Два зіпсованих побачення з несподіваним продовженням: хлопець спочатку запізнився на 45 хвилин, а потім на годину

Я дуже не люблю непунктуальних людей. Чому не можна просто взяти і прийти вчасно на зустріч / побачення / співбесіду? Це ж звичайне хамство і неповага по відношенню до людини, з якою ти домовився зустрітися!

Але найпоказовішим був випадок, коли я закінчувала вуз. Зі мною на п’ятому курсі познайомився хлопець. Привабливий, веселий, але потворно непунктуальний.

Домовилися сходити на перше побачення. Місце зустрічі – кінотеатр. Повинні були зустрітися за 15 хвилин до початку сеансу. Я прийшла вчасно. Його не було. Купила квитки, взяла попкорн. У підсумку двічі йому надзвонювала. Він запізнився.

Прийшов на півгодини пізніше. Я стояла в холі і чекала, поки він підійде. Мені вже навіть не дуже хотілося на сеанс йти. Але все ж пішла.

Після закінчення сеансу поїхала додому – не хотілося більше гуляти.

Хлопець вибачився і запропонував на наступний день знову піти на побачення. Він божився, що випадково так вийшло, що він запізнився. Пообіцяв загладити свою провину на наступний день.

На наступний день він взагалі не прийшов. Я як дурочка сиділа на лавці в парку протягом години. Чекала. Але нічого не трапляється просто так. В той день в парку я познайомилася з по-справжньому цікавим хлопцем. А головне, що він пунктуальний!

Свою долю можна зустріти не там, де цього очікуєш. А іноді навіть зіпсоване побачення може стати чимось хорошим.

Related Post

Тоді я зрозуміла, чому він не запрошував мене на побачення (а я так про це мріяла!). І вирішила чекатиТоді я зрозуміла, чому він не запрошував мене на побачення (а я так про це мріяла!). І вирішила чекати

Все почалося з того, що подруга дала мені телефон свого знайомого хлопця зі словами: “Він на твій смак, подзвони йому! “. Зазвичай я не роблю перший крок до знайомства –

Раділа, коли чоловік 2 рази на рік приїжджав додому, справно висилав гроші, нічого іншого навіть не хотілосяРаділа, коли чоловік 2 рази на рік приїжджав додому, справно висилав гроші, нічого іншого навіть не хотілося

Наш «тато», так ми називаємо мого чоловіка, дуже працьовита і пунктуальна людина. Дуже його люблю, адже він робить нас із доньками щасливими. Але нещодавно трапилася не дуже приємна історія. Я