fbpx

Дуже старався мій ангел охоронець вберегти мене у той день

Ця історія трапилась зі мною у далекі 00. Тоді я ще зовсім молода та свіжа збиралась їхати до подруги у сусіднє місто на день народження. Щоб забезпечити собі хороше місце в автобусі, я прийшла до його прибуття й одна з перших зайшла туди.

Автобус був хороший, з одного боку були лише одиничні сидіння, і я сіла на перше. З дитинства мала пpoблеми з гемoглобіном, тому на задні я не хотіла, там завжди дyшно та yкачує, та й люди між собою постійно сваряться за те, щоб відкрити чи закрити кватирку.

Ми вже мали відправлятися, залишалось десь ще 5 хвилин, і в автобус влетіла досить велика жінка, кілограмів 120, і почала командним голосом говорити: «Мені не можна на задні сидіння, у мене тиск відразу підіймається, хтось з вас мусить мені поступитися!».

Вся річ у тому, що всі передні були уже зайняті та в основному це були люди старшого віку, з якими вона не збиралась сперечатися, а от зі мною, вона надіялась, що це буде просто.

Вона спочатку окинула мене злим поглядом, а коли зрозуміла, що поступатися місцем я не збираюсь, почала кричати на всю маршрутку: «Ви тільки погляньте на цю соплю!

Перед нею стоїть старша жінка, а вона навіть не думає місцем поступитися! Що за молодь пішла?».Я майже, завжди відповідала таким нахабним тіткам, а тут зовсім настрою сваритися не було, я зібралась і пересіла на заднє сидіння.

Мені здається, що її це лише більше розчарувало, можливо, вона хотіла сварок та розборок, а я їй цього не дала. Надто легка перемога у неї вийшла.

Я вирішила не звертати на неї увагу, а почитати, мене очікувало дві години їзди полями та лісами, тому кращого заняття не вигадаєш.В одну мить книга здалась мені надто нудною, очі самі злипнулися, і я заснула.

Прокинулась від сильного удару, поки отямилась, то уже лікарі мені пояснювали, що у наш автобус врізалась якась велика машина, що всі спереду сильно постраждали, лише я зі всіх пасажирів відбулась шоком.

Вони тоді жартували про хорошу роботу ангела охоронця, а я не могла вкласти у себе все це у голові, тому що найбільш постраждала саме та велика нахабна тітка.

А й справді, я ж навіть не посварилась з тією жінкою, так легко їй віддала своє місце і тепер зовсім ціла! Дуже старався мій ангел охоронець вберегти мене у той день.

Якщо чесно, то я і досі не знаю, як склалась доля тієї жінки, але одне можу сказати точно, що відтоді я вірю у всі знаки долі та намагаюсь прислухатися до внутрішнього чуття.

Related Post

Будуть стояти під під’їздом і чекати маршрутки додомуБудуть стояти під під’їздом і чекати маршрутки додому

Якогось дива мешканці сіл вважають, що вони чимось краще міських жителів. У нашій родині так сталося, що моя свекруха Наталя Іванівна завжди жила в селі, а коли її син поїхав

Чоловік перетворився на скелю, став байдужим, відчуваю себе непотрібною і негарноюЧоловік перетворився на скелю, став байдужим, відчуваю себе непотрібною і негарною

Ми познайомилися, коли я була на другому курсі університету. Сам Тимур вже давно працював – він на 11 років старший за мене. Він красиво до мене залицявся, був ласкавий і

Це ж треба, такий самий як в мене, а я свій якраз сьогодні викинулаЦе ж треба, такий самий як в мене, а я свій якраз сьогодні викинула

В цей день Віра поверталася додому раніше, на неї чекав чоловік, донька і ще одне непорозуміння. “Непорозумінням вона назвала Лєру, позашлюбну доньку чоловіка Василя. Вона з’явилася нізвідки, туди і піде,