fbpx

Дружина почала вести себе дуже підозріло, купив ручку-диктофон і підкинув у сумочку. Виявилося, що в неї не один коханець, а декілька

Ми одружені вже більше 20 років. З дружиною у нас різниця 8 років. Я завжди був упевнений в своїй дружині на 100%. Сам не зраджував ніколи, хіба тільки фліртував словесно, але в межах пристойності.

Приблизно рік тому я став помічати зміни в поведінці дружини: зачіску змінила, спідниця укоротилися, телефон постійно з собою в тихому режимі, у ліжку нудно і рідко.

Почали мене мучити ревнощі і долати підозри, хоча я казав собі, що це я себе накручую і справжній чоловік так чинити не повинен. Але потім вирішив, що краще пізнати гірку правду, ніж весь час мучитися підозрами.

Купив в інтернеті авторучку-диктофон, підкинув дружині в сумочку (благо там ніколи порядку не було). Через тиждень прослухав.

Спочатку хотілося повіситися, потім хотів коханців порішити, але шкода дочок стало.

Один коханець дружини був на 11 років її молодше, інші на 10-11 старше. За мить кохана дружина в моїх очах з ангела перетворилася в посередню повію.

Вона плакала, просила вибачення, придумувала собі виправдання (не приділяв увагу, не цінував як жінку, образ багато накопичилося і т.п.). Я пробачив. Люблю я її, все життя любив.

Важко пройшли наступні півроку. Але ось дивлюся на неї і знову помічаю, що почалися всі ті ж соцмережі до півночі, смс в її телефоні немає взагалі, вся якась відчужена і задумлива. Одним словом, знайомі симптоми. Не знаю що робити. Раду б дав іншому, звичайно, легко, а для себе нічого вирішити не можу. Хіба що просто виговорився.

Related Post

Історія лікаря про справжнє дивоІсторія лікаря про справжнє диво

У видатного лікаря-кардіолога, академіка  в кабінеті стояла склянка з заспиртованим серцем. Кожен студент знав історію цього серця. На самому початку 50-х, коли академік був ще студентом 4-го курсу медичного, в

Мій чоловік Петро тихесенько пішов від мене до колишньої дружиниМій чоловік Петро тихесенько пішов від мене до колишньої дружини

Я навіть не знаю, що далі робити … Наші відносини з чоловіком не складалися останнім часом. Але я ніяк не могла подумати, що чоловік піде. Та ще й піде до