Дитина чоловіка від першого шлюбу зі своєю матір’ю постійно перебуває в нашій квартирі

Ми з чоловіком живемо разом з його дитиною від попереднього шлюбу. Точніше, дитина живе половину часу у мами, половину у нас. Чоловік дуже любить дитину, балує. Я не заперечую, мені уваги теж не менше. А ще я вагітна, намагаюся мислити позитивно. Не ревную і не страждаю.

Начебто все б нічого, але 2 рази траплялася така історія: я, прийшовши додому з роботи, заставала мати дитини в нашому домі. Один раз вона просто мовчки, ігноруючи мене і навіть не дивлячись у мій бік, розпрощавшись з сином, вставала і йшла, мені нічого не говорила.

Другий раз вона взагалі продовжувала сидіти на кухні з дитиною, і пішла тільки через півгодини. Ми, до речі, живемо в однокімнатній квартирі, тому я навіть не стала готувати їсти – якось не по собі було.

Поговорила з чоловіком, на що він сказав, що це, звичайно, неприємно, але розмовляти на цю тему він ні з ким не буде і не буде нічого забороняти.

Що робити? Самою з одинадцятирічним сином розмовляти або матері його зателефонувати? При ньому я не стала лаятися, намагаюся контролювати себе. Звичайно, говорити не буду, що все це було дуже неприємно.

Related Post

– Я так і знала!!! – Дружина найняла детективів, щоб викрити свого чоловіка у зраді!– Я так і знала!!! – Дружина найняла детективів, щоб викрити свого чоловіка у зраді!

Чоловік цієї жінки раптово став стверджувати, що знайшов нових друзів. Вони нібито ходили в тренажерку, любили займатися – так він стверджував, незважаючи на те, що його статура за кілька місяців

Через напружену ситуацію вдома, я ображаю людей які роблять мені доброЧерез напружену ситуацію вдома, я ображаю людей які роблять мені добро

Я Слава, мені 16 років, навчаюсь у 11 класі. Моя проблема в тому, що я часто ображаю добрих людей. Щоправда, майже всі вони на моє щастя дуже швидко прощають мене.

Я завжди був скептиком, але те що сталося вночі не пояснити… це був точно не соний параліч…Я завжди був скептиком, але те що сталося вночі не пояснити… це був точно не соний параліч…

Іноді трапляються страшні моменти в житті, які змушують повірити в існування неймовірного або містичного явища. Одного разу, прокинувшись серед ночі, я випадково виявляю суцільний дискомфорт і неймовірний тиск в районі