Галя випитує сина, а той мовчить, нічого не каже

І все ж я не розумію, що в них там сталося? От чого вони знов поцапалися. Молоді, по 17 років, що ділити, чого сваритися? Не розумію.

-Мамо, не лізь до них. Чи ти з батьком не сварилася? Ну як посварилися так і помиряться. Ясно? А ти не вмішуйся, а то ще винною лишишся. Так, ну, все, давай чай пити, і не думай ти про це, не треба воно тобі.

У Галини було 2 дітей. Дочка давно вже вийшла заміж, має 2 діточок, а от син то вже інша історія. 17 років, вік такий. Почав зустрічатися з дівчиною. Вона хороша, але надто неприспособлена чи що. От просто не може вона бути поки хозяйкою.

Їсти там зварити, чи прибрати після себе не може. Так її виховали. От на цьому фоні Кирило, менший син Галі і сваритися постійно з нею. Зранку збираються на навчання, а вона часто в Галі вдома ночує, з Кирилом, і постійно сваряться.

Галя спочатку уваги не звертала, а потім стала сина сварити, бо не хотіла щоб дівчина себе відчувала не в своїй тарілці.

А остання сварка, вже не знає Галя, чого вони так, але поки готувала сніданок, зайшла в кімнату до сина, а Лора, дівчина ця, речі свої забрала, книги там, косметику, щітку.

Галя випитує сина, а той мовчить, нічого не каже. Сестрі розповів що сталося, а та теж матері не говорить. Мовляв, мамо, розберуться і без вас. А Галя каже: “Ви або миріться, або розходьтеся”.

Доньку Галіну від таких слів аж перетрусило. Вона таке 8 років тому теж чула. Коли вирішила простити першого чоловіка. Адже мама сказала негоже сім’ю розбивати. Ну штовхнув раз, нічого, він все зрозумів.

Аж поки дівчина в лікарні не опинилася. З тих пір в неї одна відповідь самі, не лізь, без тебе розберуться. В чому батьки думають що попри все треба зберегти статус, показові відносини? А те що на душі в людини нікого не турбує? У вас теж так, чи це тільки Галя не розуміє?

Related Post

Мені стало так прикро і неприємно, що замість вибачень він так сказавМені стало так прикро і неприємно, що замість вибачень він так сказав

Ця історія сталася зі мною шість місяців тому. Я була на 7-му місяці вагітності. Якось я раніше звільнилася з роботи, і побачила в центрі машину брата свого чоловіка. Ми живемо

Витратила свої гроші, тепер і до братової хати має справуВитратила свої гроші, тепер і до братової хати має справу

Мати колись порівну поділила між своїми дітьми майно. Старшій доньці квартиру, меншому сину невеликий будинок на околиці міста та гарну сумму грошей. Донька вже тоді заміжня була. Тому коли розлучалася,

Говорять, що в 50 років неможливо зустріти своє кохання, але Ольга і Віктор довели, що це можливоГоворять, що в 50 років неможливо зустріти своє кохання, але Ольга і Віктор довели, що це можливо

У віці за п’ятдесят років у чоловіка бувають різними. Хтось із чоловіків втратив свою половинку і не знайшов, а у когось все в порядку. Моя знайома Ольга, як-раз і познайомилася