fbpx

Думала що зустріла справжнє кохання, а насправді отримала купу грошей

Я була починаючою актрисою, тоді тільки намагалася будувати кар’єру, ще не знала в не розуміла як побудований цей світ. Я вивчилася на акторку, тепер ходила на різні проби, намагаючись влаштуватися на роботу.

Одного разу мені подзвонила знайома і сказала, що їй терміново треба допомога, попросила одягти найкращу сукню і терміново виїхати по вказаній адресі. Я приїхала, мене зустрів галантний кавалер, допоміг вийти з машини і пройти в приміщення, де відбувалась чи то презентація, чи то аукціон.

Я не розуміла що відбувається, але високо піднявши голову приймала все що навкруги робиться.

Потім, вже згодом, Олеся – та сама подруга пояснила, що мені всього лише треба було засвітитися з тим чоловіком, що мене зустрічав, що нас сфотографували і на цьому все. Виставка була досить нудною, мене так само провели до таксі і я поїхала.
Подруга потім пояснила, що це він так свою колишню дратує, яку лісі шалено любить. Але все пішло далеко не так як я собі думала.

Зовсім скоро той чоловік, звати Юра, запропонував сходити в кафе, потім ресторан, потім кіно, театри, все так закрутилося, я думала ми пара, влучала повітряні замки, але реальність виявилася набагато суворішою.

Через місяць таких зустрічей я зрозуміла що мій обранець зовсім не хоче лишатися зі мною наодинці. А ще через тиждень він до мене приїхав, кинув невелику пачку грошей, попередньо я побачила що там тисяч 10 було, від сили 15 і подякував за виставу. Пояснив, що якби розповів що треба грати закоханих за гроші, то було б не так правдиво.

Я спочатку хотіла кинути ті гроші в лице поганцю, а потім подумала, і сказала що хочу ще стільки ж. Я на була вбита горем, але мені було дійсно боляче. Всі мене засуджують, а я вважаю це така компенсація.

Related Post

Загалом, купив я собі авто. Довго шукав, за ті гроші, що у мене були, нічого хорошого знайти не міг. І ось знайшов непоганий такий Ніссан. І більше ніж машина, мені сподобався продавець. Типовий такий чоловік, який не вміє брехати і навіть не бачить в цьому сенсу. І був він ще дуже релігійний. Коли ми оформляли договір купівлі-продажу, я віддав йому його особисті речі з бардачка і запитав, чи буде він забирати своїх богівЗагалом, купив я собі авто. Довго шукав, за ті гроші, що у мене були, нічого хорошого знайти не міг. І ось знайшов непоганий такий Ніссан. І більше ніж машина, мені сподобався продавець. Типовий такий чоловік, який не вміє брехати і навіть не бачить в цьому сенсу. І був він ще дуже релігійний. Коли ми оформляли договір купівлі-продажу, я віддав йому його особисті речі з бардачка і запитав, чи буде він забирати своїх богів

У мене було таке, що пояснити з наукової точки зору будь-яким чином я не можу до сих пір. Щоб було зрозуміліше, сам я матеріаліст, атеїст і ніколи ні в яку

Було б дивно, якби вийшло: розчарування від сайту знайомствБуло б дивно, якби вийшло: розчарування від сайту знайомств

Є друг, недавно пережив шлюборозлучний процес. І вирішив він шукати розради … в жіночих обіймах. Коротко про Вадима: 43 роки, істотна залисина, відсутність м’язової маси і великі синці під очима.

facebook