Дві мої подруги вже 6 років заміжні, Таня завжди гуляла по дискотеках, пів міста хлопців були її, а ось Оля навпаки, навчалася і була тихою. Але ось Тані дістався заможний гарний чоловік, а Олі навпаки, ледачий, нічого не заробляє. Ось чому так склалися їх долі

Мова піде про заміжжя двох жінок, моїх знайомих. Одну звуть Таня, іншу Оля. На сьогодні вони перебувають у шлюбі вже приблизно 6 років.

Але які ж вони різні і як склалися їхні долі. Передісторія.

Загалом Таня в молодості дала собі жарку і нагулялась, і багато спробувала, вчитися не хотіла, працювати теж, була дуже несерйозною по життю, навіть хвалилася кількістю чоловіків.

Оля навпаки. Багато часу приділяла навчанню, здобувши вищу освіту, на дискотеки ніколи не ходила (говорила тато не пускає), з хлопцями теж ніяк.

Обидві дівчини досить симпатичні, виросли в сім’ях середнього достатку. Прийшов час виходити заміж.

Таня вийшла за чоловіка на 19 років старше. Оля за ровесника. На сьогодні в обох по синочку.

Але, Таня зовсім не змінилася за 6 років. До цього часу не працює. Ніяка господиня. ЇЇ чоловік директор, забезпечив її всім, купив машину, поїздки на Кіпр, дорогий одяг, всі забаганки. Їсти вона не вміє готувати, за дитиною не дивиться (няні немає і наймати не хочуть), в будинку не прибирає, чоловік у неї спокійний, він заявив що не хоче її цим обтяжувати, а буде чекати поки вона сама зсередини зрозуміє і доросте до того, що потрібно бути господинею, піклуватися. і живе Таня і все добре.

А ось Оля після інституту пішла на роботу. Чоловік у неї ніде не працює. Вона тягне на собі сім’ю. Дуже господарська, смачно готує, у квартирі завжди чисто, вона сама про все дбає.

Чоловік дуже ревнивий. За кожен крок і подих звітуй. Гроші зовсім не заробляє.

Дружину не цінує. Навіть не дозволяє їй купувати собі одяг !!! Хоча це за її гроші!

І ось назви моєї історії “Доля чи випадковість” ось так вийти заміж? Я ось коли їх двох слухаю просто в шоку!

Чому одна хороша чесна виходить заміж і страждає, а інша лінива пофігістка яку пів міста перебрало вийшла за нормального чоловіка і добре з ним живе.

Related Post

Чи не стане мені тепер ще гірше після прокльонів цього банківського працівника?Чи не стане мені тепер ще гірше після прокльонів цього банківського працівника?

Нещодавно у нас зіпсувався холодильник. Якраз був момент, що грошей не було, чоловіку затримували зарплату, а я в декреті і нічого не заробляю. Довелося купити холодильник у кредит. Купувала я

Я рада, що ми свого часу не завадили сину здійснити мрію дитинстваЯ рада, що ми свого часу не завадили сину здійснити мрію дитинства

Син із самого дитинства дуже любить собак. Коли йому було п’ять років, ми купили йому карликового королівського сріблястого пуделя. Пропонували кошеня, його хоч на прогулянку водити не треба, але він