fbpx

Думали, що я на всю голову прибита, але ні … Батька свого дитини, варто зізнатися, я більше ніколи не бачила. Та й не хотілося його бачити. Що б я йому сказала?

У коледжі я якось на спір переспала з хлопцем. Зізнаюся, що була тоді трохи п’яна. Хоча на каламутну голову це списати не можна було. Швидше це був драйв … І спрага чогось божевільного. Зізнаюся, що вийшло дуже шалено.

А наскільки, я з’ясувала тільки через кілька місяців. Була затримка. Зробила тест на вагітність. Тест виявився позитивним. Розповіла батькам. Спочатку хотіла позбутися дитини, але моя мама не дозволила.

Сяк-так вмовила мене залишити малюка. І правильно зробила. Батьки хотіли спочатку у мене забрати його. Думали, що я на всю голову прибита, але ні … Все вляглося, а я схаменулися.

Батька свого дитини, варто зізнатися, я більше ніколи не бачила. Та й не хотілося його бачити. Що б я йому сказала? Вибач, я тебе завалила, тому ти тато? Сама винна. Сама і розсьорбувати.

Але мене понесло трохи не туди, вибачте. Після народження хлопчика моє життя повністю змінилося. Розпрощалася з навчанням. Тепер я не могла розважатися і робити те, що хотілося мені. Весь день був строго розпланований: підйом, умивання, їжа, прогулянка …

В черговий раз, гуляючи мікрорайоном до мене підійшов хлопець з величезним букетом квітів. Він перегородив нам дорогу і став на вулиці визнаватися в любові. Зізнаюся, це було мило, несподівано і трохи стрьомно. Адже я цього хлопця в житті не бачила, а тут … бац! І відразу таке.

Я намагалася відійти від нього, пояснити, що у мене дитина, та й взагалі … як відразу так ?! Не спілкувався, а вже в любові визнається! Але хлопця було не зупинити. Він так нас чатував і гуляв разом. Зізнаюся, я сама чекала цих прогулянок … Мені так хотілося спілкуватися з ким-небудь, хто не писав і не забруднює молочною кашею моє волосся.

Скажу відразу, що з маленькою дитиною вся романтика летить під три чорти, але хлопець все ж домігся мене. І я йому вдячна за це. Розписалися тиждень тому. До чого я це все? А до того, що якщо у когось з появою пелюшок і сорочечок вся романтика закінчується, то у мене тільки починається.

Related Post