Я стоячи аплодую тим жінкам, які з віком зберігають мудрість і дотримуються кордонів син-невістка-свекруха. Але, на жаль, це не мій випадок

Я стоячи аплодую тим жінкам, які з віком зберігають мудрість і дотримуються кордонів син-невістка-свекруха. Але, на жаль, це не мій випадок.

Мені в комплекті з чоловіком дісталася його, м’яко кажучи, не зовсім нормальна мати. У моєму розумінні божевільна!

Це жінка-коняка, яка весь час зайнята. Вона завжди засуджує людей, які витрачають гроші на відпочинок, походи в кафе чи кіно, а всі свої зароблені гроші акуратною копичкою складає під матрац. Навіщо, – це відомо тільки їй.

Хоча вона любить смачно поїсти — у холодильнику завжди кілька видів ковбаси, м’яса та сирів. Свекруха вважає зайвим витрачатися на одяг, тому у шафі речі, куплені за царя Панька. Її найулюбленішим вбранням є зимове сіре пальто з коміром з лисиці, та пижикова шапка.

І все б нічого, якби не ще одна її суперздатність передаровувати чужі речі. Після появи нашої доньки, свекрушині родичі почали віддавати їй речі своїх онуків.

Отже, на всі свята, подарунком для єдиної внучки були не іграшки, чи ляльки, а ношений одяг.
– Ось дивіться скільки тут всього — одягай на онучку, навіщо нові речі їй купувати, та витрачати гроші, це ж так дорого!

Щоб не образити людину похилого віку, я приймала ці подарунки, й акуратно складала в пакети. Звичайно, для дочки все купувалося нове, та модне.

Коли ця ситуація вже почала мене конкретно дратувати, я натякнула чоловікові, що краще нехай взагалі нічого не дарує, ніж передаровує речі, які їй віддали просто так.

Я не знаю, чи була розмова між чоловіком і свекрухою, але сталося те, що найбільше мене шокувало. На день народження доньки мої батьки подарували онуці набір посуду, та різні шпильки-гумочки.

Приїжджаємо в гості до свекрухи — нас зустрічають із дитячим сарафанчиком, на якому висить цінник. Я здивувалася, думаю, невже людина зрозуміла і витратила гроші на купівлю нової речі?

Навіть трохи зраділа, але веселощі тривали не довго. Взявши плаття і подивившись на бирці (я завжди дивлюся на бирки, щоб побачити, чи підходить розмір), я побачила зображення чоловічої спідньої білизни з написом «Боксери чоловічі, р-р XL”.

Збожеволівши від усієї тупості цього вчинку, я запитала прямо:
– А чому на сукні цінник від чоловічої білизни?

На що отримала досить логічну відповідь:
– Ти ж засмучувалася, коли я дарувала не нові речі, от — нове плаття, бирка навіть є. Беріть носіть, гарне ж.

Я посміхнулася і взяла сукню, подякувавши свекрусі. Ця жінка просто взяла першу ліпшу бирку, що попалася, і прикріпила її на дитячу річ.

Увечері була довга розмова з чоловіком із проханням пояснити своїй матері, що її поведінка не зовсім адекватна. Допомогло чи ні, поки не знаю, чекаємо наступного свята!

Нехай би грошей не було, тоді б я зрозуміла такі вчинки. У неї одна єдина онука! Тому така жадібність мене дуже дратує, та засмучує! Розрадьте нас!

You cannot copy content of this page