Перейти до вмісту

Дивна сама фраза “мені б твої проблеми”. Люди вирішують, що їхні проблеми дійсно важливі, а твої – дурниця, про яку і не варто думати. Але ж кожна проблема важлива, не кожна людина може справлятися з труднощами.

  • від

Вдячна життю за те, що трапилося зі мною…

Дивна сама фраза “мені б твої проблеми”. Люди вирішують, що їхні проблеми дійсно важливі, а твої – дурниця, про яку і не варто думати. Але ж кожна проблема важлива, не кожна людина може справлятися з труднощами.

Коли я вчилася в школі, то дуже часто закохувалася. Знайомі та рідні давно перестали звертати увагу на мій понурий вигляд.

Об’єктом моєї любові ставали люди, з якими я навіть не могла заговорити: співаки, актори та інші знаменитості. Але від недосяжності об’єкта любові моя біль не була менше. Я проводила безсонні ночі в мріях про Бреда Пітта та інших. Часом навіть хотілося припинити страждання радикальним способом.

Можна назвати все це дурними фантазіями дитинства, я погоджуся. Але може мені тоді не вистачало чуттєвості.

Через багато років я закохалася в реальну людину, яка була поруч, проте це було навіть гірше моєї тяги до акторів. Убита нервова система перетворила відносини в пекло, хлопець знущався наді мною. Він не любив мене, насміхався, а я терпіла, думаючи, що знайшла свого єдиного.

Потім, зібравшись з силами, я пішла від нього і думала, що тепер життя зміниться. Дійсно, мені стало краще. Я оговталася від розставання, і знайшла нового хлопця. Він виявляв показушну любов. Вперше в житті я відчула себе щасливою, якщо порівнювати з першими відносинами. Але потім мій молодий чоловік, пославшись на зайнятість, зник з мого життя.

Після цих подій я почала цікавитися фемінізмом. Раніше висловлювання “всі мужики – козли” викликало посмішку, тепер я не могла думати інакше.

Потім життя покотилося по похилій. Одна за одною від мене йшли подруги, колишній хлопець спілкуватися не хотів, я залишилася наодинці зі своєю депресією.

У мене залишився тільки один друг, який і познайомив мене з одним чоловіком. Тоді я дізналася, що таке “споріднені душі”. Абсолютний збіг смаків, звичок, поведінки і так далі. Навіть закохувалися ми однаково. Я його дуже люблю.

Якщо про своїх попередніх хлопців я розповідала всім, то про свою справжню любов я нікому не хочу розповідати. Адже це тільки моє і більше нічиє. Не хочу бентежити подруг.

Щоб зрозуміти, що таке щастя, потрібно пройти крізь море горя і страждань. Часом я навіть вдячна долі за те, що зі мною сталося в житті.