fbpx

Гадалка Нона сказала моїй клієнтці що якщо та не віддасть 10 тисяч, то зробить на здоров’я і життя рідних

Я давно займаюсь тим, що допомагаю людям, у мене немає якого дару чи таланту, на це я вчилася,довго, сумлінно, їздила по всіляким семінарам і святим місцям. За допомогою молитв, різних нескладних обрядів і такого іншого я можу зняти з людини всяку нечисть, також часто відповідаю на питання картами.

В мене є досить багато клієнтів, всі вони різного віку і статусу. Кожен приходить зі своєю історією, своїми переживаннями і проблемами.

Так само як всі, я беру за свою допомогу гроші. Мій час розписаний буквально похвилинно, тим не менше люди звертаються до мене, мені довіряють, саме тому я б не хотіла втрачати свій авторитет і повагу, а значить ніколи не брешу.

Є в мене пара клієнтів, які просто ну дуже часто звертаються до мене, але паралельно ведуть справи ще з іншими, як вони себе називають магами. Там в хід ідуть карти Таро, Ленорман та інші, які дають трошки не ту інформацію як на мене. Але справа не в цьому.

Найчастіше ті, хто ще працює з кимось, прибігають вже в сльозах. Ось нещодавно був випадок. Прийшла дівчинка, я з нею років 3 назад познайомилася, трішки допомогла вирішити те, в чому вона заплуталася. Тепер от чергові проблеми, чергові питання.

В результаті – прибігла до мене після горе-мага. Знайшла в інтернеті контакти якоїсь Нони, в анкеті жінки було написано, що вона гадалка, ясновидяча, що має гарний досвід і допомагає постійно. От ця дівчина і повірила, прочитала відгуки. Подзвонила цій Ноні, вона з першої хвилини спілкування сказала що в дівчини проблеми з чоловіком, що він їй зраджує, сказала і про те, що якщо дівчина не знайде 10 000 гривень, то чоловік просто піде.

Тепер от дзвонить їй і погрожує, що якщо та не перечислить гроші, то по фото Нона наведе порчу на неї і дітей.

Я заспокоїла дівча, спитала що сталося, та схлипуючи розповіла. Відкрили ми карти, дивимося, а там по суті, нічого такого страшного. Так, на горизонті є жінка, але він до неї точно не піде ні за яких обставин.

Вона подякувала мені і пішла, а я от сиджу і думаю, в якому ж розпачі треба бути, щоб віддати 10 тисяч? Я беру за свої послуги 100 гривень за цілу годину. Невже не ясно що так людей дурять?

Related Post

Моя тітка дуже добре ворожить на чаї, доходить до абсурду, дивиться в чашку і промовляє і раз: “А чого це у нього такий бардак-то в квартирі?” – а у людини вдома ремонт йде. Бачила абсолютно все, що на душі, про що думає, що в будинку людини і її минуле, і, спостерігаючи за нею, я дечому навчилася і на роботі, колегам теж дивилася на їх долю по чашкахМоя тітка дуже добре ворожить на чаї, доходить до абсурду, дивиться в чашку і промовляє і раз: “А чого це у нього такий бардак-то в квартирі?” – а у людини вдома ремонт йде. Бачила абсолютно все, що на душі, про що думає, що в будинку людини і її минуле, і, спостерігаючи за нею, я дечому навчилася і на роботі, колегам теж дивилася на їх долю по чашках

У моєму арсеналі чимало реальних містичних байок, не знаю, добре це чи погано, але ось вирішила з вами поділитися ще однією. Моя тітка дуже добре ворожить на чаї, доходить до

Мені казали, що перший крок роблять тільки меркантильні дівчата, мовляв сама намагається, значить грошей хочу… дурістьМені казали, що перший крок роблять тільки меркантильні дівчата, мовляв сама намагається, значить грошей хочу… дурість

Чоловіки, будьте чоловіками, зробіть уже перший крок! Хлопцям набагато простіше живеться, ніж дівчатам. У суспільстві не прийнято, коли дівчина робить крок першою. А якщо і робить, то чоловік сприймає це

Вірю у методи психології без психологаВірю у методи психології без психолога

Рік тому я познайомилася з книжками по психології, від мене пішов чоловік, я потрапила у важку аддикцию, і довго вибиралася з неї. У підсумку, стала адептом. Звичайно, я розумію ще