fbpx

Дитина тричі зрадила мене, а потім припинила спілкування

У мене був син. Я говорю про нього в минулому часі не тому, що його фізично немає. Хоча ні, фактично немає для мене, оскільки перестав зважати на мене, мою думку.

Вперше він серйозно не послухався мене, коли став зустрічатися з однією дівчиною. Я наскрізь бачу людей, а ту обірванку бачила наскрізь. Вона хотіла забрати сина, вирвати його з-під мого нагляду.

І їй це вдалося, попри всі погрози, скарги та поради. Син просто проігнорував мене. Вдруге він образив мене, коли змусив вибачитися перед його нареченою (тою самою відьмою).

Я не дала на його весілля жодної копійки!

Зараз у сина наче двоє дітей, але мені він їх так і не привіз показати! Це взагалі що? Я просто не розумію, як позбавляти мене можливості спілкуватися зі своїми онуками.

Так, хай вони від відьми-дружини. Нехай син здурив і перервав спілкування.  Але його я можу пробачити, якщо він по-справжньому вибачиться. Але онуки! Син налаштував своїх дітей проти мене, хоча ж це він був неправий!

Шкода, що в мене лише одна дитина. Я ростила дитину, щоб не залишитися самій в старості. І що маю?! Просто невдячне створіння!

Related Post

Я прокинулася і зрозуміла, що вже 2 години стою в каплиці і очисні сльози ллються з моїх очейЯ прокинулася і зрозуміла, що вже 2 години стою в каплиці і очисні сльози ллються з моїх очей

Коли мені було 24, я теж зустріла одруженого чоловіка, спочатку він не говорив про своє становище, все було як в казці, я повірила в справжню любов, потім визнання – і

Вінілові платівки vs жінка: чоловік після того як ми посварилися сказав щоб я повернула йому свій подарунок на день народженняВінілові платівки vs жінка: чоловік після того як ми посварилися сказав щоб я повернула йому свій подарунок на день народження

Я та, кого прийнято називати жінкою бальзаківського віку. Якщо комусь незрозуміло, то я в самому розквіті сил. Ну в самому соку як говорять. Місяць тому закінчила дуже незвичайні відносини в