сином, якось він познайомився с Олесею біля її будинкуСергій опинився на вулиці з однорічним сином, якось він познайомився с Олесею біля її будинку

У Сергія була дружина, але не така, з якою він би хотів прокидатися в одному ліжку. Олеся була старша за нього на десять років, жінка не доглядала за собою, та

Чоловік не платить за комуналку бо стверджує, що квартира моя значить і платити меніЧоловік не платить за комуналку бо стверджує, що квартира моя значить і платити мені

Коли його гроші – це тільки його гроші! Часто стикалася з жартівливим виразом, що ті гроші, які заробляє чоловік – це спільні гроші, тоді як свій заробіток дружина може витрачати

facebook