fbpx

Думаєш, я так просто опущу руки

Віра гірко плакала і тихо бурмотіла собі під ніс: – Що ж тепер буде, мамочко? Боже, який сором.

Все село буде обмовляти і насміхатися, що наречений на весілля не приїхав.Краще під землю провалитися, ніж людям в очі дивитися.- Не плач, Віруня, як-то буде, — заспокоювала мама дочку як могла, а у самій в голові крутилися різні думки.

Пізніше жінку осяяло.- Петро! — гукнула сусіда. — Поїхали на вокзал до ранкового поїзда.- Без проблем, — відповів сусід — Для тебе, Надія Федорівна, хоч зірку з неба.

Жінка голосно гримнула передніми дверцятами автомобіля, і як можна зручніше всілася.- Зараз будемо шукати моїй Вірочці нареченого, — промовила вона цілком серйозно.

Петро здивовано на неї подивився:- Ти жартуєш? Думаєш, що знайдеться доброволець?- А чому б і ні? Я йому досить заплачу, а гроші люблять всі.

Надія Федорівна впевненою ходою попрямувала на перон до прибулого поїзда. Підійшла до двох хороших хлопців, перекинулася парою трійкою слів з ними, а через хвилину вже вела їх до машини Петра.

-Петро, їдемо в магазин, — сказала вона.- Придбаємо костюми для нареченого і свідка.- А документи у нього є? — посміхнувся Петро.- Все є, все в порядку! — вирвалося у Надії Федорівни

.- Це мій майбутній зять Євген і його свідок Назар.- Тільки подивіться, наречений вже тут! — заспівали гості. — Ура! Нарешті!Віра радісно вискочила з дверей і зупинилася на місці: з автомобіля Петра вийшли зовсім незнайомі їй молодики.

Мама обняла її і відвела позаду машини:- Це Євген. Або ти зараз виходиш заміж за нього, і через деякий час ви тихенько розлучайтеся, або ж сором і плітки будуть ходити за тобою ціле життя. Вибирай швидко.

Віра і слова вимовити не змогла, лише кивнула голівкою, а ще за хвилину на її заплаканому обличчі сяяла усмішкаВесілля вдалося, гуляли по всьому селу до ранку. Євген відразу ж увійшов в свою роль так, що Віра була в шоці.

Як, нарешті, гості розійшлися по своїх домівках, Віра простягнула руку Євгену і отетеріла від ніжності, з якою вимовила своє «Спасибі. Ти мене так виручив ». І слідом до цих слів, повним серйозності тоном додала:– Не переживай, нас розлучать дуже швидко.

– А я і не планую розлучатися, — ствердно сказав Євген.- Навпаки, я хочу ближче з тобою познайомитися.Такого Віра ніяк не очікувала.- Ось так Ну і ну — промовила вона.

– Один клявся у вічній любові і зник, а зовсім чужий життя прожити хоче зі мною — Як, це зовсім чужий? — з образою сказав Євген.— Ти мені, Віра, з першого погляду сподобалася.- Та ти ж — злобно крикнула наречена, але хлопець її перебив.

— З сьогоднішнього дня я твій чоловік. Знаєш, моя мама все життя хвилювалася, що я ніколи не одружуся і не знайду свою долю, а я лише їй відповідав, що моя доля мене сама знайде.

Як бачиш, так і сталося. Думаєш, я так просто опущу руки? Можеш відразу не відповідати, а спершу добре подумай.Ось Віруня і подумала. Думала майже 25 років, що аж трьох дітей виростити встигли і живуть з Євгеном душа в душу.

А Надія Федорівна все ніяк повірити не може в те, що можливий сором на все село обернувся для її дочки щастям на все життя.

Related Post

Вони пішли а той світ одночасно, адже в цьому не пожили щасливо, він, вона і плід їхнього коханняВони пішли а той світ одночасно, адже в цьому не пожили щасливо, він, вона і плід їхнього кохання

Леся та Вова прожили в шлюбі 3 роки, а потім Леся завагітніла. Цю новину чоловік прийняв без особливого ентузіазму, але дитини позбавляти життя не стали. Леся якраз таки була дуже

Після моєї пропозиції вийти заміж дівчина дістала калькулятор і відразу ж, забувши про святкову вечерю, почала вести підрахунки. Я, дурень, реально думав, що гостей рахує. А вона, надала мені можливість ознайомитися з шлюбним контрактом на випадок зради (і з її боку теж), розпис моєї квартири і, як факт, моя машина відразу після весілля йде до неїПісля моєї пропозиції вийти заміж дівчина дістала калькулятор і відразу ж, забувши про святкову вечерю, почала вести підрахунки. Я, дурень, реально думав, що гостей рахує. А вона, надала мені можливість ознайомитися з шлюбним контрактом на випадок зради (і з її боку теж), розпис моєї квартири і, як факт, моя машина відразу після весілля йде до неї

Ось, хочете вірте, а хочете – ні. Коли нам було років 16-18, відзначали один із січневих свят в студентському гуртожитку. Знайомі дівчата сіли за стіл гадати. Нам, тоді ще пацанам,

Не знаю як врятувати доньку від її чоловіка, чи варто щось робити?Не знаю як врятувати доньку від її чоловіка, чи варто щось робити?

Не знаю як допомогти донці. Їй 23, має дитину, живе з своїм чоловіком. Вона вже була заміжня, але той шлюб видався зовсім невдачним. З своїм теперішнім чоловіком, точніше співмешканцем, вона