Дуже сильно закохався в одну дівчину, вона просто моя мрія, але наше щастя не було довгим! На мою кохану «поклала око» одна дівчину, почала проявляти знаки уваги, а та й повелася. Потім повернулася до мене й вибачилася за зраду

Мені 23 роки у відносинах я був чотири рази за все своє життя. Але у мене не лежить серце не до однієї моєї дівчини.

Мої стосунки тривали завжди максимум 3 місяці. І тут весна цього року, я займався риболовлею і тут з’являється на море мого знайомого дочка я її дуже довго знаю і тут якось увечері сидимо на узбережжі й розмовляємо.

І якось з нею розговорилися все далі, більше ми стали списуватися з нею в соц мережах, відверто спілкуватися до глибоких ночей.

І взагалі вийшло так, що ми з нею стали зустрічатися, я ніколи раніше не відчував таких почуттів, але я постійно думав тільки про неї взагалі закохався по вуха.

Починалося у нас все добре, подарунки квіти розмови, я познайомився з її друзями, а у неї була подруга, скажімо так, з не тієї орієнтацією.

Я звісно ж став хвилюватися. І тут після двох місяців відносин ми почали лаятись.

Вона стала мене осуджувати, нібито я зраджую, хоча це не так.

Я намагався з нею не лаятися, але вона постійно до мене чіплялася.

І тут якось в гостях сидимо, випиваємо і там ця подружка.

Ми з нею розговорилися і вона мені почала розповідати що нібито спить з моєю дівчиною і досить давно.

Я звичайно відразу засмутився і став дзвонити своїй дівчині вона все заперечує потім зовсім ігнор.

Я на ґрунті злості напився, почав нервувати, тут приходить вона і зізнається у всьому мені.

Що це все правда і її подруга не брехала. Я заспокоївся з тяжким болем, вона забрала мене додому, бо боялася що я з собою щось зроблю.

Коли ми прокинулися поговорили, вона припинила спілкуватися зі своєю подружкою.

Я її пробачив, у нас почались нормальні відносини. Я вже зрадів що все добре, але ні.

Тут почала писати її подруга, мовляв, вибач я не хотіла такого, моя дівчина пише їй я не хочу з тобою більше спілкуватися, я не хочу хлопця свого забувати, але ця все-таки не переставала їй писати.

У нас знову почалися лайки, в наших відносинах. А я її любив найбільше життя намагався дати їй все в житті було в моїх силах, але я продовжую з нею зустрічатися.

Вірю в те що все налагодиться. Довіра моя до неї не повернеться і буде у нас все добре, адже надія вмирає останньою. Бо якщо нічого не вийде, то я не зможу більше так закохатися, я не зможу.

Related Post

Жадібність і загибель завжди разом в ногу ідуть, історія якраз про цеЖадібність і загибель завжди разом в ногу ідуть, історія якраз про це

Давним-давно це було. Бабуся Анна була молода і жила в селі. У знайомих через межу вродив одного разу хороший урожай груш і жовті соковиті груші так і пнули гілки нахилитися до