Дружина все більше і більше занурювалася у свій світ і поступово втрачала зв’язок із реальністю. Називала себе чарівницею, яка може змінити життя людини

У шлюбі вісім років, дітей немає. Дружина жодного дня не працювала. Вона спочатку вчилася, потім порахувала, що здобутої освіти їй не вистачить і пішла ще на якісь курси. Закінчивши їх, передумала працювати у цій сфері (дизайнер) та вирішила зайнятися езотерикою.

Днями сиділа на тренінгах, їздила зі своєю групою на місця сили, а мене переконувала, що цим можна буде добре заробляти.

Я був не проти, любив її дуже і навіть пишався, що моя жінка така непересічна і цілеспрямована. Згодом став помічати, що ці практики йдуть їй не на користь.

Дружина все більше і більше занурювалася у свій світ і поступово втрачала зв’язок із реальністю. Називала себе чарівницею, яка може змінити життя людини, оскільки черги з охочих не спостерігалося, вона почала намагатися переробити мене.

Я людина прагматична, і у всі ці речі не вірю, волію самому будувати своє життя, а не покладатися на долю та вищі сили. На цьому ґрунті почалися розбіжності, які призвели до постійних сварок у наших стосунках та розлучення.

І тут моя дружина перетворилася на розважливу та продуману особу, яка почала ділити наше майно. Ми могли б розв’язувати це питання по-хорошому, тому що я не претендував на її машину та інші дорогі подарунки, які робив усі ці роки.

Це крім оплати різноманітних курсів та закордонних путівок до Мексики, Перу, на Балі та інші екзотичні країни. Але їй цього здалося мало, і вона хоче відсудити половину квартири, гроші на яку дали мої батьки. Питання спірне, бо цей факт не було зафіксовано документально.

Недарма кажуть: «Хочеш дізнатися про людину – розлучись з нею». Ніколи не думав, що моя лагідна і піднесена дружина перетвориться на ненаситну акулу, готову на все заради свого збагачення.

Квартиру вона, звичайно, не отримає (я цього не допущу), але всім хочу дати на майбутнє пораду – не надто довіряйте своїм половинам, як би ви їх не любили, укладайте шлюбний контракт, якщо є що втрачати.

Related Post

Переїхати в нову квартиру Олі так і не вдалося: через кілька днів після остаточного оформлення документів Сергій від неї пішов.Переїхати в нову квартиру Олі так і не вдалося: через кілька днів після остаточного оформлення документів Сергій від неї пішов.

Оля народилася в сім’ї військових, тато дослужився до полковника, мама займалася лише вихованням дочки, оскільки при постійних переїздах важко знайти роботу. Сім’я жила дружно і дочка завжди знала, що тато

Їй майже 80 років, а вона з коханцем по музеям бігає, стидобаЇй майже 80 років, а вона з коханцем по музеям бігає, стидоба

Моїй бабусі 72, вона дуже активна, почала вчити англійську на дозвіллі, хоч всі над нею і жартували. Вона все життя прожила з покійним дідом, який її сильно ображав, і на

Чоловік залишив немічну дружину з немовлям на руках, а через роки син здивував недолугого батькаЧоловік залишив немічну дружину з немовлям на руках, а через роки син здивував недолугого батька

Марині було 16 років, коли вона дізналася, що чекає на дитину. Очікуваним батьком став на рік старший Олексій. Пара зустрічалася вже цілий місяць і вважала, що цілком готова розпочати справді