Два зіпсованих побачення з несподіваним продовженням: хлопець спочатку запізнився на 45 хвилин, а потім на годину

Я дуже не люблю непунктуальних людей. Чому не можна просто взяти і прийти вчасно на зустріч / побачення / співбесіду? Це ж звичайне хамство і неповага по відношенню до людини, з якою ти домовився зустрітися!

Але найпоказовішим був випадок, коли я закінчувала вуз. Зі мною на п’ятому курсі познайомився хлопець. Привабливий, веселий, але потворно непунктуальний.

Домовилися сходити на перше побачення. Місце зустрічі – кінотеатр. Повинні були зустрітися за 15 хвилин до початку сеансу. Я прийшла вчасно. Його не було. Купила квитки, взяла попкорн. У підсумку двічі йому надзвонювала. Він запізнився.

Прийшов на півгодини пізніше. Я стояла в холі і чекала, поки він підійде. Мені вже навіть не дуже хотілося на сеанс йти. Але все ж пішла.

Після закінчення сеансу поїхала додому – не хотілося більше гуляти.

Хлопець вибачився і запропонував на наступний день знову піти на побачення. Він божився, що випадково так вийшло, що він запізнився. Пообіцяв загладити свою провину на наступний день.

На наступний день він взагалі не прийшов. Я як дурочка сиділа на лавці в парку протягом години. Чекала. Але нічого не трапляється просто так. В той день в парку я познайомилася з по-справжньому цікавим хлопцем. А головне, що він пунктуальний!

Свою долю можна зустріти не там, де цього очікуєш. А іноді навіть зіпсоване побачення може стати чимось хорошим.

Related Post

Чоловік ревнує мене … до інтернетуЧоловік ревнує мене … до інтернету

Нещодавно в моєму житті з’явилося віртуальне спілкування. Між мною і моїм співрозмовником виник сильний потяг, завдяки чому дуже освіжилося моє емоційна життя. Я немов перебуваю в стані закоханості, піднесеному настрої,

Погано так говорити, але він реально тупий. Як ще офіцером став ?! Іноді таке може ляпнути, що навіть мені соромноПогано так говорити, але він реально тупий. Як ще офіцером став ?! Іноді таке може ляпнути, що навіть мені соромно

Привіт всім-всім-всім! Видалася вільна хвилинка, вирішила поділитися частинкою свого життя. Я не буду писати про все підряд – тільки про свої проблеми на особистому фронті. Ну не вмію вибирати хлопців.

Звільнилася, щоб не закохатися у начальника, а полюбила його як він сам пішовЗвільнилася, щоб не закохатися у начальника, а полюбила його як він сам пішов

Я заплуталася в своїй життєвій ситуації і потребую вашої допомоги. Мені двадцять один рік. Звуть Маша. Я вже рік працюю в одній організації. Приблизно півроку тому почалося моє божевілля. Тоді

facebook