Дружина проміняла мене і свою дочку на турка. Маша була практично весь час одна з дитиною, і я бачив, як вона втомилася морально. І коли вона розповіла, що її кращі подруги летять до Туреччини на тиждень відпочивати, я запропонував їй поїхати з ними

Сьогодні випадково зустрівся зі своєю колишньою дружиною. Вона повинна була знаходитися не в нашому місті, а запалювати з Селімом в Анталії.

Почну розповідь про моє недовге щасливе сімейне життя з початку. З Машею познайомилися 5 років тому. Обидва були студентами, перша серйозна любов, все закрутилося. Через рік розписалися. Ще через 2 народилася донечка Маргарита. Перші півтора року дочі нам важко далися, я багато працював – за двох, щоб вистачало на гідне життя. Маша була практично весь час одна з дитиною, і я бачив, як вона втомилася морально. І коли вона розповіла, що її кращі подруги летять до Туреччини на тиждень відпочивати, я запропонував їй поїхати з ними.

Загалом, я все оплатив і відправив її поміняти обстановку, а сам з донькою поїхав до сусіднього міста провідати маму. Через п’ять днів дзвонить Маша і заявляє, що знайшла в Туреччині свою справжню любов – Селіма, у них все серйозно і просить розлучення. Я був в цілковитому роздраю! Сказав їй “повертайся – поговоримо”.

Ці два дні мені було дуже боляче, я не вірив, що відбувається, вважав, що такі історії тільки в мелодрамах відбуваються, але для себе вирішив, що дочку не дозволю вивезти з країни і відвезти до якогось турка.

Повернулася Маша як ні в чому не бувало. Сказала, що розлучаємося, що продає квартиру, яка їй залишилося від бабусі, тому що майно в Україні їй більше не знадобиться, і вона поїде назавжди до свого улюбленого. На дружину мені було вже плювати і я відповів їй, що нехай валить куди хоче, але дочу я їй не віддам. Ми довго сварилися, і я їй дохідливо пояснив, що турок чекає тільки її повернення і навряд чи буде радий чужій дитині. Говорив, що народить нових турчат.

І вона поїхала …

Минуло близько півроку і тут БА! така зустріч! Сказала, що 2 тижні вже живе у батьків. Виявилося, що за 3-4 місяці вони витратили гроші з квартири бабусі + 300 тисяч, які я їй віддав за те, що вона не чіпає мою машину, меблі і речі з моєї квартири (батьки подарували квартиру до весілля). Потім “любов” Селіма почала згасати, він став її ображати і не витримавши Маша повернулася додому. Їй було соромно у нас з’являтися і каже, що хоче поїхати підкорювати столицю, тому що тут її нічого не тримає.

Я навіть радий, що вона не тягнеться до доньки. Сподіваюся, ми більше її не побачимо. Така мама нам не потрібна.

Related Post

Завів собі шалену коханку. Я не шукав спеціально відносин на стороні. Якось воно так само собою вийшлоЗавів собі шалену коханку. Я не шукав спеціально відносин на стороні. Якось воно так само собою вийшло

Майже весь час пропадаю на роботі, тому відносини з новою співробітницею закрутилися непомітно. Легкий флірт і жарти всього за тиждень перетворилися в справжню зраду. Ми весь час зустрічаємося на квартирі

Так що йди. Я нічим не можу тобі допомогти. У нас немає таких грошейТак що йди. Я нічим не можу тобі допомогти. У нас немає таких грошей

Почалося все з того, що Ілона втратила роботу. Це сталося влітку. Восьмирічна донька, Настя, гостювала у бабусі, а чоловік працював. Ілона ж цілими днями не з’являлася вдома – шукала роботу.