Дружина вигнала і … коханка: Випадково я дізналася, що він одружений. Причому, він повідомив це ніби мимохідь. Ось ми обговорюємо новорічні свята, я пропоную якісь свої варіанти, а він бере і заявляє: – Прости, в цьому році не вийде, я дружині і доньці обіцяв.

Кілька років витратила на одного чоловіка. Скандали були, ревнощі, хлопки дверима і заборони. Але я його любила, так що була впевнена, що так треба.

На застереження подружок тільки головою мотала, мовляв, нічого ви не розумієте, це любов. Такою дурепою була, чесне слово.

Але мені здавалося, що у нас все як у казці, розумієте? Що ми одне для одного створені. Я ж в прямому сенсі на нього звалилася, а він мене спіймав.

Хіба це не диво? Він – актор театру, а я допомагала з декораціями, у мене подружка в цьому театрі працює. Ось і звалилася зі сходів на нього.

Два роки пролетіли, як одна мить. Було багато хорошого, але все це забувається на тлі поганого. Пам’ятаю романтичні побачення, поїздки за місто, мій день народження в Римі. Нічого чарівнішого зі мною не відбувалося.

А ­днями я дізналася, що він одружений. Причому, він повідомив це ніби мимохідь. Ось ми обговорюємо новорічні свята, я пропоную якісь свої варіанти (ресторан або до загальних друзям на дачу), а він бере і заявляє:

– Прости, в цьому році не вийде, я дружині і доньці обіцяв.

І у мене впала щелепа. Два роки. Ні слова про те, що у нього є дочка. І добре, я розумію, дорослий чоловік, цілком могли з’явитися діти до мене, але дружина? Чи не колишня дружина, а просто дружина, з якою він, як виявилося, все ще живе.

Зібрала всі його речі і викинула. Цілу ніч потім дзвонив і писав, сидів під дверима, а я не пустила, хоча сама ревіла, не перестаючи. Згадувала, як він закочував мені сцени ревнощів, а при цьому, виявляється, був одружений.

Знаю, довго буду всім цим хворіти, але зараз не про це. Вчора сталося неймовірне. Мені подзвонила його дружина. Ми довго мовчали, кожна не знала, що сказати. Потім вона розповіла, що теж про мене не знала, він дурив нас обох. Я розплакалася, вона – теж. Каже, що вигнала його, мовляв, не хоче, щоб він з донькою був поруч в таке прекрасне свято. Запросила зустрічати з ними. Ось, тепер думаю над пропозицією. Може бути, погоджуся.

You cannot copy content of this page