Дитина самотньої матері: хто змінив підгузок малюкові, доки мама спала

Коли я була маленькою, мене удочерила дуже релігійна подружня пара. З раннього дитинства я ходила до церкви, молилася щоранку та кожного вечора. Батько з матір’ю були проти того, щоби святкувати дні народження та інші світські свята. Так що моє життя дуже відрізнялося від того, як жили однолітки.

Я завжди слухалася батьків, але не відчувала до них особливої любові. Мені хотілося свободи. Я дивилася на своїх однокласниць, які спілкувалися з хлопчиками, ходили на вечірки та просто займалися тим, що їм подобається, із заздрістю. Мені батько дозволяв тільки в парку гуляти, доки не стемніє. А про дружбу з хлопцями й мови не могло бути.

Починаючи з п’ятого класу, я почала отримувати подарунки на день народження. Мені їх передавала моя класна керівниця. Вона не говорила, від кого подарунки, але при цьому нічого не розповідала моїм батькам. Була у нас з нею така ось таємниця, за що я дуже цінувала Любов Григорівну. Мені здавалося, що мене охороняє якийсь ангел із неба.

Що більше батьки мене обмежували, то більше я хотіла вирватися з-під гніту. У 16 років я вплуталася в погану (як я вже зараз розумію) компанію.

Таємно зустрічалася з найвідв’язнішим хлопцем нашої школи. А за рік я дізналася, що при надії. Мені було дуже страшно, і я вирішила у всьому зізнатися батькові та матері.

Але їхня реакція була куди гірша, ніж я передбачала. Тато сказав, що я зганьбила їх. Він довго радився з моєю мамою, і вони вирішили, що я маю піти з їхнього будинку. Я грішниця, і вони не хочуть виховувати такого грішного онука, народженого незрозуміло від кого.

Я не знала, що робити далі. Виявилося, що все моє життя може поміститися в маленьку валізу. Батьки дали мені трохи грошей, але я гадки не мала, куди йти і як жити. Того вечора я просто блукала вулицями свого міста, сподіваючись знайти вирішення своїх проблем. Напевно, мій ангел-охоронець зглянувся з мене. Якась жінка окликнула мене і запитала, чи все зі мною нормально.

Спочатку я поставилася до незнайомки з недовірою. Але потім зрозуміла, що мені більше нема чого втрачати. І я розповіла їй свою історію. Жінка уважно вислухала мене і сказала, що може допомогти:

«Мені потрібна робітниця в мій квітковий магазин. А ще маю порожню квартиру неподалік. Я готова надати її тобі спочатку. Що скажеш?”

Я була готова братися за будь-яку нагоду, тому відразу погодилася. Тамара швидко всьому навчила, і я приступила до роботи. Ця свята жінка допомагала мені усім, чим могла. Довіку не забуду її доброти. Коли я народила дитину, настав найважчий період. Статус матері-одиначки в 18 років пригнічував мене. Але подітися було нікуди.

Від безсонних ночей їхав дах. Бувало, що мій малюк плакав всю ніч безперервно і я не розуміла, як його заспокоїти.

Але одного разу це припинилося. Я пам’ятаю, як проспала всю ніч, не прокидаючись. На ранок я виявила, що підгузник у сина змінений. Я не розуміла, як це можливо. Тож вирішила простежити за дитиною і не лягала спати.

Якоїсь миті двері квартири відчинилися, і в неї хтось увійшов. Я вибігла з кімнати і наткнулася на незнайомку в коридорі. Від страху я закричала:

«Хто ви і що тут робите?».

Жінка спокійно відповіла: «Олено, спокійно. Я зараз все поясню. Я твоя мати».

Попереду на мене чекала найдовша ніч у моєму житті. Виявилося, що моя рідна мама народила мене у 16 ​​років. Батьки відмовилися від мене, своєї онуки. І мамі довелося здати мене до притулку. Це їй належить квітковий магазин, у якому я працюю. А Тамара — її партнерка з бізнесу. Квартира, в якій мене поселили, теж моєї матері. І це вона надсилала мені подарунки на день народження. Вона пообіцяла собі, що знайде мене.

Я не злюся на маму, адже вона ні в чому не винна. Я опинилася в тій же ситуації, що вона колись. Тепер ми живемо разом, і мама допомагає мені з малюком. Не вірю, що це сталося зі мною. Але точно знаю, що мій ангел-охоронець це моя мама.

Related Post

Мій чоловік просить всіляко приховувати те, що незабаром ми станемо батькамиМій чоловік просить всіляко приховувати те, що незабаром ми станемо батьками

Мене звати Іра, мені 35 років. Я в шлюбі вже давно, ми завжди жили спокійно і мирно. Чоловік заробляє більшу частину родинного бюджету. Я ж їжджу у свій офіс скоріше

Наречений кинув мене заради 19-річної. Чи є шанс його повернути?Наречений кинув мене заради 19-річної. Чи є шанс його повернути?

Зустрічалися з хлопцем рік, жили разом, чекала його з вахт, любила, дбала. Він теж говорив, що цінує, любить, що я для нього найрідніша, що майбутнє бачить лише зі мною. Потім