fbpx

Думали отримали будинок мрії, але господарка вирішила що їй можна все

Нинішній переїзд був надважким. Ми з чоловіком і 2 дітьми постійно переїздили з одного будинку в інший. Не щастило, так не щастило. Попередні власники підвищити оренду, а ми і так платили 7 тисяч і плюс комунальні, а ще перед цим вирішили продавати і водили постійно покупців поки дитина спала, а перед цим так взагалі заборонили утеплювати вікна і щось робити, а дитина мала в домі, холодно, не захотіли навіть за наш рахунок.

Тепер знайшли будинок економніше, всього за 4000 гривень на околиці міста. Ремонт такий собі, але чисто, охайно, меблі всі наші, умови є, гарний двір з квітками, навіть городу шмат і садок непоганий.

Ми зідзвонилися з гоподарями, все підходить, дали гроші, переїхали. Умова була одна, що ми маємо годувати стару собаку і доглядати за городом. Я взагалі то не збиралася город садити, але вибору не було. Засіяла все по весні зеленню різною, там рукола, кріп, салати.

На території цього участку були ще баня, зроблена під літній будиночок, а також невеликий сарай для садового інструменту, дровітник був.

Власниця сказала, що вони будуть іноді приїздити, але там окремий вхід, до нас не приходитимуть. А мені, що якщо, не будуть до мене в хату лізти постійно, то хай їздять.

Але вони і той літній будиночок здали, якомусь військовому. Ми вже і з цим змирилися. Але надворі літо, посміли ягоди, яблука і все таке, і господарка приїхала робити консервації, навіть попередила наперед мене. Звісно ж її баня зайнята, то у нас треба в помитися після городу і в мене салатику називати, але то нічого що я на продаж хороший даю, а такий з дефектами собі, вона геть з коренем нарвала, щоб швидше, бо ж стільки мені треба? Я то думала вона просто обірве свої ягоди і поїде, але ні, вона ще скористалася моїми банками, ключом, зайняла варочну поверхню бо в мене сенсорна така, на електриці працює, тому її 10 літрова каструля на підійшла, моя плита не реагує на звичайні каструлі, треба спеціальні, вона просто не гріє їх.

Уявляєте що це, у мене 2 малесеньких дітей, літо, спека, на вулиці 34+ а на кухні кипить 30 трилітрових банок компоту, варення і ще там чогось. Мені треба і їсти на всіх приготувати, бо діти на штучному годуванні, але я даю підкорми різні, там пюрешки, картоплю, борщ, компоти, соки, чаї, це все займає час, а я навіть дітей не можу з собою на кухню взяти, бо там гарячі банки. Вони кричать цілий день бо мені доводиться їх покидати в манежі чи ліжечку, а на мене хозяйка ще й злісні погляди кидає чому діти плачуть.

Чекаю тепер, коли цей жах скінчиться, бо і в мене є свої справи. Я так вважаю, якщо ти здаєш будинок, то приходь дивися чи все нормально, будь ласка, в будь який момент, але небійсь посеред літа в своїй квартирі не стала в спеку консервації варити, а я тут до чого?

Related Post

Говорив дружині, що їде у відрядження на тиждень, а сам жив у менеГоворив дружині, що їде у відрядження на тиждень, а сам жив у мене

Мені 26. Йому 38. Працювали в одній компанії, але в різних відділах. Компанія дуже велика, займає кілька поверхів в бізнец центрі, спілкувалися ми рази 4 за 2 роки. Іноді перетиналися десь