Дружина Сергія почала листуватися з чоловіками у соц.мережах, казала, що це все заради забави… Але призвело це не до забав

У шлюбі 20 років, мені 52, їй 40, але виглядає на 25, струнка, дуже красива. Троє дітей, машина, квартира. Звичайно, всяке бувало, сварилися, сварилися, але я не зрадив її жодного разу. 4 роки тому втратив роботу, і з тих пір знаходилися тільки мало оплачувані.

Ну і в таксі на своїй машині працював. Їй довелося вперше вийти на роботу.  І вона наче розцвіла. Рік тому завела сторінку в соцмережі, типу для можливих роботодавців, що вони дивляться. Потім пішло листування з іноземцями. Далі більше. Був вирт. Причому він довго її умовляв. Я це все знав, бо шпигував за нею. Бачив, що щось не так.

Влаштував скандал, вона заявила, що так хоч від наших сірих буднів рятується. Там все красиво і без контакту. Але кинула його. Відразу знайшовся новий. Знову віртуальна близькість. Кинула. Наступний. І так за півроку 6 мужиків.

Я мовчав, думав, як дурень, нехай переказиться. Та й близькості як такової немає. Так, нічого серйозного на камеру. Дурень був. Виявилося, вона ще завела анкету на сайті знайомств. І в один «прекрасний» день відкриваю її «Вотсап», а там … Там листування з місцевим вже. Фільми для дорослих відпочивають. Дізнався багато нового.

У підсумку з ним зустрілася, пару-трійку раз сходили кудись. А потім була близькість. Я їй влаштував скандал, істерику закотив, але піти не зміг через дітей. Дурість, звичайно. Стали жити як сусіди. Що я пережив, знаєте самі, теж проходили через це.

Думав, буду триматися, жити заради себе і дітей. Але щось потім надломилося в мені. І я рішуче сказав про розлучення і те, що з’їжджаю. Через два дні коханця як вітром здуло. Вона його різко послала і заявила, що любить мене, що хоче бути зі мною.

При цьому особливого каяття не було. Я дуже її люблю і простив. Через тиждень поїхала відпочивати до Криму. Сказала, що буде одна. Добре. І тут на другий день її відпочинку відкриваю її «Вотсап», а там листування, просто листування з таким же відпочиваючим. Я охринів.

Мені відразу знову стало так погано, що тільки діти утримували від рішучих кроків. Ну і, звичайно, не хотів виходити із зони комфорту. Хоча морального комфорту не було давно. Влаштував знову скандал. Вона сказала, що це просто компаньйон, фотограф, він старий і інвалід. Я знайшов його в соцмережах. Правда, виглядав не айс, хоча старше мене всього на два роки. Запевняє, що близькості ніякої немає. Просто їй зручно з ним, спілкування легке.

І ось я зараз в сильному розпачі знову. Начебто хочеться їй вірити, тому як дзвонить, пише мені, що любить, сумує. Ласкаві слова. Що хоче почати зі мною з чистого аркуша. Але ось щось мені підказує, що вірити їй не можна. Та й по приїзду вона може знову з цим місцевим замутити. Ось така сумна історія.

Related Post