Два роки зустрічаюсь з хлопцем, а до весілля діло й не йде. Якось побачила його з білявкою, він набрехав, що це його «сестра». Загалом все наше оточення каже, що ми не підходимо одне одному

Я полюбила красивого хлопця. Він був просто моїм ідеалом. Ми дуже довго зустрічалися, 2 роки, але натяку на спільне життя і більше не було. Квіти, зустрічі, це звичайно добре. Але мені стало здаватися що у нього хтось є.

Застала його один раз випадково, живемо ми поруч. Він стояв з блондинкою і про щось мило розмовляв. Я відразу підійшла, вона була в розгубленості і він теж. Я втекла, а він зупинив і пояснив що це була сестра. Я заспокоїлась.

Потім через 1-2 місяці після цього зважилася запитати про весілля коли була у нього вдома. Він сказав що треба подумати. Тоді я ображено сказала що він охолов до мене. І тут почалася бурхлива пристрасть. Він встав і схопив мене, почавши цілувати. Я зрозуміла що він мене любить.

Але потім знову він гуляв з тієї блондинкою, а після мене виставили як дурепу. Я прийшла до нього в гості на День народження, до цього ми не бачилися 2 тижні (він посилався на зайнятість).

Я прийшла якраз до часу, він зустрів сміючись зі своїми друзями, не поцілував, пішов кудись. Я сама знімала верхній одяг, і до мене підійшла якась маленька дівчинка напевно дочка когось з гостей, почала командувати куди що вішати, каже “туди” я кажу “куди?”. Вона кудись показує і кричить “туди !!” Я їй кажу щоб вона не кричала, і повз проходить якась тітка і сміючись каже: “Ти, Ганну не чіпай, не кричи на неї, не маєш право”.

Я була просто в шоці, ніби ніхто й не знав навіщо я туди прийшла. Заходжу, він в компанії друзів і дівчат. Я йому кажу, а він ігнорує.

Я образилася і мовчала, потім мене почали приструнювати до того щоб я допомагала носити до столу. Тобто як служниця. Він коли пішов на кухню я почекала момент і підійшла до нього і попросила поговорити.

Він відразу помітив мене, його очі, красиві, подивилися мені прямо в душу. Сказав, що втомився від цієї метушні, вибачився що відразу не підійшов. Сказав що втомився.

Але я бачила що йому було добре і з друзями, і з дівчатами, а я як чужа. Сказав що я одна єдина для нього. А потім на кухню увійшла його родичка і сказала що ми одне одному не підходимо.

Всі втручаються в наше життя. Потім я веселилася бо він був зі мною. Але потім пропав, я всюди шукала його а мене виштовхували з усіх кімнат.

Коли я зайшла в одну з кімнат на ліжком лежав він з подружкою, вони просто лежали і завмерли, щоб я їх не помітила. Вони сиділи внизу і сміялися. А я пішла. І потім він знову прийшов і почав посміхатися.

Я відразу пішла і я рада. Він підійшов пізніше але я висловила все, що я бачила, і відразу ж втекла.

Потім ми поговорили і я запросила його на сімейне свято. Увечері я хотіла піти в ванну, гості все вже йшли. До кінця підійшла моя подруга і сказала плачучи що мій хлопець відправив їй голосове смс, там було сказано “ти така гаряча. Я поставив камери в її квартирі, подивимося?”.

Ми пішли зі скандалом до нього. Він сказав що коли прийшов повісив камери щоб побачити чи зраджую я йому. Він зняв всі. Потім коли він пішов я побачила в ванні ще одну камеру і висловила в неї все, вимкнула її і на ранок привезла йому. Був великий скандал і була сварка. Подруга заблокувала його номер.

Довго не спілкувалися. Дуже довго. Він змінив номер. І потім мені його брат сказав що у нього нова дівчина. Та блондинка, його “сестра”. І побачила нещодавно цукерки і напис “люблю тебе, а не блондинку” я вже не знаю що робити. Він стільки разів вибачався, в результаті мені довелося виїхати з міста, а він пише смс. Спілкуємося поки так.

Related Post

Навчіть мене – де знайти нормального чоловіка і як діяти, адже мої подруги такі ж дерев’яні, як і яНавчіть мене – де знайти нормального чоловіка і як діяти, адже мої подруги такі ж дерев’яні, як і я

Мені 37 років і я страшенно самотня! Стало просто нестерпно. Молоді дівчата вечора п’ятниці не дочекаються, щось там планують, мої однолітки – увечері в сім’ю, а я – у свою