Гадалка Нона сказала моїй клієнтці що якщо та не віддасть 10 тисяч, то зробить на здоров’я і життя рідних

Я давно займаюсь тим, що допомагаю людям, у мене немає якого дару чи таланту, на це я вчилася,довго, сумлінно, їздила по всіляким семінарам і святим місцям. За допомогою молитв, різних нескладних обрядів і такого іншого я можу зняти з людини всяку нечисть, також часто відповідаю на питання картами.

В мене є досить багато клієнтів, всі вони різного віку і статусу. Кожен приходить зі своєю історією, своїми переживаннями і проблемами.

Так само як всі, я беру за свою допомогу гроші. Мій час розписаний буквально похвилинно, тим не менше люди звертаються до мене, мені довіряють, саме тому я б не хотіла втрачати свій авторитет і повагу, а значить ніколи не брешу.

Є в мене пара клієнтів, які просто ну дуже часто звертаються до мене, але паралельно ведуть справи ще з іншими, як вони себе називають магами. Там в хід ідуть карти Таро, Ленорман та інші, які дають трошки не ту інформацію як на мене. Але справа не в цьому.

Найчастіше ті, хто ще працює з кимось, прибігають вже в сльозах. Ось нещодавно був випадок. Прийшла дівчинка, я з нею років 3 назад познайомилася, трішки допомогла вирішити те, в чому вона заплуталася. Тепер от чергові проблеми, чергові питання.

В результаті – прибігла до мене після горе-мага. Знайшла в інтернеті контакти якоїсь Нони, в анкеті жінки було написано, що вона гадалка, ясновидяча, що має гарний досвід і допомагає постійно. От ця дівчина і повірила, прочитала відгуки. Подзвонила цій Ноні, вона з першої хвилини спілкування сказала що в дівчини проблеми з чоловіком, що він їй зраджує, сказала і про те, що якщо дівчина не знайде 10 000 гривень, то чоловік просто піде.

Тепер от дзвонить їй і погрожує, що якщо та не перечислить гроші, то по фото Нона наведе порчу на неї і дітей.

Я заспокоїла дівча, спитала що сталося, та схлипуючи розповіла. Відкрили ми карти, дивимося, а там по суті, нічого такого страшного. Так, на горизонті є жінка, але він до неї точно не піде ні за яких обставин.

Вона подякувала мені і пішла, а я от сиджу і думаю, в якому ж розпачі треба бути, щоб віддати 10 тисяч? Я беру за свої послуги 100 гривень за цілу годину. Невже не ясно що так людей дурять?

Related Post