ЦЕ EASY Життєві історії Дружина все більше і більше занурювалася у свій світ і поступово втрачала зв’язок із реальністю. Називала себе чарівницею, яка може змінити життя людини

Дружина все більше і більше занурювалася у свій світ і поступово втрачала зв’язок із реальністю. Називала себе чарівницею, яка може змінити життя людини

У шлюбі вісім років, дітей немає. Дружина жодного дня не працювала. Вона спочатку вчилася, потім порахувала, що здобутої освіти їй не вистачить і пішла ще на якісь курси. Закінчивши їх, передумала працювати у цій сфері (дизайнер) та вирішила зайнятися езотерикою.

Днями сиділа на тренінгах, їздила зі своєю групою на місця сили, а мене переконувала, що цим можна буде добре заробляти.

Я був не проти, любив її дуже і навіть пишався, що моя жінка така непересічна і цілеспрямована. Згодом став помічати, що ці практики йдуть їй не на користь.

Дружина все більше і більше занурювалася у свій світ і поступово втрачала зв’язок із реальністю. Називала себе чарівницею, яка може змінити життя людини, оскільки черги з охочих не спостерігалося, вона почала намагатися переробити мене.

Я людина прагматична, і у всі ці речі не вірю, волію самому будувати своє життя, а не покладатися на долю та вищі сили. На цьому ґрунті почалися розбіжності, які призвели до постійних сварок у наших стосунках та розлучення.

І тут моя дружина перетворилася на розважливу та продуману особу, яка почала ділити наше майно. Ми могли б розв’язувати це питання по-хорошому, тому що я не претендував на її машину та інші дорогі подарунки, які робив усі ці роки.

Це крім оплати різноманітних курсів та закордонних путівок до Мексики, Перу, на Балі та інші екзотичні країни. Але їй цього здалося мало, і вона хоче відсудити половину квартири, гроші на яку дали мої батьки. Питання спірне, бо цей факт не було зафіксовано документально.

Недарма кажуть: «Хочеш дізнатися про людину – розлучись з нею». Ніколи не думав, що моя лагідна і піднесена дружина перетвориться на ненаситну акулу, готову на все заради свого збагачення.

Квартиру вона, звичайно, не отримає (я цього не допущу), але всім хочу дати на майбутнє пораду – не надто довіряйте своїм половинам, як би ви їх не любили, укладайте шлюбний контракт, якщо є що втрачати.

Related Post

Четверо шкільних друзів домовилися зустрітися знову через 20 років, але на зустріч прийшли лише троєЧетверо шкільних друзів домовилися зустрітися знову через 20 років, але на зустріч прийшли лише троє

Закінчуючи школу, четверо нерозлучних друзів пообіцяли одне одному, що зустрінуться через 20 років. Просто Паша, Костя, Діма та Аня вступали до різних університетів, тож розуміли, що навряд чи зможуть підтримувати

Я не хочу його втрачати, але як пробачити обманЯ не хочу його втрачати, але як пробачити обман

Мене звуть Вікторія. Хочу написати про наболіле і дізнатися про вашу думку. Кілька днів тому мене поклали до лікарні. Жодного небезпечного захворювання немає, але мені треба пробути там днів десять.

Мій хлопець розумний, але зовсім не вміє заробляти гроші….Мій хлопець розумний, але зовсім не вміє заробляти гроші….

Про хронічного невдаху… Кажуть, що чим більше намагаєшся – тим більше шансів на успіх. І що нічого просто так в руки з неба не падає. Але комусь же все-таки везе?